ARKADAŞLAR ARTIK İSTEDİĞİNİZ MODU BEN SİZE YAPIP VERECEĞİM EN GEÇ 1 GÜN

bu olaydan memnunmusun

• Kullanılan toplam oy
    39

burak12353

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi benim hayalimdeki mod şu :

-Bir Kutu Olacak Ona Sağ Tıklıyınca Kocaman Şato Olacak
-Bu şato 20 katlı olacak ve en alt katında (bodrumunda) Bu kutu olacak bu kutuyu kırınca şato da yok olacak ( Bu madde şart deil )
-Kaleyi Koruyan Muhafızlar olacak
-Ata binebilicez
-Deisik türde zirhlar olacak (Eski cağ zirhlari) (kolay yapilan birine dokununca onu yakan ates zirhi vb (sanirim bu mod special armor))
-İlk basta dedigim kutudaki gibi sağ tikliyinca villa vb olacak
-yeni moblar olacak
-yeni yiğecekler olacak
-ve recipe book olacak (bu bir mod)

BUNLARIN HEPSİ 1 MODDA TOPLANİRSA SEVİNİRM :)

ooooo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi sen özel mesaj olarakmı atıcan linki?

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.3.2ye car ,planör ve tale of kingdoms ve too many modunu koyarsan çok sevinirim yapamazsan bildiği başka birine söyleyip o bana link verebilirmi lütfen lütfennnn !!

usta bana 1.3.2 de car mod planör mod ve diğer senin beğendiğin bütün modlar ile birlikte bana link verebilirmisin mesela içinde mars mod şövalye falanvar o mod gun mod flan mod teles of kingdoms forge mod computer craft- human plus -accraft -burn-custommob spawner-craft guide-flares- mana sys-morecreeps and weirdos-okutils-sunkenTreasure-Zimbee olsun ve senin beğendiğin modlarıda koyduktan sonra bana linki verebilirmisin koyduklarınla beraber ama özel mesaj olarak verirsen sevinirim bunların hepsi olursa daha iyi olur ama olmazsa üstteki yeterli

oyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi şöyle bir mod atarmısın o modun çalışması için gereknleri özel mesajla bana atarmısın hayalim deki mod: bitane iyi herobrine olcak bitanede normal kötü herobrine olcak iyi herobrinenin askerleri olcak kötü herobrine da askerleri olcak kötü herobrine ni askerleri mob lar olcak iyi herobrinenin askerleri captensparklez zın ve diyer kendi bulduğun skinler olcak savaş bitin ce sanki hiç bu modu yüklememiş gibi normal survival olcak bu arda savaşı başlatmak için bir özel küp olcak

oyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi şöyle bir mod atarmısın o modun çalışması için gereknleri özel mesajla bana atarmısın hayalim deki mod: bitane iyi herobrine olcak bitanede normal kötü herobrine olcak iyi herobrinenin askerleri olcak kötü herobrine da askerleri olcak kötü herobrine ni askerleri mob lar olcak iyi herobrinenin askerleri captensparklez zın ve diyer kendi bulduğun skinler olcak savaş bitin ce sanki hiç bu modu yüklememiş gibi normal survival olcak bu arda savaşı başlatmak için bir özel küp olcak bide olay gece olcak bide bana atarken virüs programından geçir

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
usta nezaman yaparsın bu modları ??

1.3.2ye car ,planör ve tale of kingdoms ve too many modunu koyarsan çok sevinirim yapamazsan bildiği başka birine söyleyip o bana link verebilirmi lütfen lütfennnn !!

usta bana 1.3.2 de car mod planör mod ve diğer senin beğendiğin bütün modlar ile birlikte bana link verebilirmisin mesela içinde mars mod şövalye falanvar o mod gun mod flan mod teles of kingdoms forge mod computer craft- human plus -accraft -burn-custommob spawner-craft guide-flares- mana sys-morecreeps and weirdos-okutils-sunkenTreasure-Zimbee olsun ve senin beğendiğin modlarıda koyduktan sonra bana linki verebilirmisin koyduklarınla beraber ama özel mesaj olarak verirsen sevinirim bunların hepsi olursa daha iyi olur ama olmazsa üstteki yeterli

metemete27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Friend+Too Many Items+Xray+Reiminimap+Mo'Creatures sana zahmet yaparmısın.

ege2001

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bana açlık oyunları mod yap ama daha çok item olsun

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeş 1.4.2 futbol modu bulabilirsen bul lütfen:)

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Olamaz ama 1.4.2 futbol modu çıktığında bana haber verebilirmisin?

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
usta bana 1.4.2 de too many item ve car mod koyarsan sevinirim lütfen sadece

ama olmazsa 1.4.2 de too many itemi at ama ikisini de yapmaya çalışırsan ve yapabilirsen çok sevinirim rep nasıl verilir söyle veririm