ARTIK PORTLU LAPİS YOK! | MARKET YOK! | *********** Factions Wars 1.7.10 EMEK SUNUCU

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi

Oynar mısınız?

• Evet.

Kullanılan: 38 60.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 25 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    63
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Boss bile ayarlamayı biliyorum diyorum bilgi düzeyimden bahsettim ergen.
Nickini ver ergen. Sen de ergensin ki bana "ergen" diyorsun. Ki ergenlikten çıkmış olmak için 21 yaşını aşmış olman lazım lâkin 21 yaşını aşmış olgunluktaki birisi akıl sağlığı yerinde ise birine "ergen" demez. Def ol şimdi konumdan. şu an map yapıyorum. Nickini ver banlayım.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nickini ver ergen. Sen de ergensin ki bana "ergen" diyorsun. Ki ergenlikten çıkmış olmak için 21 yaşını aşmış olman lazım lâkin 21 yaşını aşmış olgunluktaki birisi akıl sağlığı yerinde se birine "ergen" demez. Def ol şimdi konumdan. şu an map yapıyorum. Nickini ver banlayım.
kuyruk acın fazla sanırım. yaşım 21 evet, nickim her zaman aynıdır üye adım gibi. ergensin ki mal gibi egoistçe davranıyorsun... durduk yere laf sokma çabası yok ezme çabası bilmem ne bilmem ne... git büyü de gel diyorum sana abicim. daha yazma takmam seni, iyi günler

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nickini ver ergen. Sen de ergensin ki bana "ergen" diyorsun. Ki ergenlikten çıkmış olmak için 21 yaşını aşmış olman lazım lâkin 21 yaşını aşmış olgunluktaki birisi akıl sağlığı yerinde se birine "ergen" demez. Def ol şimdi konumdan. şu an map yapıyorum. Nickini ver banlayım.
Pcye girmeye vakit bulamadım şu an tekefondayım mobil veri sağolsun :D
Forumada kayıt olamadım :(

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
kuyruk acın fazla sanırım. yaşım 21 evet, nickim her zaman aynıdır üye adım gibi. ergensin ki mal gibi egoistçe davranıyorsun... durduk yere laf sokma çabası yok ezme çabası bilmem ne bilmem ne... git büyü de gel diyorum sana abicim. daha yazma takmam seni, iyi günler
Kuyruk acısı? Ergen diye öten ben miydim?

Boss bile ayarlamayı biliyorum diyorum bilgi düzeyimden bahsettim ergen.
Yazıyı büyük yaptım ki nasıl olsa kendi bildiğini okuyacaksın.[DOUBLEPOST=1411158812,1411157325][/DOUBLEPOST]Yapımdan bir görüntü: