Anti Bot Ultra plugin sorunsalı

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
selam arkadaşlar . bot saldırısı için bu plugin önerildi ancak bu pl yi yüklediğimiz zaman oyuna gırmeye calısırken bızıde bot olarak algılıyor ve 5 dk sonra tekrar deneyın diyor .bu plugını kullanan arkadaslar varsa ekstradan yapılması gereken birsey var mı paylasırsanız sevinirim

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
AuthMe'den bot-protection kısmını true yaparsan kimse atamıyor bot falan

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anti bot ultra buglu bir plugin onu hemen silmelisin herkezi whiteliste ekliyor onun yerine anti proxy veya anti join bot yükleyebilirsiniz Ve
Authmeye de bir kaç ayar yaparsan bot atamazlar.

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anti bot ultra buglu bir plugin onu hemen silmelisin herkezi whiteliste ekliyor onun yerine anti proxy veya anti join bot yükleyebilirsiniz Ve
Authmeye de bir kaç ayar yaparsan bot atamazlar.
autme den bır kac ayardan kastınız nedır bıraz acarmısınız? yukardakı arkadasın verdıgı örnektekı gıbımı----
AuthMe'den bot-protection kısmını true yaparsan kimse atamıyor bot falan

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Authme protection ayarlarını yapabilirsin .

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
autme den bır kac ayardan kastınız nedır bıraz acarmısınız? yukardakı arkadasın verdıgı örnektekı gıbımı----
Authme confingden;
enableAntiBot: true yapınız eğer sorun devam ederse araştırın forumlarda cevabını bulursunuz.

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada sizleri rahatsız etmek istemezdim ama anti bot proxy plugını klasör oluşturmuyor nedenını anlayamadım .

Ek olarak AuthMe ayarlarından nick uzunluğunu 11 yapmanı öneririm.
mükemmel bir filkir cok tesekkur ederim . genelde bot isimleri rastgele ve uzun harflerden olusuyor iyi bir önlem olacaktır

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu arada sizleri rahatsız etmek istemezdim ama anti bot proxy plugını klasör oluşturmuyor nedenını anlayamadım .

mükemmel bir filkir cok tesekkur ederim . genelde bot isimleri rastgele ve uzun harflerden olusuyor iyi bir önlem olacaktır
Önemli değil eğer yapabilirsen siteden kayıt yapma yap. Şahsen ben yapamadım :S