AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Efenim kusura bakmayın lakin makine sahibi ben değilim ve bu konularla ilgili çok bir bilgim yok ben sunucu sahibiyim, şu arkadaşla konuşun Skype: coldfire189
Kendisi forumda @Hiracles nick'li arkadaş sanırsam.
Hatta yanlış hatırlamıyorsam bir sunucu satışı işine girmeye çalıştınız sanırsam oradan hatırlıyorum.
Sizin sunucular hep Azure'de benim orada takıldığım bir yer var.
@UcanKofte @JusticeWhipsSs Bu arkadaşlarla bilir Azure direk sömürü sistemdir bireyselde cebinden her şeyi çeker.
Bende soruyorum ki neden Azure gibi yabancı ve butik olmayan bir firmayı tercih ediyorsunuz pahalılığı zaten cabası...

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ne yetkilsi çağırasım geldi :D

Zaten VM kullanıyoruz, demek istediğinizi anlayamadım? Niye VM kullanıyorsunuz dersen bir sunucu değil tam olarak dört sunucuyu birden çalıştırıyoruz.
öyle bir cümleye çağırma sana küstüm ben peh :(

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server süper emek server ve adminler çok iyi Küfür hack yok SÜPER SERVER :lol::lol::D:D

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendisi forumda @Hiracles nick'li arkadaş sanırsam.
Hatta yanlış hatırlamıyorsam bir sunucu satışı işine girmeye çalıştınız sanırsam oradan hatırlıyorum.
Sizin sunucular hep Azure'de benim orada takıldığım bir yer var.
@UcanKofte @JusticeWhipsSs Bu arkadaşlarla bilir Azure direk sömürü sistemdir bireyselde cebinden her şeyi çeker.
Bende soruyorum ki neden Azure gibi yabancı ve butik olmayan bir firmayı tercih ediyorsunuz pahalılığı zaten cabası...
elin amerikasından almıyoruz :D benim makineyi aldığım sevdiğim bir abim var kendisiyle konuştum ve bana baya indirimli bir fiyattan verdi... benim bir ilgim yok sunucu satışları olayına gireceğiz vergi levhası alınacak temmuz ayında 18 yaşında olduğumuzda...[DOUBLEPOST=1421494548,1421494355][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar server online açıkmı diye sormayın....

canontr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw gerçekten harika lag yok ama market geri gelsin be

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

bu hatayı alıyom şefır abi
bu hatanın çözümünü bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışayım...
1.çözüm: silin ve bizim koyduğumuz linki indirip kurun
2.çözüm oyunu kapatıp açın
3.çözüm javayı silin ve tekrar kurun

sorun bizde değil çünkü server oynayan birkaç player mevcut...