Aquila City ( Bakmayan pişman olur ) ( Ben Yapmadım :) )

Sizce harita güzel mi ?

• Kullanılan toplam oy
    11

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar size Aquila City'i sunuyorum. Ben yapmadım siz kolayca indirin diye burada konuyu açtım.
Aquila City indirme linki : TIKLA

Official video :

Aquila City'den bazı görüntüler :

Evet arkadaşlar buldum kendim yapmadım ve yorumlarınızı bekliyorum ama gerçekten bana göre çok güzel bir çalışma olmuş bu şehri yapan ekibi tebrik ediyorum...

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
şimdi güncel olarak yeniden paylaşıldı

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna Güncelleme Denmez Alıntı Denir Ama Sen Alıntı Bile Yazmamışsın...!

YAV NEDEN ALINTI YAZİYİM !!!! ASLINI YAZANDA BENİM ESKİ KONUN LİNKİNİ VERİYİM O KONUYU AÇANDA BENDİM O YÜZDEN ALINTI YAZMAM GEREKMİYOR ! : TIKLA ( eski konuyu açtığım zaman 16 ekim 2012 )

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senden Daha Önce Benim Overcast2 Die Hesabım Vardı Ocak Ayında Açmıştım Neyin Kafasını Yaşıon !

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senden Daha Önce Benim Overcast2 Die Hesabım Vardı Ocak Ayında Açmıştım Neyin Kafasını Yaşıon !

Asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Senin açtığın konunun kopyasını bu konuya koysaydım alıntı yazardım merak etme.Gelmişsin bide alıntı yazmamışsın diyorsun.Ocak ayında açtıysan aç beni ilgilendirmez.Ben ocak ayından beridir açıldığını görmedim kendim açtım.Konuyu daha fazla uzatma yoksa zararlı taraf sen olucaksın.

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Senin açtığın konunun kopyasını bu konuya koysaydım alıntı yazardım merak etme.Gelmişsin bide alıntı yazmamışsın diyorsun.Ocak ayında açtıysan aç beni ilgilendirmez.Ben ocak ayından beridir açıldığını görmedim kendim açtım.Konuyu daha fazla uzatma yoksa zararlı taraf sen olucaksın.

Yaw he tamam

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
alican hacı boşver arkadaşın zoru var. Daha fazla uzatmayalım diye cevap yazmıyorum ona.

_coinsangel_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu arada 1.6.1 çıktı bazı konuların altına yorum yazdım ban yemem dimi :ter: