Arkadaşlar YARDIM!!!!! ÇOK ACİL ÇOK! YETKİ VERİCEM ÇÖZENE

ProFessionaL06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.
internal.Kernel32
at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.getConsoleMode(WindowsSu
pport.java:50)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.getConsoleMode(Wind
owsTerminal.java:176)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.init(WindowsTermina
l.java:80)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.create(TerminalFact
ory.java:93)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.get(TerminalFactory
.java:151)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(Consol
eReader.java:140)
at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(Consol
eReader.java:126)
at net.minecraft.server.v1_6_R3.MinecraftServer.<init>(MinecraftServer.j
ava:109)
at net.minecraft.server.v1_6_R3.DedicatedServer.<init>(DedicatedServer.j
ava:34)
at net.minecraft.server.v1_6_R3.MinecraftServer.main(MinecraftServer.jav
a:664)
at org.bukkit.craftbukkit.Main.main(Main.java:152)
Devam etmek için bir tuşa basın . . .

hatası alıyorum arkadaşlar hub server kurarken 64bit makine javada 64 bit fakat böyle bi hata alıyoruz ne yapmamız gerek yardım edermisiniz?
Teşekkür Ederim.
Sunucumuzda yetki verilecektir çözen arkadaşımıza.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hatanın bulunduğu belgedeki hataların hepsini yazmalısınız ki hatanın kaynağını cözebilelim. Bu kadar az bilgi ile çözmek zor. Ama buradan görüldüğü kadarıyla hatanın vraftbukkit.jar ın içindeki bazı klasörlerde olduğunu söyleyebilirim. Fakat %99 ihtimalle bu hatayı ortaya çıakran bir hata vardır. Ama burada göremiyoruz.

ProFessionaL06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hamachi değil arkadaşlar sorun çözdük 1.7.2 yaptık sunucuyu fakat şimdide tabelalarla portal yapmya çalşııyıyoruz [tsigns] şeklinde olmuyor yardım edecek varmı konu güncel.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hamachi değil arkadaşlar sorun çözdük 1.7.2 yaptık sunucuyu fakat şimdide tabelalarla portal yapmya çalşııyıyoruz [tsigns] şeklinde olmuyor yardım edecek varmı konu güncel.
Hangi plugini kullanıyorsunuz?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Portal için hangi plugini kullandığınızı bilmiyor musunuz? :|

ProFessionaL06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
onlari emin veriyor fakat şu an başka sorunla karşı karşıyayız tabela koyuyoruz tabelada server offline gözüküyor fakat /server factions yazdığımızda gidiyor sorun nedir sizce olsa portallarda öyle [server]factions yazıyorum portalada portala girince geri itiyor[DOUBLEPOST=1388523153,1388522993][/DOUBLEPOST] sorun bu işte.. fakat /server factions yazınca gidiyor

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şurda 50 dk kaldı daha açamadık biz sunucuyu :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuları portları ile yazdınız değil mi?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
http://www.spigotmc.org/resources/teleportsigns.29/
Burada "Server not shown as online:" Başlığı altında dediği kadarıyla: Bu pluginin diğer suncuularınıza erişebildiğinden emin olmalıymışsınız. Başka bir şey dememiş. Kullandığınız plugin ulaşmak istediğiniz faction sunucusunda da yüklü, değil mi? Ayrıca BungeeCord ile ayırdıysanız sunucularınızı, ayırdığınız portlar ile yazmalısınız yani sunucunuzun portu ile değil.
Ayrıca burada da (http://www.spigotmc.org/threads/teleport-signs-wont-work.5511/) bu hataların config hataları yüzünden oluşabildii yazılmış. Configinizde bir kodlama hatası olmadığından da emin olun.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
http://www.spigotmc.org/resources/teleportsigns.29/
Burada "Server not shown as online:" Başlığı altında dediği kadarıyla: Bu pluginin diğer suncuularınıza erişebildiğinden emin olmalıymışsınız. Başka bir şey dememiş. Kullandığınız plugin ulaşmak istediğiniz faction sunucusunda da yüklü, değil mi? Ayrıca BungeeCord ile ayırdıysanız sunucularınızı, ayırdığınız portlar ile yazmalısınız yani sunucunuzun portu ile değil.
Ayrıca burada da (http://www.spigotmc.org/threads/teleport-signs-wont-work.5511/) bu hataların config hataları yüzünden oluşabildii yazılmış. Configinizde bir kodlama hatası olmadığından da emin olun.
Butun sw lere yukledim plugini configi yeniden yaptim olmadi ipyaziyom sonra arkasina portunu yaziyom olmadi yine bir turlu yaparim simdilik portal calisiyor. Size baska birsey sorcam internetten authme yapcam ama bende script yok bana bi tane verebilirmisiniz,bide authmeye kayit olmayanlar girmesini istemiyom nasil yapabilirim.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Butun sw lere yukledim plugini configi yeniden yaptim olmadi ipyaziyom sonra arkasina portunu yaziyom olmadi yine bir turlu yaparim simdilik portal calisiyor. Size baska birsey sorcam internetten authme yapcam ama bende script yok bana bi tane verebilirmisiniz,bide authmeye kayit olmayanlar girmesini istemiyom nasil yapabilirim.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
İnternetten AuthMe kayıdı yapabilmek için:
- Bir web sitesine
- Php bilgisine
- MySQL veri tabanına
- MySQL bilgisine
ihtiyacınız var. Bunlar hazır mı?