Yardım arkadaşlar minecraft.jar dosyam yok

ManiacPrince

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecrafta gelen yeni güncemeyle artık sadece premiumlar (yani parayla satın alanlar) oyuna mod yükleyebilecek skin değiştirebileceklerdir.Bin dosyasıda premiummlarda olacak konu kapanmıstır

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
benimkide öyle minecraft yazıyor ama sonunda jar yazmıyor ama executable jar file yazıyor o minecraft jar ama minecraft açınca ekran kartı veya başka bir hata oluştuysa minecraft jar oluşmaz
bende o bile yazmıyor hiçbir şey yok o yüzden sevdigim mod yükleyemiyorum gulliver

Loretta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.2 Yeni sürümüyle minecraft.jar ortadan kalktı. Artık versions klasörüne gidip hangi versiyonu oynuyorusanız onu seçip (örneğin 1.7.2) 1.7.2 jarını winRAR ile açıp modu oraya kurmanız gerekir. İyi oyunlar.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yanlız konu süperHort olmuş 11 Eylül 2013 > 25 Mart 2014

CCXxXJokerXxXCC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarının Sürümü XP ise Yoktur Benim de bir ara XP idi yoktu Şimdi Windows 8 VAR[DOUBLEPOST=1404681049,1404680144][/DOUBLEPOST]Bilgisayarının Sürümü XP iste Yoktur Cünkü benim bi ara Bilgisayarım XP idi yok du yeni pc aldım Windows 8 suanda var

MerTReyizZ44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen
çalıştır kısmına %appdata% yazım mincerafta girip ordan bin e giricem bunları uyguladım ama minecraft.jar yok ama minecraft var omu acaba jar yok sonunda ama
orda bin dosyası olduğuna şükret bende oda yok ?? :D:D:D

Bende Wolfteam oynayayım bağri bilgisayarda oyun yok :D :D

tuna12

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben %appdata% giriyorum roaming giriyorum .minecraft yok micrasoftan aldım mod yükleyemiyorum nasıl düzelticem.:hmm1::hmm1::hmm1::hmm1::hmm1:Hiç bilmiyorum şaşırdım kaldım bekliyorum ne yapacağımı.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
hortlamasın artık şu konu.

arkadaşlar ben %appdata% giriyorum roaming giriyorum .minecraft yok micrasoftan aldım mod yükleyemiyorum nasıl düzelticem.:hmm1::hmm1::hmm1::hmm1::hmm1:Hiç bilmiyorum şaşırdım kaldım bekliyorum ne yapacağımı.
.minecraft java edition için var. microsoft storedan aldıysan bedrock edition oluyor o. onda nasıl bilmiyorum.