AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
isim:Ertuğrul
Minecraft ıd: omg713
rol içi isim:Gward
Me nedir:eylem bildirir.Yaptığınız o anki eylemi komut yoluyla iletir.
do nedir:Bilgi vermeye yarar.
f nedir:Fısıldamak için kullanılır.
Oyuna gireceğiniz skin:http://mcskinara.gamer.com.tr/user/sord213
olmazsa diye http://mcskinara.gamer.com.tr/user/KYLO100
Oynadığınız rpg sunucular: Sizin rpg serverlerınızda oynamıştım aynı omg713 nickiyle.Belki hatırlarsın :)
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]:Güney[DOUBLEPOST=1422704451,1422703360][/DOUBLEPOST]
Gelmeyi çok istiyorum :( bakalım bir şeyler ayarlaya bilirsem mc sorunumu çözersem gelmeye çalışacağım. :(
.:Bestia:.
Yakışıklı Eski Tapınak Lordunuz*
Ben onu yakışıklıdan çok farklı tanıyodum :D Ve mc sorunun varsa hayla bi danış bana belki yardım edebilirim :)

Son düzenleme:

x_hunter

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
isim: Ademefe
rol içi isim: FlamingFury
Me nedir: Eylem söyler
do nedir: bilgi verir
f nedir: fısıldamaktır
Oyuna gireceğiniz skin:http://mcskinara.gamer.com.tr/user/FlamingFury
Oynadığınız rpg sunucular: Zi..ev,A..na saga
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]: Güney

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar server a saldırı olduğu için bu kadar geçikmiş sanırım bence saldırmakta haklılar buldular 4x4 lük server hücuum!

megaturom55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu:
isim: Batuhan
Minecraft ıd: batuhank
rol içi isim: Nephalem
Me nedir: Karakterin o anki eylem ve hareketlerini mevcut animasyon ve hareketlerle %100 lük bir şekilde yansıtamadığımız durumları bildirmek için kullanılan kısa ve kullanışlı bir komut. /me Sağ elindeki küçük ve eğri bıçağı hızla havaya kaldırır.
do nedir: Etrafta olan 5 duyu organının en az biri ile tanımlanabilen şeyleri şey yaparken kullanılan komut. /do Havanın sıcaklığı taşın üzerindeki suyu kurutmuştur.
f nedir: /fisilda komutunun kısaltılmış halidir. (/ooc yada /b sunucunuzda /f ile gösteriliyorsa oyun dışı şeyleri şey ettirir.)
Oyuna gireceğiniz skin: Steve (Steve olmasının nedeni premium hesabımın calınmış olması en yakın zamanda yenisini alıcam)
Oynadığınız rpg sunucular: Riava, Bukkit, Ortaonline...
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey Yada Güney]: Güney

Son düzenleme:

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle güzel , bir sunucunun ; texture pack'ı yokmudur ?

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
isim: Furkan
Minecraft ID:koppernike
rol içi isim: Halt
Me nedir: /me haraket yaptığını bildiren bir skript'dir ÖRNEK: /me Yumruk atar
do nedir: karakter hakkında bilgiler vermek
f nedir: fısıldama
Oyuna gireceğiniz skin:http://mcss.me/Sallaga_Boy
Oynadığınız rpg sunucular: HighSchool RPG, Vahşi Batı RPG
Bulunmak istediğiniz ülke: Kuzey
LÜTFEN KABUL EDİN ! :( 1 YILDIR RPG SUNUCUSU ARIYORUM !
[DOUBLEPOST=1422867110,1422865741][/DOUBLEPOST]
arkadaşlar server a saldırı olduğu için bu kadar geçikmiş sanırım bence saldırmakta haklılar buldular 4x4 lük server hücuum!
Açılmayacak mı
peki ? :(

Son düzenleme:

Dimplex

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad: Göktuğ Kaya
Minecraft ID: cyrkon
RPG İçi İsim: Patrick
Me Nedir: Eylem - Hareket Bildirir
DO Nedir: Bilgilendirme Mesela

F Nedir: Fısıldama
Oyuna gireceğiniz Skin : http://mcskinara.gamer.com.tr/user/cyrkon (Anlatamadım :D )
Oynadığınız rpg sunucular: ChickenGamers , Fallenkingdom(Fallencraft da olabilir ismin hatırlamıyorum),HobbitCraft
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey Yada Güney]: Kuzey

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Derebeylikler falan olunca yeniden başvuru mu yapacaz

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar , sunucuya fazla akın yapıyoruz , buda problemlere yol açabiliyor , bence başvuruyu falan unutun , mmorpgde olabilir , Kağan abi öyle demişti ,siz sadece , 1-2 hafta bekleyin , mutlaka bazı şeyler değişecek.

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Hiracles kardeşim eğer bir boş zaman bulursan forumda adam akıllı tam bir bilgi verirmisin serverla ilgili ve kendinle (Allah muhafa bir şey olur felan hastalanırsın)
yani değişenler ve güncellemelre ilgili tüm forum adına bilgi istiyorum lütfen bak derste bile bu kadar bilgi istemedim senden istiyorum ne oluyor ne bitiyor söyle de bizde bilelim belki yardımımız dokunur kardeşim

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Hiracles kardeşim eğer bir boş zaman bulursan forumda adam akıllı tam bir bilgi verirmisin serverla ilgili ve kendinle (Allah muhafa bir şey olur felan hastalanırsın)
yani değişenler ve güncellemelre ilgili tüm forum adına bilgi istiyorum lütfen bak derste bile bu kadar bilgi istemedim senden istiyorum ne oluyor ne bitiyor söyle de bizde bilelim belki yardımımız dokunur kardeşim
Hak veriyorum yılda 1 böyle server çıkıyor
Bilgi bekliyoruz :(

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şu anda bazı sıkıntılar var...
madem bilmek istiyorsunuz sayayım...
Makine sıkıntısı var elimden bir şey gelmiyor elimde kalan son ödeneği ateş tekkitte yatırdım (34 tl)
rpg den gelecek bir gelir olmadığı için sponsor bulmaktada zorlanıyorum
bağışta gelmedi ve 3 gün boyunca bilgisayar başında olamadım ne yazıkki
üstüne birde sahte lamerlarla baş ediyoruz
açıkcası zorlanıyoruz...
bağış yapmak isteyen olursa iletişime geçsin skype adresim: coldfire189
şimdiden herkeze teşekkür ederiyorum desteğiniz bizim için değerli
ne yazıkki acı bir gerçek var Türkiye'de rol sunucuları bunun yüzünden kapanıyor Türk oyuncular biraz bencil sadece oynamayı istiyorlar ve düşünmüyorlar [herkes için konuşmuyorum ama genel böyle ki ben Türkiye'de rol olacağını savunanlardanım her yerde yorumlarıma bakabilirsiniz rol sunucularında vs çoğunda yorumum vardır] bu insanların bir derdi mi var, yada sıkıntımı çekiyorlar, maddi sorunmu var vs kimsenin umrunda değil açıkcası...
Bu yüzden zor biz destekçilerimizle ayakta kalmaya çalışıyoruz..
sunucuya gelince içinde 4 adminin bulunacağı bir denetleme sistemiyle farklı bir konsept ile rpg olarak açılacak tarih vermiyorum yukarıda belirttiğim sorunları çözünce açılacak...[DOUBLEPOST=1422912311,1422912237][/DOUBLEPOST]
Böyle güzel , bir sunucunun ; texture pack'ı yokmudur ?
texture packı bizzat kendim oyuna ses efektleri ekleyerek yapacağım [kılıç çekme sesleri vs]

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Makine sıkıntısı var elimden bir şey gelmiyor elimde kalan son ödeneği ateş tekkitte yatırdım (34 tl)
açıkcası zorlanıyoruz...
ne yazıkki acı bir gerçek var Türkiye'de rol sunucuları bunun yüzünden kapanıyor Türk oyuncular biraz bencil sadece oynamayı istiyorlar ve düşünmüyorlar [herkes için konuşmuyorum ama genel böyle ki ben Türkiye'de rol olacağını savunanlardanım her yerde yorumlarıma bakabilirsiniz rol sunucularında vs çoğunda yorumum vardır] bu insanların bir derdi mi var, yada sıkıntımı çekiyorlar, maddi sorunmu var vs kimsenin umrunda değil açıkcası...
sunucuya gelince içinde 4 adminin bulunacağı bir denetleme sistemiyle farklı bir konsept ile rpg olarak açılacak tarih vermiyorum yukarıda belirttiğim sorunları çözünce açılacak...[DOUBLEPOST=1422912311,1422912237][/DOUBLEPOST]
texture packı bizzat kendim oyuna ses efektleri ekleyerek yapacağım [kılıç çekme sesleri vs]
Ah...şu lamer'lar -_- dua et Siyah şapkalı değil :([DOUBLEPOST=1422946715][/DOUBLEPOST]
açıkcası zorlanıyoruz...
Allah Yardımcın olsun

Belki bağışta bulunabilirim...