Animenin Ne Olduğunu Bilmeyen Cahillere "Anime" Anlattığınızda Aldığınız Tepkiler

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anime çizgifilm değil miydi yahu? :D

--------------------
+50 anime bitirdim lütfen disslemeyin .s

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Anime çizgifilm değil miydi yahu? :D

--------------------
+50 anime bitirdim lütfen disslemeyin .s
1 saat önce baktığımda sen banlıydın ?
Ben dahil bu forumdaki hiçkimse otaku değil ben. Kim anime kralı kim anime prensi gibi saçma bi' tartışma yapmayın. İzleyenler sevdiği için izliyor otaku olmak için değil. Otaku olsaydım 20 anime bitirmiş olmazdım. Otaku olsaydım sadece bir tür anime izliyor olmazdım. Bana da başkasına da "anime kralı" demeyin.
O 1 tür animede kız kardeşli olan mı .s

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız, Dragon Ball Z ve Bakugan da animeymiş diye duydum? Gerçekten öyle mi? Özellikle Dragon Ball Z hiç animeymiş gibi durmuyor. Mesela genelde anime karakterlerinin kocaman gözleri olur. Ama DBZ'de bazı karakterler buna uymuyor (Bakınız: Vegeta, Broly, Gohan, Trunks vs.), bazıları insan bile değil. (Bkz.: Hatchiyack, Bojack, Frieza)

edit: dbz'nin hem mangası hem animesi var diyorlardı bunlar manga galiba

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yalnız, Dragon Ball Z ve Bakugan da animeymiş diye duydum? Gerçekten öyle mi? Özellikle Dragon Ball Z hiç animeymiş gibi durmuyor. Mesela genelde anime karakterlerinin kocaman gözleri olur. Ama DBZ'de bazı karakterler buna uymuyor (Bakınız: Vegeta, Broly, Gohan, Trunks vs.), bazıları insan bile değil. (Bkz.: Hatchiyack, Bojack, Frieza)

Bakugan'ın animeolduğunu biliyorum fakat Dragon Ball Z'den şüpheliyim.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Her animede büyük değil gözler, iyice çizgifilme kaçanlarda normale benzetiliyor. DBZ baya eski bir seri ve anime evet, bakugan da öyle diye biliyorum.

• Beğen
Reactions: DIO

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her animede büyük değil gözler, iyice çizgifilme kaçanlarda normale benzetiliyor. DBZ baya eski bir seri ve anime evet, bakugan da öyle diye biliyorum.

1996'da son filmi çıkmıştı. 1996'dan sonra sadece oyunları oynanıyor artık. budokai oyununu indiresim gelmişti hatta.

anime olup olmadığını bilmesem de mesela dbz'de broly'nin göz bebekleri bile yoktu ve gözleri çizgiden halliceydi.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hehğ?! Anime ney, Çizgi Filim Değilmi Yahu!

-TAMAM VURMAYIN

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben açsam:
Oha yan sekmede güzel kız fotosu var AÇAÇAÇAÇAÇAÇÇAÇAÇAÇAÇAÇAÇÇAÇA :(
Hep telefona falan ******* yükleyememenin zararları. Bugün bi' arkadaşa DxD'yi gösterdim :( Oha çok güzel dedi.
Death note'yi göstersem. Bu ne la ...im gibi der :(
Sen death note a niye küfür ediyorsun
Ben sana küfür etsem iyimi ha. Death note a hakaret eden bana hakaret etmiş sayılır Yakarım olum onu
Pıcah team hala ölmedi @SirProNauth

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bakugan anime fakat hitap ettiği yaş ortalaması 13 altı.
+ Animenin en belirgin özelliklerinden birisi iri göz bebekleridir fakat illa ki iri göz olacak diye de bir kural yok.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Otaku Anime izleyenlere denmiyor canım anime bağımlılarına deli gibi koleksiyonunu yapıp günde ortalama 4 - 5 en fazla 20 saat anime izleyenlere deniliyor.
biliyorum ottaku değilim iste hatta artık hiç izlemiyorum

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Animeden ne anlıyorsunuz hiç anlamıyorum bide bunun bağımlısı oluyorsunuz.Lütfen alınmayın ama kendinizi aşırı kaptırıyorsunuz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biliyorum ottaku değilim iste hatta artık hiç izlemiyorum

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Sana kalkıpta iyi yaptın veya kötü yaptın diyemem senin kararın zaten bu bir zevk işi isteyen izler istemeyen izlemez kalkıpta memleket meselesi gibi tartışmak körü körüne cahilliktir.