Arkadaşlarımla nasıl oynarım?

whaki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
4-5 arkadaş beraber oynayalım diyoruz fakat oyunun ücreti baya yüksek, bunu korsan olarak indirsek kendi aramızda hamachi ile mi oynamak zorundayız illa yoksa toplu serverlara falanda girebilir miyiz

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
tabii ki girebilirsin sadece premium mcsg hypixel gibi serverlere giremezsin ki zaten crack serverler daha fazla tahminim

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tıkla
Sonra bir siteye gir. Sonra girdiğin bir siteden bir server seç. Sonra girdiğin bir siteden seçtiğin bir serverden bir IP adresi al ve Doğrudan Bağlan butonuna yapıştır.

EDİT: Pardon yanlış anlamışım google amcaya minecraft özgür görgülü yaz ilk çıkan siteye gir indir ^_^

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bunun için yarın veya ilerleyen günlerde rehber çekeceğim. Çektiğim zaman bu konunun altına linkini atarım

whaki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunu hiç bilmiyorum, modları falan varmış, siteye baktımda değişik değişik terimler var.

biz arkadaşlarla kendi aramızda oynayalım oyunu çözelim önce, o modları da ekleyebiliyo muyuz kendi oyunumuza

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyunu hiç bilmiyorum, modları falan varmış, siteye baktımda değişik değişik terimler var.

biz arkadaşlarla kendi aramızda oynayalım oyunu çözelim önce, o modları da ekleyebiliyo muyuz kendi oyunumuza
Bence hiç modlara bulaşma :D 3 senedir oynuyorum hala normal mcdeyim. Önce normaline alışın. Bu arada skype verirsen yardımcı olabilirim kurmak hakkında

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0

Bence de eğer oyuna yeni iseniz azcık oyunu bir öğrenin Mod kurduğunuzda bide modları öğrenmeye gayret edeceksiniz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

whaki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

iyi bakalım önce oyunu çözelim o zaman eyv

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
" Arkadaşlarımla nasıl oyun oynarım ? " o.O
Hangi oyun bu ? :D İlk başta anlamadım ama yorumlardan anladım MC olduğunu. Tabi kii oynayabilirsin. Hem hamachi hemde crackli serverlarda. Premium ( Yanlış yazmış olabilirim -,- ) serverlarda oynayamazsın.
play.sonoyuncu.com
play.sonhukumdar.com
play.sonfaction.com
play.sonsteve.com