Asyanın Silikon Vadisi

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba gençler,
Hindistan, Bangalore şehri bir yazılımcı üniversite öğrencisi için iyimidir :) Asyanın silikon vadisiymiş. ve Hindistanın en temiz ve düzenli şehri diyorlar. Microsoft, Google, Facebook gibi firamaların Asya binaları oradaymış. Ne düşünüyorsunuz ? Yazılım bilgisini geliştirmek için ucuza gidilebilecek en iyi yer gibi duruyor.

Özellikle şuraya bittim...

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Bence hiç bulaşma hindistan öyle ucuzmuş,temizmiş gibi benzetmeler ile tarif edilebilecek bir yer değil, hadi diyelim bina güzel ama orada öğrenci olursan senin işin sadece bina ile olmayacak dışarda çarşıya çıkıyorsun adamlar sokakta para karşılığı çubukla kulak temizliyor şimdi gelde bu adamlara güvenip yemek ye yiyebilirsen, mis gibi ülkemizde üniversiteler var illa ingilizce eğitim görmek istiyorum diyorsan sık dişini düzgün bir yere gir sürünme böyle yerlerde emin ol hitit üniversitesi oradaki eğitimi veremeyebilir ama düzgün bir eğitim hayatı sunar en azından çorumda arabaların dikiz aynası var birbirileri ile hindistanda ki gibi kornayla senkron olmuyorlar. :D

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence hiç bulaşma hindistan öyle ucuzmuş,temizmiş gibi benzetmeler ile tarif edilebilecek bir yer değil, hadi diyelim bina güzel ama orada öğrenci olursan senin işin sadece bina ile olmayacak dışarda çarşıya çıkıyorsun adamlar sokakta para karşılığı çubukla kulak temizliyor şimdi gelde bu adamlara güvenip yemek ye yiyebilirsen, mis gibi ülkemizde üniversiteler var illa ingilizce eğitim görmek istiyorum diyorsan sık dişini düzgün bir yere gir sürünme böyle yerlerde emin ol hitit üniversitesi oradaki eğitimi veremeyebilir ama düzgün bir eğitim hayatı sunar en azından çorumda arabaların dikiz aynası var birbirileri ile hindistanda ki gibi kornayla senkron olmuyorlar. :D
Herkes öyle diyor ama söylediklerin New Delhi ile çok kaynaşıyor. Bangalore öyle değil gibi.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Herkes öyle diyor ama söylediklerin New Delhi ile çok kaynaşıyor. Bangalore öyle değil gibi.
Şunlarıda söylediler mi sana?
  • Trafik berbat (adamlarda dikiz aynası yok kornayla anlaşıyorlar)
  • Salgın hastalıklar kol geziyor(ülkeye girişte 6 aşı yaptıran adam var)
  • Toplu taşıma berbat(aracın üstünde seyahat eden var)
  • Tecavüz olayları yaygın
  • Uyuz hayvanlar şehirlerde dolaşıyor(adamların dini ona karışamayız ama böyle hayvanların dolaşması sana zararlı olabilir)
hala gitmeyi düşünüyorsan geri dön bu kararından çünkü daha burada anlatılamayacak çok rezillik var.

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunlarıda söylediler mi sana?
  • Trafik berbat (adamlarda dikiz aynası yok kornayla anlaşıyorlar)
  • Salgın hastalıklar kol geziyor(ülkeye girişte 6 aşı yaptıran adam var)
  • Toplu taşıma berbat(aracın üstünde seyahat eden var)
  • Tecavüz olayları yaygın
  • Uyuz hayvanlar şehirlerde dolaşıyor(adamların dini ona karışamayız ama böyle hayvanların dolaşması sana zararlı olabilir)
hala gitmeyi düşünüyorsan geri dön bu kararından çünkü daha burada anlatılamayacak çok rezillik var.
Şu videodan etkilenmiştim;

en iyisi biziz bize gel para ver devletimize seni okutsunlar
Ben zaten üniversiteyi türkiyede okuyacağım hani üniversite bitince 2 seneliğine şöyle hindistanda master yapmayı düşünüyordum

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pakistana git pakista
Şu videodan etkilenmiştim;

Ben zaten üniversiteyi türkiyede okuyacağım hani üniversite bitince 2 seneliğine şöyle hindistanda master yapmayı düşünüyordum
aga sen en iyisi somali devlet universitesi insan kacirma ve tasimada yap masterini :D