Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
boss ile zindanı kolaylaştırırsanız sevinirim Sinir kirizi geçirdim 2 p3 kaybetim lapisten nefret etigim içinde lapis kazmak istemiyorum cıkıyorum ben.

lapisten %5 ihtimal Seyrek sandık çıksın ./warp zindan daki canavarlardanda %7 anahtar çıksın bence gayet uygun

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Öneriniz için Teşekkürler, Yüzdesi düşük olarak Zindan' a nadir şans sandıkları ekleme konusunda fikir sahibi olduk. Yakın zamanda şans sandıklarını elde edebilirsiniz. Boss üzerinde yeteri savaş gücü sergilendiğinde boyun eğdire biliyorsunuz. Yoğun talep sergilenirse gereken işlemi yaparız.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öneriniz için Teşekkürler, Yüzdesi düşük olarak Zindan' a nadir şans sandıkları ekleme konusunda fikir sahibi olduk. Yakın zamanda şans sandıklarını elde edebilirsiniz. Boss üzerinde yeteri savaş gücü sergilendiğinde boyun eğdire biliyorsunuz. Yoğun talep sergilenirse gereken işlemi yaparız.

lütfen şu boss taki tuzakları kapatın ya Tüm itemlerim giti fakir oldum.

Lütfen düzeltin şifremi unutum özelden konuşabilirmiyiz?

neyse buldum

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, Bildiğimiz rütbelerden değildir emin olabilirsiniz. Farklıyız ^^ Yazısal IP konuda belirtilmiştir farklı domain ile ek katacağız.

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Konuda belirtilmiş IP adresini, Minecraft launcher aracılığıyla üyeliğinizi kayıt edebilir, Eğlenmeye bakabilirsiniz.

[AF]AloneFellow, Hizmetlerinde sorun bulunmamaktadır. Tekrar denemenizi tavsiye ederiz..

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İp adresini bi bak boşluk felan varmı?

Admin beni Spawn a ışınla Buğta kaldım!

Konuda belirtilmiş IP adresini, Minecraft launcher aracılığıyla üyeliğinizi kayıt edebilir, Eğlenmeye bakabilirsiniz.

[AF]AloneFellow, Hizmetlerinde sorun bulunmamaktadır. Tekrar denemenizi tavsiye ederiz..

Buğa girdim Spllef e giderken yolda buğa girdim Altımı falan kaz bir şey yap ya

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Şu ciddiyete bak :D

Ek olarak gelişmesi gereken bir sürü şey var. Rütbe tasarımları hoş değil.

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Rütbeler Hakkında tavsiyelerinizi alabilir miyiz? Farklı ve düzenli olarak sıralandığı yönünde kanaatimiz var

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rütbeler Hakkında tavsiyelerinizi alabilir miyiz? Farklı ve düzenli olarak sıralandığı yönünde kanaatimiz var

Rütbe olayında mesela Barbar rütbesinde 1 günde 1 kit alıyorsun o kitte p3 balta var o baltayı falan almak için 50k veriyorsun o 50 k yi vermek yerine 5 tane balta alabilirsin p3 yani başlangıç rütbelerinin kitlrini biraz güçlendirmeniz gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...