Anime Önerileri

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakın zamanda animelere merak saldım ve "Death Note" ile başladım. Bir süre önce bitirdim ve boşta hissediyorum. Öncelikli olarak heyecanlı, dedektiflik tarzı konular içeren animeler önerirseniz sevinirim. (Olmazsa da canınız sağ olsun.) B)

Boş kalmayın, dinleyebilirsiniz: (Çay mevcut, sohbet de edebiliriz, kafanıza göre yani.)

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
One piece , fairy tail'i felan söylemiyorum zaten izlemişsindir :D

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben her zaman Death Note taraftayımı bitti mi tekrar izlerim. Kemal abime (@Tratsel) danışabilirsin kendisi Death Note'yi 20 kez bitirmiştir.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
One piece , fairy tail'i felan söylemiyorum zaten izlemişsindir :D

Yeni başladım animelere. :olgun: One piece hakkında biraz bilgim var.[DOUBLEPOST=1415136749,1415136710][/DOUBLEPOST]
Ben her zaman Death Note taraftayımı bitti mi tekrar izlerim. Kemal abime (@Tratsel) danışabilirsin kendisi Death Note'yi 20 kez bitirmiştir.

Aynen ama cidden onun yerini tutacak başka bir anime olacağını sanmıyorum.

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni başladım animelere. :olgun: One piece hakkında biraz bilgim var.
Ha o zaman ben 3-5 tane yazayım :D
-To Love Ru , Motto to love ru ( Yuuki Rito adında bir oğlan kendime harem kuruyor)
-Naruto , Naruto shippuuden (Naruto adında ki çocuğun içine bi yaratık hapsediliyor ve bu çocuk bu yaratğın güçlerini kullanarak iyi bi ninja oluyor)
-One Piece
-sword art online , sword art online 2
- High school , high school dxd new
-Fairy tail , fair tail 2
-Code:Breaker
-Hunterxhunter 2011
-Akama ga kill
-No game no life
Aklıma gelirse düzenler yazarım :D
Bence one piece'yi izle :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-To Love Ru , Motto to love ru ( Yuuki Rito adında bir oğlan kendime harem kuruyor)
-Naruto , Naruto shippuuden (Naruto adında ki çocuğun içine bi yaratık hapsediliyor ve bu çocuk bu yaratğın güçlerini kullanarak iyi bi ninja oluyor)
-One Piece
-Hunterxhunter 2011
-Agame no kill
-No game no life

Tokyo Ghoul diye bir şey de duydum nasıl sence, başlayayım mı yoksa değmez mi?

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  1. Guilty Crown
  2. Sword Art Online - Sword Art Online II
  3. Tokyo Ghoul
  4. Shingeki no Kyojin
  5. Akama Ga Kill!
  6. Suzumiya Haruhi
  7. Naruto
  8. Code Geass R1-R2
  9. The Last Air Bender - The Legend of Korra AVATAR
  10. Log Horizon
  11. Air Gear
  12. High school , high school dxd new

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
omamori himari çok güzel ecchi dir kısa anime 12 bölümlük izle süper

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tokyo Ghoul diye bir şey de duydum nasıl sence, başlayayım mı yoksa değmez mi?
Eğer süper güç gibi şeylerle ilgileniyorsan ve vampirimsi aksiyon seviyorsan gerçekten 10 numara bi anime şuanda final yapmış durumda ve diğer sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum o kadar diyim.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mirai nikki izle...
Shingeki no Kyojin unutma..
Sword Art Online kesin izle zaten..

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle savaşlı kavgalı kanlı bir şey istiyorsan bir sürü Anime önere biliriz fakat bazıları çok daha farklıdır mesela Elven Lied izleyenler bilir acaip psikolojik ve kanlı bir Animedir.Parçalanan bedenler uçan kafalar falan bayağı garip bir Anime.Onun aksine ben Afro Samurai öneririm.Bunda daha fazla kan parçalanan bedenler kavga savaş var.Kaldıra bilirsen Afro Samurai izle derim.Ben de şimdi başlayacağım hayırlısıyla.

Afro Samurai = http://www.turkanime.tv/anime-seri/Afro-Samurai

Afro Samurai Diriliş (Film) = http://www.turkanime.tv/anime-seri/Afro-Samurai-Dirilis

Anime serisinin az olduğuna bakmayın siz çok fazla kanlı adam parçalamalı bir animedir.Öyleki izlediğim AMV'lerden gördüğüm kadarıyla adamın kafasına mızrağı dayayınca beynini bile görüyorsunuz.Anlayan anlamıştır beni bakalım ben kaldırabilecek miyim bu Animeyi?Veya sen izlersen kaldıra bilir misin?
Ama ben daha çok Bleach öneririm.Her zaman yeni başlayanlar için ideal bir Animedir ve çok da sevilir.Ayrıca çok fazla da cool karakter içerir.
[DOUBLEPOST=1415144500,1415143901][/DOUBLEPOST]
-One Piece
-Hunterxhunter 2011
-Akama ga kill
-No game no life
Ehueheuehueheue aslında Rito harem kurmuyor :alay: Lala'nın yaramaz kardeşi Momo kruruyor ona heuehueheuheuheue izleyen bilir.Hayatım da ben böyle bir hikayeyi hiçbir dizi de bile görmedim.Kardeş ablasının nişanlısıyla yani evlendiği adamla geceleri yatıyor ve her seferin de işi pişirmeye çalışıyor hatta bilmiyorsundur belki To Love Ru evet bunu çok üzülerek söylüyorum O eski heyecanlı güzel zamanlarını ne yazık ki 3. sezon da kaybedip bir hen tai ye dönüştü.Evet bunu bir forum da okumuştum hen tai ye dönüşmüş ve bir kaç da GIF ile ss vardı.Bizim Rito şu ateş büyücüsü vardı ya adını hatırlayamıyorum dar bir alan da cama dayayarak kızı töbest neyse devam etmeyeyim anlaşıldı mevzu yapıyordu yani adamın yaklaşık 10 tane güzel kızla aşırı yakın bir ilişkisi var.
  1. Guilty Crown
  2. Sword Art Online - Sword Art Online II
  3. Tokyo Ghoul
  4. Shingeki no Kyojin
  5. Akama Ga Kill!
  6. Suzumiya Haruhi
  7. Naruto
  8. Code Geass R1-R2
  9. The Last Air Bender - The Legend of Korra AVATAR
  10. Log Horizon
  11. Air Gear
  12. High school , high school dxd new
Liste de Bleach görmemek üzücü. :(

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle savaşlı kavgalı kanlı bir şey istiyorsan bir sürü Anime önere biliriz fakat bazıları çok daha farklıdır mesela Elven Lied izleyenler bilir acaip psikolojik ve kanlı bir Animedir.Parçalanan bedenler uçan kafalar falan bayağı garip bir Anime.Onun aksine ben Afro Samurai öneririm.Bunda daha fazla kan parçalanan bedenler kavga savaş var.Kaldıra bilirsen Afro Samurai izle derim.Ben de şimdi başlayacağım hayırlısıyla.

Afro Samurai = http://www.turkanime.tv/anime-seri/Afro-Samurai

Afro Samurai Diriliş (Film) = http://www.turkanime.tv/anime-seri/Afro-Samurai-Dirilis

Anime serisinin az olduğuna bakmayın siz çok fazla kanlı adam parçalamalı bir animedir.Öyleki izlediğim AMV'lerden gördüğüm kadarıyla adamın kafasına mızrağı dayayınca beynini bile görüyorsunuz.Anlayan anlamıştır beni bakalım ben kaldırabilecek miyim bu Animeyi?Veya sen izlersen kaldıra bilir misin?
Ama ben daha çok Bleach öneririm.Her zaman yeni başlayanlar için ideal bir Animedir ve çok da sevilir.Ayrıca çok fazla da cool karakter içerir.
[DOUBLEPOST=1415144500,1415143901][/DOUBLEPOST]
Ehueheuehueheue aslında Rito harem kurmuyor :alay: Lala'nın yaramaz kardeşi Momo kruruyor ona heuehueheuheuheue izleyen bilir.Hayatım da ben böyle bir hikayeyi hiçbir dizi de bile görmedim.Kardeş ablasının nişanlısıyla yani evlendiği adamla geceleri yatıyor ve her seferin de işi pişirmeye çalışıyor hatta bilmiyorsundur belki To Love Ru evet bunu çok üzülerek söylüyorum O eski heyecanlı güzel zamanlarını ne yazık ki 3. sezon da kaybedip bir hen tai ye dönüştü.Evet bunu bir forum da okumuştum hen tai ye dönüşmüş ve bir kaç da GIF ile ss vardı.Bizim Rito şu ateş büyücüsü vardı ya adını hatırlayamıyorum dar bir alan da cama dayayarak kızı töbest neyse devam etmeyeyim anlaşıldı mevzu yapıyordu yani adamın yaklaşık 10 tane güzel kızla aşırı yakın bir ilişkisi var.

Liste de Bleach görmemek üzücü. :(
Aklıma gelenleri siraladim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi