Arkadaşlar burası neresidir?

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraftta yerin altında elmas arıyordum ve değişik bir taş gördüm.Kırdım taşı ve buraya geldim.Normal npc spawnlı zindanlar gibi değildi.Bu çok büyük bir alan kaplıyordu ve canavar yoktu.Bir sürü hücre vardı.Sanki cezaevi gibiydi.Buranın en sonuna çıktım ve sandık buldum.Sandık tahtaların üzerinde duruyordu.Yani taşların(cobblestone) üzerinde değildi.Burası neresidir? Ne gibi özellikleri vardır?

işte fotoğraf:

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmm garip bence biraz daha resim koymalısın ki daha iyi anlayabilelim

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kayıp bi zindan yada herobrıne mağarası bulmuşsun bravo sana

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
barışçıl modda oynamadığı nerden belli xD

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine mağrası ne kardeşim ? :D
(Herobrinenin mağrası çıkmış demek ki bir o eksikti)

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yani alpha yada betalarda oluyo yada modlarla gelen bazı şeyler varya onlardandır yada saklı zindan bulmuştur

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler arkadaşım galiba the end portalinin bulundugu stranhold u bulmuşşsun :) orda hazineler ve end portali var dikkat et silverfishlerde çıkacaktır :)

Conixcit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte yorumları görünce suratım böyle oldu

Kayıp mağramı hacı cahillik başa bela arkadaşım 'Stronghold' orası.

ErenMelo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraftta yerin altında elmas arıyordum ve değişik bir taş gördüm.Kırdım taşı ve buraya geldim.Normal npc spawnlı zindanlar gibi değildi.Bu çok büyük bir alan kaplıyordu ve canavar yoktu.Bir sürü hücre vardı.Sanki cezaevi gibiydi.Buranın en sonuna çıktım ve sandık buldum.Sandık tahtaların üzerinde duruyordu.Yani taşların(cobblestone) üzerinde değildi.Burası neresidir? Ne gibi özellikleri vardır?

işte fotoğraf:

texture packın linkini verirmsiin bi zahmet ??

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Texture pack ismi : lb photo realism 128x (link koymuyorum.Çünkü link kırık olabiliryor çoğunlukla)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Evet (yanlış hatırlamıyosam) 12 tane ender gözü lazım enderman landan düşen inci ve blazeden çıkan toz ile oluşuyo
Sonra END'e gidebilirsin :)
Aynen tarif ettiğin gibi hücreye benzer yerler var demir parmaklıklar falan orda biyerlerde portal olur tabi yanında da bi yaratık yaratıcı :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine yok diyoz hala marası diyonuz :D

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yüzde Yüz eminimki ora ya Stronghold yada Jungle Temple.

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şakamı bu hadi soran arkadaşı anladımda yenide. ya abicim minecraftı bilmiyosunuz herobrine yok avatarınıda herobrine yapmış .Stronghold orasını odalrını araştır sonra eğer

böle bir yer bulursan önxe o garip bloklara ender gözünü koy 12 tane olması şart arkadaşın dediği gibi ve koyunca bura açılacak ve içeri gir ama sakın hazır olmadan girme portala çünkü

orası endermanlerle dolu birde girdiğin anda enderdragon oluşur yani efsabevi canı 2000 olan yaratık(2000 olduğu wikide yazıyor)onu kesmek çok zor öyle böyle değil sonra girmeden öne şunların olsun en azından 1diamond kılıç
2iron zirh seti(mutlaka olsun mutlaka)
3balkabagi bunu kafana tak nedenmi cnkü bunu giyince endermanlar saldirinca isinlanamiyor bölelikle rahat rahat kesiyosun endermanlari bunlar tamam ve şimdi diyelimki enderdragonu kestin altinda portal çikaack ona gidersen normal dünyaya dönerin ama unutma end worlde bir kere girersen enderdragonu kesene kadar yada ölene kadar çıkamzsın ve bide endrerdragonjn öldüğü yerşn tam altınd abirde expler olacak onlqr seni baya bi leve l artıroyr umarum yarıdmcı oömuşumdur(berbat yadım bayaaaaaaa hata var özür dilerim:))