Arkadaşlarınızı iyi seçin..

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tüpçü arkadaşın kanalı ne durumda
2 senedir aktif video atıyor 2 binlerde

bu sanırsam*
doğru diyorsun ufuk
:( bir şey demek istemiyorum

Youtube'da o yüksek egosunu halen daha sürdüren V-e-l-e-d-ü-l mükerrem.

Aynen kanalın adı ne dislike atalım birleşip beyler
Gerek yok, alması gereken dersi aldı kendisi.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
"Arkadaşının" kanalına baktım. Bence bu hava Lay's paketindeki boş hava. Salla bence. Kendi kaybeder.

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Kanal Açıp En Amatör Videomu Koysam Bu Arkadaşlar İçin Attığım O Video Çok Profesyonel İşi Durur 10-15 Dk da yapılabilicek bir intro ( Kendiside Yapmamış Belliki ) Uyduruk Şakalar Tüm Video Böyle Özetlene Bilir .

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Bu Ulaş Demir'le tanışanlar bozuluyor sanırım. Bir arkadaşımla sunucu kurmuştuk 2012'nin sayılı Faction sunucularındandı. İsmi BloodCraft'tı bilen bilir belki köklü oyunculardan. Ulaş Demir'le tanıştık ve sunucuda moderatörlük verdik bunlar video çekmeye başladı sunucuyu pat diye kapattı şimdi onla alakası yok ama o zamanlar baya koymuştu.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bu Ulaş Demir'le tanışanlar bozuluyor sanırım. Bir arkadaşımla sunucu kurmuştuk 2012'nin sayılı Faction sunucularındandı. İsmi BloodCraft'tı bilen bilir belki köklü oyunculardan. Ulaş Demir'le tanıştık ve sunucuda moderatörlük verdik bunlar video çekmeye başladı sunucuyu pat diye kapattı şimdi onla alakası yok ama o zamanlar baya koymuştu.
Ulaş Demir'le kavgam şöyle olmuştu.
Ben 2014'te skripte yeni başladığım zaman, ulaş demir ile bi kavga başladıydı. Skype çekti sövdü falan. Bilirsiniz işte ego savaşı. N'apabilirsin ki. Ego yapan kişi etrafındakilerin duygularına EMP atıyor. (Bozuyor). Zaten Türkiye'deysen Bu tür EMP'leri her allahın gününde yersin.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Açıklı Hikaye :ci::ci::ci:

Sayılı Sayıda Arkadaşım Var Hiçbir Şekilde Satmıyacak Arkadaşlarım Var Ve 10 Senedir Konuştugum Arkadaş Var Hergün Kavga Ederiz Fakat Diger Sabah Hiçbirşey Olmamış Gibi Devam Ederiz
|+9 Taktikle 10 Yıldır Arkadaşız :D|
|Aslında Kavgaları Umursamayız Gibi bir şey|

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben O videoda çıksam sırf beni silsin diye üstüne para verirdim, takma sen kafana arada olur öyle şeyler
Amaç videoya çıkıp çıkmamak değil, bana uyguladığı tavır kötü. Hani Aşık veysel ne demiş, Ben giderim adım kalır, Dostlar beni hatırlasın...

Bir Kanal Açıp En Amatör Videomu Koysam Bu Arkadaşlar İçin Attığım O Video Çok Profesyonel İşi Durur 10-15 Dk da yapılabilicek bir intro ( Kendiside Yapmamış Belliki ) Uyduruk Şakalar Tüm Video Böyle Özetlene Bilir .
Dostum zaten kendisi hiçbirşey yapmıyor ki, 2,3 arkadaşı var onlara yaptırıyor kendini bir şey sanıyor, Özenti dedinizde minecraft premiumu var, Adı ise > DoctorEralp :(

ve duman forum altı