Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görmemişim konuyu güzel server'a benziyor ama sivil olmaz kimse. Seçilenler polis geri kalan haydut iki taraflı savaş gibi en büyük sorun bu bence. Arkadaşlar belirtmiş zaten herkes birbirine dalıyor tahmin etmiştim diyeyim ancak iyi bir sistem kurarsan tutar bence.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Görmemişim konuyu güzel server'a benziyor ama sivil olmaz kimse. Seçilenler polis geri kalan haydut iki taraflı savaş gibi en büyük sorun bu bence. Arkadaşlar belirtmiş zaten herkes birbirine dalıyor tahmin etmiştim diyeyim ancak iyi bir sistem kurarsan tutar bence.
Dediğin gibi herkes birbirine ölümüne saldırıyor alıcak polis bulamıyorum konuyu kimse görmemiş :(

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğin gibi herkes birbirine ölümüne saldırıyor alıcak polis bulamıyorum konuyu kimse görmemiş :(

Şehirde olursa %90 ihtimalle jail yesin. Dışarıda olursa da %40 falan sana kalmış. Polisleri boşver polis yerine belediye başkanı seç. Belirli bölgede şehir kursunlar. Şehir/çete savaşları gibi olabilir. Çok geliştirilmesi gereken temel fikirler. Sen reklamını iyi yap da dolsun bu server.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Şehirde olursa %90 ihtimalle jail yesin. Dışarıda olursa da %40 falan sana kalmış. Polisleri boşver polis yerine belediye başkanı seç. Belirli bölgede şehir kursunlar. Şehir/çete savaşları gibi olabilir. Çok geliştirilmesi gereken temel fikirler. Sen reklamını iyi yap da dolsun bu server.
Konudaki reklam düzeni kötümü ?

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bugta kaldımd edin çeken yok adamlar polis öldürüyolar ben birini öldürünce suç oluyo nasıl iş ya bu

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Lisans sistemi eklendi meslekeleri sadece lisansını alıp yapabiliyorsunuz!

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Servere girdiğimde havada başladım ve login yapamadan yere düşüp öldüm. Ne yeniden doğabiliyorum ne de giriş yapabiliyorum. Yardım edin :'(

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rastgele dalıyor herkes. Adam polise daldı hapise attı diye 2 saattir bağıtıyor.

Ad: Erenbulbul
Soy,Ad: Bulbul Eren
Yaş(12): 14
Yaşanılan Şehir: OOC:İzmir/IC:Kalola
Olgunluk(Az,Çok,Üst): Çok :D
Plugin Bilgisi(%?): %90
TeamSpeak Kullanımı: +
Skypeniz: +

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Skype adresini verirsen yardımcı olayım galiba seni hatalı jaile atmışlar :(
Yok yok benim internetimden kaynaklı bir sorunmuş. Havada doğduğum için düşüp öldüm ve login yapamadım. Raha sonra da yeniden doğamadım fakat halloldu şimdi. ilginiz için teşekkürler.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yok yok benim internetimden kaynaklı bir sorunmuş. Havada doğduğum için düşüp öldüm ve login yapamadım. Raha sonra da yeniden doğamadım fakat halloldu şimdi. ilginiz için teşekkürler.
Ne demek,Farklı bir sıkıntınız varmı ?[DOUBLEPOST=1413470394,1413295045][/DOUBLEPOST]Server hakkında sıkıntısı eksiği falan gören varmı çok az kişi çekiyoruz eskisi gibi değil ?[DOUBLEPOST=1413625838][/DOUBLEPOST]
Ne demek,Farklı bir sıkıntınız varmı ?[DOUBLEPOST=1413470394,1413295045][/DOUBLEPOST]Server hakkında sıkıntısı eksiği falan gören varmı çok az kişi çekiyoruz eskisi gibi değil ?
Server düzeldi lagdan ilgilenmemekten oluyormuş

baris19052004

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad:Barış
Soy,Ad:Demirci
Yaş(12):12
Yaşanılan Şehir:İstanbul
Olgunluk(Az,Çok,Üst):Çok
Plugin Bilgisi(%?):%5
TeamSpeak Kullanımı:Yok Ama Gerekirse Yüklerim
Skypeniz:Kanine123 Minecraft

Oyuncu adınız: minecraftpro1067
Serverle ilgili Görüşleriniz: Server Güzel Ama Bazı Arkadaşlar Küfür Ediyor Ve Ben Bundan Rahatsız Oluyorum Saygılar

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ad:Barış
Soy,Ad:Demirci
Yaş(12):12
Yaşanılan Şehir:İstanbul
Olgunluk(Az,Çok,Üst):Çok
Plugin Bilgisi(%?):%5
TeamSpeak Kullanımı:Yok Ama Gerekirse Yüklerim
Skypeniz:Kanine123 Minecraft
Oyuncu adınız: minecraftpro1067
Serverle ilgili Görüşleriniz: Server Güzel Ama Bazı Arkadaşlar Küfür Ediyor Ve Ben Bundan Rahatsız Oluyorum Saygılar
Polis alımlarımız tamamlandığı için şu anlık yok olursa sana bildiririm buraya bakmayı unutma ![DOUBLEPOST=1413820065,1413647684][/DOUBLEPOST]Web sitedeki forumumuzdan rehberleri okuyabilirsiniz !