AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Duyuru muhtemelen sunucu mmorpg olacak o yüzden başvuru yapmasanız bile girebileceksiniz...
rpg üzerinden bir kazancımız yok (kendi cebimi değil serverin devamını düşünüyorum sponsorumuza vermemiz gereken bir ücret var)
mmorpg mi? neyse , onada alışırız. sunucu olsun da ne olursa olsun :D

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi allahını seversen 9-10 yaşındakiler girip mahvetmesin şimdi?

azadayk00

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bağış sistemi çözüm olabilir kağan abi en azından ben güzel bir server olacağına inandığımdan her türlü platformdan sana bağış yapmayı düşünüyorum insanlar şunu kavramalı bu platformda oynamak kadar yaratmakta zor bir iş eğer rpg serverde hepimiz oynayacaksak hepimizin bir katkısı olmalı benim gibi düşünen veya düşünmeyenler olacaktır fikirlerine saygı duyarım

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bağış sistemi çözüm olabilir kağan abi en azından ben güzel bir server olacağına inandığımdan her türlü platformdan sana bağış yapmayı düşünüyorum insanlar şunu kavramalı bu platformda oynamak kadar yaratmakta zor bir iş eğer rpg serverde hepimiz oynayacaksak hepimizin bir katkısı olmalı benim gibi düşünen veya düşünmeyenler olacaktır fikirlerine saygı duyarım
Bağış sistemide bir yere kadar dostum , insanlar vericem der ancak kimse vermez . bundan önceki ortaonline'nin talihsizliğede bu nedenle oldu.[DOUBLEPOST=1422570276,1422569465][/DOUBLEPOST]Kağan abi o değilde ; Sunucu hakkındaki fikirlerin nelerdir ?

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Bağış sistemide bir yere kadar dostum , insanlar vericem der ancak kimse vermez . bundan önceki ortaonline'nin talihsizliğede bu nedenle oldu.[DOUBLEPOST=1422570276,1422569465][/DOUBLEPOST]Kağan abi o değilde ; Sunucu hakkındaki fikirlerin nelerdir ?
Silahlı MMORPG olabilir yada Future rpg .-.

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onun Yerine mount and blade temalı olabilir
Öyle bir şey yapmak en az , 2-3 ay alır buda , cıkacak oyunu değiştirir bu nedenle , yeniden baslanması gerekir silahlı rpg , hakkındaki fikirleriniz olmuş , ARMA3-2-1 vs vs , bence arma 3 olması iyi olabilirdi ama , malesefki bu cok uzun zaman alır , world war 1 diye bir mod vardı , onun multiplayeri var onu oynayabilirsiniz.

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aslında bak daha öncede görmüştüm derebeylik sistemi belli bir gücü ve belli bir alanı olan biri yükselebilir mesela eski birinde görmüştüm 100x100alan 2kat 6 birim yükseklik sur 20x20 kale 10 asker 20 işçi derebeyi biraz artırıp kral az daha arttırıp imparator yapmıştı ticaret yolu vardı alım satım onu forgeda hazırlamıştı bide efsane olmuştu o tarz bir şey olabilir ama sürer sürdüğünede değer ama ha bide bu rütbelere göre her gün belli para alıyor yanında çalışanlara maaş verip vermemek kişiye kalmıştı surlar zor ondan insanlar adam tutup yapardı böylece oyuncular güçlenebiliyorduda yavaş yavaş

xXxCoverTack

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
isim:Fatih emir
Minecraft ıd:Bairdderek
rol içi isim:Naruto Uzumaki
Me nedir:Kendi yaptığınız harektleri bildirir örnek olarak : ./me ağaç kesiyor. gibi
do nedir:Bilgi vermek amacıyla ullanılan bir komuttur.
f nedir:Fısıldamak anlamına gelir sadece 5 blok ykındakiler görebilir
Oyuna gireceğiniz skin:http://mcskinara.gamer.com.tr/user/kmlkmljkl
Oynadığınız rpg sunucular:Sizin eski sunucunularınızda ve birçok rpg sunucularında yer aldım isimlerini hatılamıyorum
Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey,Güney yada batı]:Kuzey ülkesinde yer almak istiyorum.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar krallıklar olmucak derebeylikler olucak Kuzey,Güney,Batı,Doğu olmucak Tek krallık olucak roller aksamayacak