Artik Offine Arşivlensin.

5 Üzerinden Kaç Verirsin ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi servera girmiyor azönce kapandı hala açılmıyor noldu :S bi bilgi verseniz

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeniden kasasım yok girip cıkarım arada "Roocer" yüzünden emegimiz silindi

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel ++++++

TheBlaz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girilmiyor yanlış İP diyor ?

Servere 5.62.126.70:10400 bu ip ile girdim ama texture pack yükleyemiyorum crash veriyor mc

DarkPassengerTr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lan oley bee 5.62.126.70:10400 ipini denedim oldu oh bee sonunda bu servere giremediğiğim için üzülüyodum valla

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel ++++++

uzumakimazuri

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
razor admin öncelikle bu güzel server için teşekkürler oyundaki adım fsm619 ShinKiwi adındaki bir oyuncu benle anlaşma yaptı 3 madalya karşılığında (o kadar da etmez ) bana gökkuşağı senbemi atacağını söyledi atmadı parayı alıp kaçtı 3 madalya bir şey değil benim için ama bu oyuncunu cezalandırılmasını rica ediyorum lütfen bu yazımı dikkate alınız okuduğnuz için çok teşşekkür ederim -fsm619

razor admin öncelikle bu güzel server için teşekkürler oyundaki adım fsm619 ShinKiwi adındaki bir oyuncu benle anlaşma yaptı 3 madalya karşılığında (o kadar da etmez ) bana gökkuşağı senbemi atacağını söyledi atmadı parayı alıp kaçtı 3 madalya bir şey değil benim için ama bu oyuncunu cezalandırılmasını rica ediyorum lütfen bu yazımı dikkate alınız okuduğnuz için çok teşşekkür ederim -fsm619
burda belirtilen şahıs bu gün serverde birçok kişiyi dolandırmıştır ''yalan'' diyerek şahsi bir mesele olduğnu ve bizim parayı vermek istemdiğmizi söylemektedi lütfen bu konu ile ilgilenin

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

burda belirtilen şahıs bu gün serverde birçok kişiyi dolandırmıştır ''yalan'' diyerek şahsi bir mesele olduğnu ve bizim parayı vermek istemdiğmizi söylemektedi lütfen bu konu ile ilgilenin
Eger Ss Niz Varsa Yardımcı Olabilirim

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
swde bi hack var adı cansuuu seti iyi diye ölmüyor diyorsun 5 kişi daldık nice hacki ile bizi 10 metre uzağı fırlatıp suya atladı hepimiz şikayetçiyiz ss alsak nolcak haftalardır saklıyor hile olduğunu ve gıcık ediyo böyle masum tavırlarıyla free itemleri kazanmış bide pvp eventindede adamlardan kaçmış

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
swde bi hack var adı cansuuu seti iyi diye ölmüyor diyorsun 5 kişi daldık nice hacki ile bizi 10 metre uzağı fırlatıp suya atladı hepimiz şikayetçiyiz ss alsak nolcak haftalardır saklıyor hile olduğunu ve gıcık ediyo böyle masum tavırlarıyla free itemleri kazanmış bide pvp eventindede adamlardan kaçmış
Sistem İcabına Baktı !

TheAvatarAang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere yeni başladım, yardım istedim sağolsun 1-2 arkadaşım yardım etti ve ödünç itemler verdi. Fakat EmreVT denen arkadaşımız çekemediğindenmidir ne bizde yeni başladık bize para göndermiyorlar diyor. Adam bilmem ne kılıcı efsane yapmış soyluda 9 level olmuş yeni başladım diyor. Sonra s****r git senlemi uğraşacam felan diyor. Böyle olacaksa hiç girmeyeyim yeni başladım servere sanki adamın donuna kadar soyduk.