Aşık Oldum

guvenalperen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ah yazık sana :( git ona yardım et böyle hoşuna gitçek şeyler yap ona espiriler yap önce kanka ol sonra ona hediyeler filan al sonra onu sevdiğini söyle (ben pek anlamam hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı ve anaokulundan beri aşık olmadım öyle biri çıkmadı karşıma ama romantik animelerden biliyorum :D)

-Ayrıca kötü oldu bir sevgilin olursa evden telefon unutma lüksün kaybolacak :/ sms lazım gelecek ayrıca onun doğum günü , sevgileliler günü , yıl dönümü derken bu sana yılda 500 tl ye patlar onu da belirteyim :D -
Okul full kezban dimi :D[DOUBLEPOST=1399663943,1399663824][/DOUBLEPOST]Ya ama utanıyorum abi öyle bişe desem şaşırıyo herkexe söylüyor sonrada dalga geçiyolar en iyiysi ben peşini bırakmıyım seneye olur

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Okul full kezban dimi :D[DOUBLEPOST=1399663943,1399663824][/DOUBLEPOST]Ya ama utanıyorum abi öyle bişe desem şaşırıyo herkexe söylüyor sonrada dalga geçiyolar en iyiysi ben peşini bırakmıyım seneye olur
lise 1 çağı tüm kızlar kezban maalesef :(

ayrıca söylemezsen asla sevgilin olmaz okul çıkışı çek kuytu köşeye sevdiğini söyle (sapıkça düşünmeyin lan)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
O değil de bizim sınıfa gelen yabancı kızlardan Gabriela'ya n'oldu la acaba? :D