Android mi Windows Phone mi?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar birisi Windows Phone Marketi çok kötü diyor birisi de Androidden çok daha hızlı der ama bilmiyorum sizin görüşürüz nedir? Bende pek bilmeden yorum yapmayayım diyorum ama hızlı işletim sistemin olsun oyunun uygulanan kıt olduktan sonra telefon da bir halta yaramaz..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Android. Windows phone ne yediği belirsiz bir işletim sistemi o kadar...

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Windows Phone stabil çalısır, menusu hizlidir, ama paintten cizilmis gibi bir menusu vardir. Uygulama destegı de azdır androide göre. Nokia Lumia 520 temple run gibi oyunlarda bile kasabiliyor. Android fazla uygulama destegine sahiptir ve romlar ve launcherler ile kişisellestirebilirsin. Windows phone için güncelleme destegi daha cok olur gibime geliyor çünkü telefon sayısı az. Android ise alacagin telefona gore degisir. Ben telefonlarla cok ilgilenirim. Hangi fiyattan alacagini veya hangi telefonlar arasında kaldıgını soylersen yardimci olabilirim.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam gibi bir şey alacaksan android ama 1000 tl altı düşünüyorsan wp çünkü ekonomik androidler insanı hayattan soğutuyo bkz. Galaxy ace

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Galaxy ace çöp bence telefon degil. 1000 tl alti Nexus 4 var, GM Discovery var, Motorola Moto G var Huawei Ascend P6 var, var da var. Ama 500 altı hepsi çöp.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Android--->> linux <3
Yani kisacasi android Tercih ederim :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Galaxy ace çöp bence telefon degil. 1000 tl alti Nexus 4 var, GM Discovery var, Motorola Moto G var Huawei Ascend P6 var, var da var. Ama 500 altı hepsi çöp.
Lan şu anda elimde s3 var acaba s5e falan terfi etsem mi?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Windows Phone stabil çalısır, menusu hizlidir, ama paintten cizilmis gibi bir menusu vardir. Uygulama destegı de azdır androide göre. Nokia Lumia 520 temple run gibi oyunlarda bile kasabiliyor. Android fazla uygulama destegine sahiptir ve romlar ve launcherler ile kişisellestirebilirsin. Windows phone için güncelleme destegi daha cok olur gibime geliyor çünkü telefon sayısı az. Android ise alacagin telefona gore degisir. Ben telefonlarla cok ilgilenirim. Hangi fiyattan alacagini veya hangi telefonlar arasında kaldıgını soylersen yardimci olabilirim.
Clash of clans Kasar mı ki ama o giriş seviyesi bir telefon ki..

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Clash of clans Kasar mı ki ama o giriş seviyesi bir telefon ki..

520 diyorsan kasacağını düşünmem. Clash of Clans küçük bir oyun bildiğim kadarıyla. S5, Z2 , Z2 Compact vs seçebilirsin. Eğer pahalı bir telefon alacaksan Android'den iyisi yoktur bence.[DOUBLEPOST=1403501932,1403501887][/DOUBLEPOST]
Ben ne dedim :D

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
Sen telefon dedin ben çöp :D Ace 500 altı sonuçta 1000tl altı çok güzel telefonlar da var :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
520 diyorsan kasacağını düşünmem. Clash of Clans küçük bir oyun bildiğim kadarıyla. S5, Z2 , Z2 Compact vs seçebilirsin. Eğer pahalı bir telefon alacaksan Android'den iyisi yoktur bence.[DOUBLEPOST=1403501932,1403501887][/DOUBLEPOST]
Sen telefon dedin ben çöp :D Ace 500 altı sonuçta 1000tl altı çok güzel telefonlar da var :D
Ios da fena değil hani hatta Marketi en iyi onun (fiyat açısından da en pahalısı :p)

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
B
Ios da fena değil hani hatta Marketi en iyi onun (fiyat açısından da en pahalısı :p)

en IOS'un marketini beğenmiyorum açıkçası. Zaten performansı da iyi değil bence. Hem IOS'u dilediğin gibi kişiselleştiremezsin. Ben şahsen Android'i seçerdim.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
B

en IOS'un marketini beğenmiyorum açıkçası. Zaten performansı da iyi değil bence. Hem IOS'u dilediğin gibi kişiselleştiremezsin. Ben şahsen Android'i seçerdim.
Evet ben de Android'i özgür bir ortam olduğundan dolayı seviyorum ama 5s alsam mı diye düşünüyorum değil ama ekranı çok küçük bu sefer ^_^

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet ben de Android'i özgür bir ortam olduğundan dolayı seviyorum ama 5s alsam mı diye düşünüyorum değil ama ekranı çok küçük bu sefer ^_^

Ben Android'i değişmem :D Tabii ki karar senin fakat IOS kalıp halinde. Yani çok sade ve değiştirilemiyor. Uygulama desteği de az Android'e göre. Amma ve lakin yeni tatlar arıyorsan ve beğenmediğinde değiştirme şansın varsa IOS'a geçebilirsin tabii ki ^-^

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Kişselleştirme ve açık kaynak kodlu yazılım (Yani özgür bir şekilde istediğini yapabilme [telefon içinde ]) istiyor isen android eğer iş adamı isen ve ya virüs felan uğraşmak istemiyor isen ios. (Kusura bakma wp hakkında çok bir şey bilmediğim için yazamadım lakin arayüzü çok hoşuma gidiyor onu söyleyebilirim bir tek )