[ArenaPvP - Ranked | Unranked - 1.8] Bir Göz Atmanı Tercih Ederim [Tanıtım Konusu]

Alım Olsunmu Olursa Neler Olsun.

• Kullanılan toplam oy
    13

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz günlerdir alıntı bir plugin paketiyle sunucu açamamışken ben tamamen kendi kodladığım sistemler ile yaptım bu işi.
Bana kötü demeden önce kendine bir göz at derim.
"Doru düzgün" değil "Doğru,düzgün" bu arada.​

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudaki sistemler başka bir forumdaki paylaşılmış olan sistemlerin aynıları maplerde dahi bir fark göremedim "Emek Verdik" demişsin fakat ortada bir emek görünmüyor 0/10

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarın oldu hayırlı olmadı.
Boş boş konular açıp forumu kirletmeyin,lütfen.
Serveri Açtım kardeşim haberin olsun Ancak serverin reklam konusunu kapatıcam yeniden açıcam, öle insanların emeklerini world dowloander ile çalan çoluk çoçuk değiliz.

Sunucudaki sistemler başka bir forumdaki paylaşılmış olan sistemlerin aynıları maplerde dahi bir fark göremedim "Emek Verdik" demişsin fakat ortada bir emek görünmüyor 0/10
Boşa salma kardeşim, verdiğin puan (10/0) boş laflar bunlar.

Boş hayallerle ortada hiçbir şey olmadan açılmış bir konu. Açılır da giderim diye düşünüyordum fakat nasip değilmiş boş konu.
abi serveri açtım ancak konu kirlendi, ve serverin ipsini değiştircem ancak server açık sadece tps sorunu yaşıyoruz onu düzenledikten sonra sana ip atarım senin attığın yorumu boşa çıkarmicama söz veriyorum. hep seni örnek aldım artık kendi yolumdayım
- Teşekürler @GameKingTr59