Atomtr Heykeli Atom Istersen Önce Sen Gir

Atom güzel olmuş mu?

• Kullanılan toplam oy
    9

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
dediğim gibi kollarda hata var(vücutta galiba)

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sevdim teşekkür ederim :) Ayrıca oylamada kötü diyen "insan" Uranos'a takma. Geldi sataştı kavgalıyız benle ilgili her şeyde tutamıyo kendini :) Tekrar teşekkürler bi de eleştireyim. Diş olarak skinimde 1 adet solda diş var sen 2 tane yapmışsın başka hata göremedim ona da aslında pek hata denmez. Teşekkürler :)
haklısın farketmedim çok dikkatli bakamadımda aceleyle

Jacque

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Enee bu uranos orkuncan.com'daki uranos mu laa? MCEdit kullandığını kanıtlayınca terk etmiştin konunu.

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sevdim teşekkür ederim :) Ayrıca oylamada kötü diyen "insan" Uranos'a takma. Geldi sataştı kavgalıyız benle ilgili her şeyde tutamıyo kendini :) Tekrar teşekkürler bi de eleştireyim. Diş olarak skinimde 1 adet solda diş var sen 2 tane yapmışsın başka hata göremedim ona da aslında pek hata denmez. Teşekkürler :)
başka bir skin deiştirdiginde söyle yaparım,sen de yaparsın ama şimdim ben bir şey bulamıyom yapcak oyun indirsem kasiyor(ram biraz düşükte)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atom skinini değiştir önceden bilmiyordum bunla beraber öğrendim bu ne lan :asd.asd.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık, uranosu boşver kendisi yapamayinca başkalarina bulaşıyor :)

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek ondan olduğunu sanmam. Bana küfürle emir vererek bir şeyler yaptırmaya çalıştı ve aramızda kavga çıktı, şu an benle ilgili olan her şeyde kötülüyor.
Senin haberin olmadan seni hipnotize etmiştim :ASD:AS