Arkadaşlar 150 Modlu 1.5.1 Mod Pack (alıntıdır)

wiwas52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saol kardeş işimize Yarar bu mod :)

Creeper01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FlatLand de bende küçücük mesafede bile 3 fps e iniyor sen haline şükret :sırıtmak:

Yalnız benim pc'de öyleydi optifine yükledim kasma kalktı sana şiddetle tavsiye ediyorum (şiddete hayır diye dalga geçmeyin :D) Zaten optifineyi yükle sonra tüm ayarlarını sıfırla animationsları falan kafa qualitiyi düşür görüş mesafesini tiny yap kasma kalkar. zaman benim pc 2 gb ram

kagan123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
16 yaşındayım abi kimle konuştuğuna dikkat et yoksa bu foruma bir daha giremessin terbiyesiz edepsiz

Bak Dostum Tamam Büyükmüşsün Ben 22 Yaşındayım Ben Burda Artistlik Yampıyorum Mesela Bu siteye Birdaha Giremezmişim Elinden Geleni Ardına Koymaaaaa

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Dostum Tamam Büyükmüşsün Ben 22 Yaşındayım Ben Burda Artistlik Yampıyorum Mesela Bu siteye Birdaha Giremezmişim Elinden Geleni Ardına Koymaaaaa
Demekki o kadar küçükmüşsün ki 22 yaşındayım diyosun ulan minecraftı 20 yaşında birisi oynasın ben insan değilim be bu lafları kardeşine anlat o yer bir dahada mesaj yazma he şundanda emin ol seni rahat rahat banlatırım

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
16gb ram İntel Core i7 3970X kafa rahat :D
Mod pack için teşekkürler +1

|HEPHAISTOS|

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız benim pc'de öyleydi optifine yükledim kasma kalktı sana şiddetle tavsiye ediyorum (şiddete hayır diye dalga geçmeyin :sırıtmak:) Zaten optifineyi yükle sonra tüm ayarlarını sıfırla animationsları falan kafa qualitiyi düşür görüş mesafesini tiny yap kasma kalkar. zaman benim pc 2 gb ram

zaten öyle :D

|HEPHAISTOS|

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
16gb ram İntel Core i7 3970X kafa rahat :sırıtmak:
Mod pack için teşekkürler +1

Ekran Kartlarında Performans 2. hanedeki sayılardan öğrenilir 3[9]70 sa sıralama zaten 0-9 arası yapılıyor senin bu ekran kartına vermiş olduğun para en az 2.5 bin tl Bizede alsana :D

mrsugar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4-5 kere dendim çalıştı sadece birsürü farmerlık var diğer hepsi sıkıcı[DOUBLEPOST=1371460835,1371460771][/DOUBLEPOST]
150 mod diyince hemen atladım :sırıtmak: içinde clay soldiers varmi?[DOUBLEPOST=1370847079,1370844505][/DOUBLEPOST]mojang yazisi bile açılmadı lan :(

yok

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran Kartlarında Performans 2. hanedeki sayılardan öğrenilir 3[9]70 sa sıralama zaten 0-9 arası yapılıyor senin bu ekran kartına vermiş olduğun para en az 2.5 bin tl Bizede alsana :sırıtmak:
ben işlemciden bahsetmiştim ama neyse :D
GeForce GTX Titana ney diyeceksin dünyanın en iyi ekran kartı (bende yok :D) hatta 2.en iyi ekran kartından 10kat daha iyi GeForce un açıklamasına göre fiyatı 3500 TL :o

kagan123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Demekki o kadar küçükmüşsün ki 22 yaşındayım diyosun ulan minecraftı 20 yaşında birisi oynasın ben insan değilim be bu lafları kardeşine anlat o yer bir dahada mesaj yazma he şundanda emin ol seni rahat rahat banlatırım

Bak Kardeşim Sen Kaç Yaşındasın ben 22 yaşındayım doğruya doğre ve arkadaşlarla beraber oynuyoruz m.c yi arkadaş ortamım en 18 dir

|HEPHAISTOS|

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Kardeşim Sen Kaç Yaşındasın ben 22 yaşındayım doğruya doğre ve arkadaşlarla beraber oynuyoruz m.c yi arkadaş ortamım en 18 dir

yanlız söyle bir durum var adam haklı hem yazım yanlışlarından hem kısaltmalarından hemde 22 yaşında 10 yaşında biri gibi nick seçmenden anlaşılıyor -,-