Assassinin Başı Belada! 2.Bölüm

berkesever

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Assassin uyanmış sol omzu ve sol kolunu hissetmiyormuş assassin(neler oluyor? neden hissedemiyorum!)hekim(üzgünüm assassin sol kolun ve omzun bıçak yüzünden felç kaldı... çok üzgünüz)assassin içinden hafif hafif ağlamış murat assasinin yanına gitmiş ve(Noldu çocuk?? havalıydın havanı söndürdüm bana bulaşmak çok büyük bir hataydı)assassin(Omzumun Ve Kolumun felç olması hiç umrumda deil ve zaten ben solak deilim sağ kolumla tutarım herşeyi bu yataktan kalkıcam ve senin havanı söndürücem hiç merak etme)Murat(görücez...)Padişah assassinin durumunu öğrenmiş ama assassin padişaha hiç sorun olmayacağını söylemiş padişah assasine bir oda vermiş ve özel yay ve kılıçta vermiş assassin çok sevinmiş padişahına bundan sonra hep bağlı kalacağına yemin etmiş assassin dışarda devriye geziormuş murat artık assassinin sağ omzunu felç bırakmayı düşünüyordu bunun için macaristandan bir aslan getirtmiş ve assasine isimsiz adlı bir not bırakmış notta şöyle yazıyormuş(Eğer korkmuyorsan arenaya gel eğer korkuyorsan padişahtan uzaklaş!)Assassin arenaya gitmiş arena çok sessizmiş sadece assassin varmış ancak birden demir parmaklıklar açılmış ve assassin karşısında koskocaman bir aslan görmüş assassin aslanı sağ koluyla öldürmeye çalışıormuş assassin aslanın üstüne zıplamış ama dengesini kaybedip yere düşmüş aslan assassine koşmuş ve sağ omzunu tam parçalıyacakken assassin kralın ona verdiği yayı çıkarmış ve aslanın gözüne oku saplayarak aslanı yenmiş assassin hiç zarar görmeden bu tehlikeyide atlatmış.macaristanın kralı osmanlıyla savaş halindeymiş kral ordusunu hazırlamış ve osmanlıya habersiz bir saldırı yapmak için yola koyulmuş tam o sırada assassin macaristana kız arkadaşı ile buluşmaya gidiormuş assassin kız arkadaşını herkezden gizlemiş hatta yazardan bile! macaristan ordusu osmanlıya yaklaşmış assassin macaristan kralının önüne çıkmış ve(önce cesedimi çiğneyin sonra padişahımızı öldürün)demiş macaristan ordusu buna çok gülmüş ve kral şöyle demiş(Hah! senin gibi bir abimi koskoca orduyu durduracak ahmak!)assassin(padişahımızı öldürceksen cesedimi çiğne haydi bekliorum yap yapabilirsen)demiş kralda ordusundaki 10 askere assassine saldırmasını emretmiş assassin yayını çıkarmış ve bir anda 3 ok birden atarak 3 adam öldürmüş kral çok kızmış ve orduyu assasine salmış assassin bi yandan macaristana kaçarken bir yandanda yayıyla adam öldürüyormuş assassin macaristan ordusunu macaristana geri götürüyormuş ancak ordunun bundan haberi yokmuş assassin ordudaki 200 kişiyi kaçarak öldürmüş neredeyse macar ordusu bir ülke görmüş ve bunun osmanlı olduğunu sanmış macaristan ordusu kendi ülkelerini yıkıyormuş kral macaristan bayrağını görünce assassine çok kötü bir küfür etmiş ordu macaristanı yerlebir etmiş kral şöyle demiş(BUNE CÜRRET!!!!! MACARİSTAN KRALINI NASIL KANDIRIRSIN KÜÇÜK SIÇAN!!)assasin ise gülerek şöyle demiş(ben kandırmadım sen kendi kendini kandırdın ihtiyar sersem sen kendine kralmı diyorsun=? daha küçücük çocuğu yakalıyamıyorsun koca orduyla kendi ülkeni yokettin sersem)diyerek ordu fena halde kızgınlaşmış assassin son hızıyla osmanlıya doğru gidiyormuş padişah(İşte Macaristan ordusu orda! afferin sana assassin!)demiş assassin durmuş ve gülmüş kral(sen neye gülüyorsun!) demiş assassin(sizin buna kandığınıza gülüyorum etrafınıza baksanıza bir daire içindesiniz OSMANLI DAİRESİ!) padişah(SALDIRIN ASLANLARIM HAYDİ HAYDİ HAYDİ!!!!!!!!)diye bağırmış osmanlı ordusu büyük bir güçle macaristan ordusunu daire içine almış ve her bir yandan saldırmış macaristan kralı(KAHRETSİN!! GERİ ÇEKİLİN GERİ ÇEKİLİN!!!!) macaristan askeri(EFENDİM HER YANIMIZDAN OSMANLI ORDUSU GELİYOR KAÇAMIYORUZ!!!) demiş kral büyük bir korkuyla osmanlı ordusuna saldırmış ancak osmanlı ordusu büyük bir farkla macaristanı yerlebir etmiş padişah kralın yanına gitmiş ve şöyle demiş(Assassin Bir abi Deil SENİ YENEN EFSANEVİ BİR ÇOCUK!!!)) padişah kılıcıyla kralın kellesini almış ve assassinin taktiği işe yaramış padişah assasini artık en özel koruması yapmış assassin şöyle demiş(padişahım benim taktiğim iyi değildi macaristan ordusu öfkeli beyni olmayan boş bir kabuk) Padişah(Sende onları kandırmayı başardın assassin)demiş ve osmanlı böylece çok büyük bir zafer kazanmış!
DEVAM ETMESİNİ İSTEYEN EN AZ 2 KİŞİ VARSA DEVAM EDECEĞİM