arkadaşlar yeni başladım bakın lütfen

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuna resim ekle kimse indirmez ve forum kurallarınada aykırı

serdar91040+1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
forum kurallarına niye aykırıki ? resmi nasıl çekiyoruz

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
forum kurallarına niye aykırıki ? resmi nasıl çekiyoruz
Oyun sırasında F2 tuşuna basarak resim çekebilirsin çektiğin resim .minecraft --> screenshot klasörünün içine gider oradaki resimi
hizliresim.com gibi bir siteye yükleyip linkini kopyala daha sonra ise foruma koyabilirsin

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen Resim Ekleyiniz Aksi Takdirde Arşive Eklenir.

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim Olsaydı İndirebilirdim :/

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun sırasında F2 tuşuna basarak resim çekebilirsin çektiğin resim .minecraft --> screenshot klasörünün içine gider oradaki resimi
hizliresim.com gibi bir siteye yükleyip linkini kopyala daha sonra ise foruma koyabilirsin
hizliresim e yükleme ora 6 ay tutuyo kaydı ve bize gerekli olanları siliyo imgim.com a yükle

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
resim eklendiği yerde kalır uploadı gider sadece ben mesela avatarım eski olsun 2 yıl hızlıresim upload ı o upload bitti bu gene var ? ayrıca konuda duyuru yaparken farklı kaydetle yeni uploadlar yapılır uzatmayalım çok fazla :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
resim eklendiği yerde kalır uploadı gider sadece ben mesela avatarım eski olsun 2 yıl hızlıresim upload ı o upload bitti bu gene var ? ayrıca konuda duyuru yaparken farklı kaydetle yeni uploadlar yapılır uzatmayalım çok fazla :D
ama sildiğinde heryer için geçerli oluyo hiç zombi koyamıyoz :( üstelik bu hızlıresim löselimili çocuklara aşık :D