Yardım Arkadaşlar minecraft serverinda şifre değiştirme

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim kurduğum server var.Adam şifremi bulmuş hesabıma girmiş bende panelden banladım hesabımı.Adam şifremi değiştirmiş.Ben o hesabın şifresini panelden değiştirebilirmiyim ?

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hangi kayıt eklentisini kullanıyorsun? Ben sana AuthMe için anlatacağım. Panele geçtikten sonra;

/authme changepassword <kullanıcıadı> <yenişifre>

komutu ile hesabının şifresini değiştirebilirsin.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şifre değiştirmeri biliyorum.Adam benimkini değiştirmiş.Onu nasıl panelden değiştirebileceğimi sordum.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Dostum "authme changepassword <kullanıcıadı> <yenişifre>" ile değiştireceksin işte. Dikkat edersen bu komut farklıdır, normal şifre değiştirme komutu değil. Başında authme yazıyor, bunlar AuthMe admin komutları.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Dediğini Yaptım.Sağ ol hesabımı aldım ama Hiç bi Skin gözükmemeye başladı.Onla bi alakası var mı ?

Bi kaç hesaptan denedim hiçbirinde göremiyorum

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Minecraftın kendi sunucusundan kaynaklı bir sorundur büyük ihtimalle. Ara ara skinler gidebiliyor.

Golcukral

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben nasıl diğer oyunlara giricem çok oyunculuya giriyorum şifre istio ama ne olduğunu bilmiorum

JerDer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Dediğini Yaptım.Sağ ol hesabımı aldım ama Hiç bi Skin gözükmemeye başladı.Onla bi alakası var mı ?

Bi kaç hesaptan denedim hiçbirinde göremiyorum

Normal Şifremi Nası Degiştircem Oyuncuyum Ben Biri Girip Herşeyimi Alıo

brogmng

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hangi kayıt eklentisini kullanıyorsun? Ben sana AuthMe için anlatacağım. Panele geçtikten sonra;

/authme changepassword <kullanıcıadı> <yenişifre>

komutu ile hesabının şifresini değiştirebilirsin.
Adamın Dibisin aXiTR MC Serverimde Benimde Çalmışlardı şifremi modeme res atıp yeni üyelik kuraya üşeniodum :)

omerkikoZ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar serverde sifre sifirlana komutu varsa bilen varsa soleyebilirmi cok lazim !

alico245

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Bakın Önce Şifreni Panelden Yada Oyundan OP Yada Yetki Verdigin Kisilerin Kullanması Gereken Komut:
/authme changepassword >nick< >YeniSifre< Komutudur Eger Bir Kullanicinin Hesabını Silmek İstersen /authme unregister >nick<
Birini Oyun İcinden Yada Panelden Kayıt Etmek İcin /authme register Nick Sifre
Arkadaslar Admin Komutları Cogunlukla Bunlar Bide Söle Bir Sorun Var
Bazı Serverlerde Server İCi Oyuncular /changepassword eskisifre yeni sifre komutunu kullanarak sifre degistiremiyor Bunun İcin Komutu Türkcelestirmek Gerekiyor Onuda Simdi Anlatıcam

Öncelikle Panelden Yada FTP Den Authme.jar dosyasını bulup masaüstüne Atın Daha Sonra Jar.a Sağ tıklayıp Birlikte Aç a Basarak Winrar Yani Zip İ Secin [Sıkıştırılmış Dosya Gibi Bir Simgesi Vardır] Sonra Gelen Winrar Dosyasında Aşağıdan plugin.yml Dosyasını Bulun Ve plugin.yml Dosyasını NotePad ++ Programı İle açın Daha Sonra Gelen NotePad ++ Dosyasının İçinde Aşağıda ChangePassword Bölümünü Bulun Altında Usage: /command OldPassword NewPassword Yada /changepassword OldPassword NewPassword Yazar O Satırın Sonuna Gelip Enter'e Basarak Bir Satır Açın O Satırda Space Ye Basarak Usage ile Aynı Noktaya Getirin Ve Aliases: Yazın [Eger Yazıyosa Ellemeyin] Aliases: Dan Sonra Sifredegistir Yazin Yani Aynen Su Sekilde: Aliases: Sifredegistir Sonra Sol Üstten Kaydedin Ve NotePad I Kapatın Sonra Winrar Gelecektir Gelen Mesajda Evet'e Tıklayın Sonra Zip İ Kapayarak FTP Yada Panel İle Jar.ı Servere Yükleyin Artık Oyuncular Ve Siz /sifredegistir >eskisifre< >yenisifre< Komutu İle Şifreler Degisebilir Bu /authme changepassword oldpassword newpassword Komutu yerine Aynı Zamanda /authme sifredegistir eskisifre yenisifre komutu İle Şifrelerini Degistirebilirsin.

Bir Sorun Olursa PL Paketi Lazımsa Pl Kodlamak Gerekirse Ve Türkcelestirmek Gerekirse Skypem: kedi7beni1689 Ekleyin!