Arkadaşlar lütfen yardım edin acil!!!

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bundan 3 ay kadar önce minecraft 1.2.4'i gayet düzgün bir biçimde oynayabiliyordum.Sonra bir mod kurmayı denedim olmadı.Siyah ekran hatası aldım.Bende daha fazla uğraşmadım kapattım.Aradan bir gün geçti tekrar açmayı denedim minecraft'ı ama bu sefer minecraft crashed diye bir hata geldi.Sonra bende oyunu sildim ve tekrar yükledim ama hata çözülmedi.Mümkün olan en kısa sürede yardım ederseniz sevinirim.

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Rurikhan ben force upgrade yapmayı denedim ama sorun çözülmedi diğer çözümü pek anlamış değilim biraz açarsan sevinirim

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
simdi baslattan çalıştıra gel :%appdata:% yaz orada .minecraft var eğer uğrastığın bir map varsaa kaybetmemek için .minecraft icindeki save dosyasının icindekileri yedekle sonra .minecraft ı sil ve oyuna girerken force update yap .minecraftı yeniden oluşturcaktır yani tertemiz bir minecraftın olucaktır ve hala crash ederse crashda yazan sözcükleri buraya koy sana yardımcı olmaya çalışıcam bide bu forumda konu nasıl açılıyo nereden açılıyo bi türlü beceremedim bide su linke tıkledın dimi benim icin cok önemlide :) http://**************.com/?ref=1105649

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim rurikhan arkadaşım şimdi senin söylediğin şeyi deniyorum 2 dk sonra donerim geri eğer olmaz ise sorunun bir fotoğraf'ını eklerim.

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim rurikhan arkadaşım şimdi senin söylediğin şeyi deniyorum 2 dk sonra donerim geri eğer olmaz ise sorunun bir fotoğraf'ını eklerim.
ve sanırım linke tıklamışsın eğer tıkladıysan çook teşekkürler :)

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft has crashed!
----------------------
Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Failed to start game
This error has been saved to C:\Documents and Settings\Batuhan\Application Data\.minecraft\crash-reports\crash-2012-09-19_10.25.06-client.txt for your convenience. Please include a copy of this file if you report this crash to anyone.
--- BEGIN ERROR REPORT 56955a44 --------
Generated 19.09.2012 10:25
- Minecraft Version: 1.3.2
- Operating System: Windows XP (x86) version 5.1
- Java Version: 1.7.0_07, Oracle Corporation
- Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
- Memory: 422662632 bytes (403 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
- JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m
- LWJGL: 2.4.2
- OpenGL: -ERROR- NullPointerException: null
- Is Modded: Probably not
- Type: Client
- Texture Pack: -ERROR- NullPointerException: null
- Profiler Position: N/A (disabled)[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]
org.lwjgl.LWJGLException: Could not create context
at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.nCreate(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.create(WindowsContextImplementation.java:50)
at org.lwjgl.opengl.Context.<init>(Context.java:120)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:858)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:233)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:516)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 9ce41d4d ----------
hata aynen bu şekilde

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D tahmine gerek yok saten yazıyor bilgisayarımın ismi olarak :)

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
onun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ben extra bir program kullanmıyorum sadece oyunu trar halinde indirdim kurdum sonra %appdatta% ya ekledim ve oynadım onceleri guzeldi sonra mod kurmayı denedim siyah ekran hatası geldi ertesigün bu hatayı aldım osildim kurdum force upgrade yaptım hiçbiri olmadı :)

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arada minecraftın lazım olan bazı dosyalarına sistem erişmesine izin vermiyor o yüzden olmalı bi şey (virüs programı olabilir) erişimine izin vermiyor minecraftı engelliyor %75 bu ihtimal diye düşünüyorum :)

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arada lütfen konu açmayı öğretirmisin bak o kadar yardım ettim :)

Defansif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu açmak kolay minecraft ta stediğin bölüme gel en alta in orda yeni konu diğe bir buton var tıkla açıldı konunn bu arada ben esed kullanıyorum bi kapatayım acaba duzelecekmi