Apartman Benm Eserim!!

Güzelmi

• Evet

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

baybars1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunlar sıradan yeni birşeyler istiyorum ! ---normal bir şey---

baybars1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adventure map (tabi redstonede iyiysen) heykel villa falan bu da iyi ama çok da 'süpeerr' değil sıradan normal bir şey (hakaret etmiyom :D)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Modern mimari ile ilgili videolar izle.Siradan olmuş :)

kararock

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tabii ki hakaret etmiyorsun :D Advanture map yaparım hemen. veya serverin varsa geleyim

baybars1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya güzel olmuş kötü değil ama dikkat çekmiyor ne deyim yalan mı söyleyeyim :D

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Ali agaoglu esprisi yapmıyorum) Bunları herkes yapıyor biraz farklı bişiler yapman lazım :|

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum anlamıyormusnuz veya anlatmak mı gerekiyor tekrar tekrar Küp Sanatı(Pixel Art) yazıyor gidin başka yerde oynayın !

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum anlamıyormusnuz veya anlatmak mı gerekiyor tekrar tekrar Küp Sanatı(Pixel Art) yazıyor gidin başka yerde oynayın !
Küp sanatinda illa pixel art olicak diye bir şey yok,ben şimdiyedek pixel art yapmadim hep villa,malikane,v.b yaptim.Biriside gelip bu dediğini demedi.Forum babanin mali mi böyle artisleniyorsun millete ergen !?

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küp sanatinda illa pixel art olicak diye bir şey yok,ben şimdiyedek pixel art yapmadim hep villa,malikane,v.b yaptim.Biriside gelip bu dediğini demedi.Forum babanin mali mi böyle artisleniyorsun millete ergen !?
Bak kardeş ergen sensin yaşımı bilmeden konuşuyorsun abi demen lazım neredeyse Başlıkta Küp Sanatı [Pixel Art] Yazıyor Başlık Pixel art koymak için yapılmış bir bölüm ! Git Konun Minecarft Mühendislerine aç Mal ! Gıtmısın anlamıyorsun !