Apaçi HeroBrine Heykeli :D

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok hakaret aldım,kötü yorumlar aldım ve utanıyorum resimi kaldırdım konunun kapanmasını taleb ediyorum.

Bu arada Enorth sana çok teşekkür ediyorum bir sen destekledin beni çok teşekkürler sana seviyorum seni kardesim :))

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
seni sinir etmek istemem ama hic herobrina benzememis

Enorth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yine de hevesini kaybetme ama,bu hiç olmamış.Kollar çok ince,bacakların arası fazla açık,gövde çok kısa. Bir dahakine bunları düzeltmelisin.

-Selin-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkcası bende birkaç kez heykel yapmayı denedim.
Sana tavsiyem biraz daha kalın yapmayı denemelisin.Anlamadıysan söyle serverde filan gösteririm. Heykel yaparken gövdenin kalınlığı en az baş bölgesinin kalınlığında olsun. Birde yapacağın heykelin aslının renklerini filan görmeyi de unutma.
Haydi, sıradaki heykelini beklerim. Kötü olması normal, ilk denemen :) Moralini bozmayasın :D

saidgulmez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ahahaha gördüm ve güldüm. çalışmalarını sürdür 2083 de uğrarım kardeşim

Enorth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ahahaha gördüm ve güldüm. çalışmalarını sürdür 2083 de uğrarım kardeşim
Arkadaş ilk kez heykel yapıyor, böyle olması normal.
Mert sen de bunun gibi karaktersizlere bakıp da umutsuzluğa kapılma. Uğraş uğraş en sonunca mutlaka güzel bir şey çıkacaktır.

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özür dilerim arkadaşlar çok aşşalandım ben bu konuda utanıyorum açıkcası kapanması taleb ediceğim bu konunun :S

saidgulmez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ilk kez heykel yapıyor, böyle olması normal.
Mert sen de bunun gibi karaktersizlere bakıp da umutsuzluğa kapılma. Uğraş uğraş en sonunca mutlaka güzel bir şey çıkacaktır.
Karaktersiz ? Oyunu geçtim de önce insan olmayı öğren sen. Karaktersizmiş. Tanımadan yargılama. Forum kuralları gereği susuyorum.