Atatürk...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Kesin konuşmayayım ama bu pixel artı hangi resme bakarak yaptığını söylerse ( gösterirse ) arkadaş biz de mcedit ile deneyerek anlayabiliriz gibi.
Gösteremez Göstersede O resmi Göstermez :D
Tutki Gösterdi Diyelim Mc Edit ile yapıpta Block Değiştirmek Çok kolay :D

umut_

En iyi cevaplar
0
L

LifeTaker

Ziyaretçi
Beni Bu Pixel Artı Bu adamın Yaptığına kisme inandıramaz Birde Yere yapıp Her 5 dk da bir resim çeksin ve göstersin Anca öyle inanırım.
Gerçekten o değil de ben böyle devasa bir çalışma yapacağım ve yapım aşaması resmi çekmeyeceğim, ilginç...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
emeğe saydı gösterin adam kendisi yapmış belli ki şimdi durduk yere yalan söyleyecek hali yok :)

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak Güzel Kardeşim Eğer Sen yapsaydın Arkadaki beyazlık olmazlı sadece atatürkü yapardın yada yere yapardın yere yapmak daha kolay
2. olarak dosyayı paylaşmadan önce mcedit temp dosyasını silipte inandırıcı olmaya çalışıyorsan sadece bilmeyenler için başarılı olursun
3. ve son olarak böyle yaparak sadece kendini tatmin edersin
Anlatabiliyommu ?

Güzel kardeşim bak birazdan , adım adım hızlandırılmış videomu yükleyeceğim . Orada görürsün. Lütfen bilmeden böyle ithamlarda bulunma. Bunu 2-3 günde yaptım. Fakat bir kaç arkadaşımız pek inandırıcı bulmayınca bende kanıtlamak için 1 günde yeni bir tane daha yaptım. Bu seferkinin çözünürlüğü biraz düşük. Diğeri sanırım 150x200 gibiydi sanırım. Bunun ki 50x50. Yani biraz bulanık olabilir.Neyse ,birazdan youtube'a yüklenmiş olacak ve ispatlanmış olacaktır. Ve asıl soruma geldik. Nasıl olur da bu önemli şahsiyeti emeksiz resmedebileceğimi düşünebilirsin.Haklısın aslında bunu yapan çok var. Fakat bir sürü yazı paylaşmıştım konunun ön sayfalarında.Neyse uzatmayayım. Lütfen herşeye ön yargılı ve kötümser yaklaşmayın...[DOUBLEPOST=1384547767,1384546879][/DOUBLEPOST]İşte arkadaşlar bugün yaptığım videolu diğer çalışma. Umarum bu inandırıcı olur.

https://forum.gamer.com.tr/konu/düşük-çözünürlüklü-atatürk-portresi-aşama-aşama.162112/

umut_

En iyi cevaplar
0
Güzel kardeşim bak birazdan , adım adım hızlandırılmış videomu yükleyeceğim . Orada görürsün. Lütfen bilmeden böyle ithamlarda bulunma. Bunu 2-3 günde yaptım. Fakat bir kaç arkadaşımız pek inandırıcı bulmayınca bende kanıtlamak için 1 günde yeni bir tane daha yaptım. Bu seferkinin çözünürlüğü biraz düşük. Diğeri sanırım 150x200 gibiydi sanırım. Bunun ki 50x50. Yani biraz bulanık olabilir.Neyse ,birazdan youtube'a yüklenmiş olacak ve ispatlanmış olacaktır. Ve asıl soruma geldik. Nasıl olur da bu önemli şahsiyeti emeksiz resmedebileceğimi düşünebilirsin.Haklısın aslında bunu yapan çok var. Fakat bir sürü yazı paylaşmıştım konunun ön sayfalarında.Neyse uzatmayayım. Lütfen herşeye ön yargılı ve kötümser yaklaşmayın...[DOUBLEPOST=1384547767,1384546879][/DOUBLEPOST]İşte arkadaşlar bugün yaptığım videolu diğer çalışma. Umarum bu inandırıcı olur.

https://forum.gamer.com.tr/konu/düşük-çözünürlüklü-atatürk-portresi-aşama-aşama.162112/
Senin Yaptığına hala İnanmıyorum:)
Ha eğer sen yaptıysan düşük bir ihtimal 3d Çalışmalarda kanıtla kendini :D

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Senin Yaptığına hala İnanmıyorum:)
Ha eğer sen yaptıysan düşük bir ihtimal 3d Çalışmalarda kanıtla kendini :D

İnanmamak senin seçimin. Ben video ile kanıtladım. İçim rahat. Ama senin görüşüne de saygı duyarım yine de.[DOUBLEPOST=1384553334,1384553238][/DOUBLEPOST]
İnanmamak senin seçimin. Ben video ile kanıtladım. İçim rahat. Ama senin görüşüne de saygı duyarım yine de.

Ayrıca 3d çalışmalar da yapabilirim. En kısa zamanda onları da yapıp videolarını paylaşacağım...

umut_

En iyi cevaplar
0
İnanmamak senin seçimin. Ben video ile kanıtladım. İçim rahat. Ama senin görüşüne de saygı duyarım yine de.[DOUBLEPOST=1384553334,1384553238][/DOUBLEPOST]

Ayrıca 3d çalışmalar da yapabilirim. En kısa zamanda onları da yapıp videolarını paylaşacağım...
video için vakit harcama sadece belirli zamanlarda foto çekip koysan yeter :D

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
video için vakit harcama sadece belirli zamanlarda foto çekip koysan yeter :D

Video zamanımı almıyorki :) Ben bir yandan yaparken kayıt oluyor. Yani zaman kaybı yok. Ayrıca video fotoğraftan çok daha hoş duruyor benim görüşüme göre. Adım adım olanları seyretmek güzel oluyor doğrusu. Ben de başkalarının bu tür videolarını seyrettiğimde fotoğraf fotoğraf olmasından ziyade akıcı bir şekilde görmek isterim. Benim görüşüm bu doğrultuda...