[ArenaPvP - Ranked | Unranked - 1.8] Bir Göz Atmanı Tercih Ederim [Tanıtım Konusu]

Alım Olsunmu Olursa Neler Olsun.

• Kullanılan toplam oy
    13

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Fotoğraflara bakarak sunucu hakkında durum değerlendirmek oldukça yanlış. Sunucu daha açık değil siz doğmamış çocuğa don biçiyorsunuz. Açıldıktan sonra değerlendirmek / yorum yapmak en iyisi.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türkçe anlamlarına göre değerlendirirsek pek güzel bir isim değil. HayaletPvP nedir? İstediğin ismi koyabilirsin ama yaratıcı fikir ve isimler olmadığı zaman hiçbir başarı elde edemezsin. Sana bu konuda başarılar.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Kardeşim network normalde ağ olarak kullanılıyor türkçemizde. 2. ArenaPvP'yi doru düzgün getiren kimse yok ilk önce bir işi başardıktan sonra gelip burda yorum yap. 3. Acaba hayatın boyunca hiç doru düzgün bir sunucu kadrosunda yer aldınmı, bilmem ama ilk önce bir kaç şeyi başar.

yorumunuz için teşekürler serverin ismini yeniden değerlendircez :)

evet dostum. zaten ilk kez arenapvp serverimi açıcam :)
Senin o "Kimse doğru düzgün getiremedi" dediğin sunucuda,MorfinCraft'ta 1 sene oynadım,2 ay görevli olarak kaldım.
Senden çok daha iyi iş çıkarmışlardı.
Ve onlar senin aksine "profesyonel"di.

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin o "Kimse doğru düzgün getiremedi" dediğin sunucuda,MorfinCraft'ta 1 sene oynadım,2 ay görevli olarak kaldım.
Senden çok daha iyi iş çıkarmışlardı.
Ve onlar senin aksine "profesyonel"di.
biz neyiz acaba :D

Türkçe anlamlarına göre değerlendirirsek pek güzel bir isim değil. HayaletPvP nedir? İstediğin ismi koyabilirsin ama yaratıcı fikir ve isimler olmadığı zaman hiçbir başarı elde edemezsin. Sana bu konuda başarılar.
LastPvP Olabilirmi Hocam?

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen "profesyonel" misin?
Güldürme beni dostum,lütfen.
Alıntı plugin paketi kullanan bir "profesyonel".
Don't do it to me,man.
"ALINTI" Diyorsunuz acaba, plugin paketimizi gördünüzmü? ArenaPvP, plugini SPIGOT'TA paypal ile 50tl.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"ALINTI" Diyorsunuz acaba, plugin paketimizi gördünüzmü? ArenaPvP, plugini SPIGOT'TA paypal ile 50tl.
ArenaPvp'nin spigot'ta kaç tl olduğu ne onu, ne beni, ne de başka birini ilgilendiriyor. ArenaPvp açma hedefi koyan sensin. Kimse sana "arenapvp aç" demedi. Onun için madem arenapvp olmasını istiyorsun zorluklarına katlanacaksın. Daha sunucu açılmadan gelmiş bize "plugin paketimizi gördünüz mü?" diyorsun. Sunucu açılsın anlarız zaten biz neyin ne olduğunu.

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ArenaPvp'nin spigot'ta kaç tl olduğu ne onu, ne beni, ne de başka birini ilgilendiriyor. ArenaPvp açma hedefi koyan sensin. Kimse sana "arenapvp aç" demedi. Onun için madem arenapvp olmasını istiyorsun zorluklarına katlanacaksın. Daha sunucu açılmadan gelmiş bize "plugin paketimizi gördünüz mü?" diyorsun. Sunucu açılsın anlarız zaten biz neyin ne olduğunu.
üstüne alınmanın sebebi nedir.