Anadolu Network|1.8-1.13| Oyna.Anadolu.Network | +40 Online | Özgün Sistemleri ile... Single'dan daha iyi Survival tadı...

Sunucuda gördüğünüz eksik neydi?

• Eksik yok, fazla var, eksik olan sosyal hayatınız, işsizsiniz...

• Yetkili eksikliği

• Buildler yetersiz

• Online ve reklam yetersiz

• Vipler abartılı

• Hilesiz olması

• Oyun sayısı az

• Diğer: Yorumda belirtiniz...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu değerlendirmeyi sen istedin :) Öncelikle söylemeyim ki girişte ki şu mesajlar pek dikkate alınılmamış gibi duruyor. "https://gyazo.com/52de80170900e848abe81bfccf0a8e27" Lobide başarımlar kapatılmamış birisi envanterini açtığında chatte başarım geliyor... Ayrıca duyurular arası bekleme süresi çok az, spam yapıyor ve göz yoruyor. "https://gyazo.com/9a00dfcf52218a7af0c89f327a0faef2" Lobideki gazete olayı hoşuma gitti fakat keşke güncel haberler yayınlasanız bu gazetede. "https://gyazo.com/18387ca8d234c1a1e880188254b6abb9" Lobideki eşyaların isimlerinde Türkçe karakter sıkıntısı var (Menülerdeki eşyalarda aynı şekilde). "https://gyazo.com/4336e95c91550de1dac7b23e0f0dadb5" Skyblock'a biraz göz attım. En başta doku paketi istemesi yanlış çünkü optifine ile girmeyen birisi "custom font" kullanamayacağından hiçbir texti okuyamayacaktır. Şahsen kendim ilk doku paketi yüklendiğinde ne oluyoruz dedim sonra aklıma geldi. Bir diğer farkettiğim şey ise etrafımızda npcler olması. Hem sunucuyu yoruyorsunuz hem de artık çok rahat bypasslanabilen bir killaura koruması kullanıyorsunuz tahminimce aac veya phoenix olabilir. Tavsiyem AntiAura kullanmanızdır. Yine burada da çok kısa sürede çok fazla duyuru geliyor (vip fiyatları özellikle hoş değil) ve chat okunmaz bir hal alıyor. ve yine burada da bir sürü Türkçe karakter kullanılmamış bölge görüyorum. (Evet bu konuda takıntım var) "warp vipmarket" gibi şeyler sunucunuzu olduğundan daha seviyesiz gösterir bunuda ekleyeyim. (Hazine kasası warpının ismi nether ile aynı) "Warp craftlar" ile yeni craftları tanıtmışsınız bunu beğendim. Skyblock'tan çıktıktan sonra texturepack default haline geri dönmüyor bu da hoş değil. Diğer sunucuları detaylı incelemeye pek vaktim olmadığından burada son verdim. Ben burada iyi yanlarınızı değil daha çok eksiklerinizi görmeye çalıştım. Skyblockta yenilikçi diyebileceğim bir şey ile karşılaşmadım. Lobide de gazete dışında bir şey göremedim açıkcası. Diğer oyun modlarınız veya sunucularınız hakkında yorum yapamıyorum çünkü kendilerini detaylıca incelemeye fırsatım olmadı. Kısacası yeni bir sunucusunuz ve ufak tefek eksikleriniz var. Şimdi diyeceksin ki bunlar basit şeyler neden bunlara kafa yordun? Cevabım şu bir sunucunun kalitesi detaylara verdiği önemden belli olur. Piyasada ki diğer Türk sunucularıyla kendini karşılaştırıp "ama bizde şu var", "diğer sunucular bundan daha kötü detaylara sahip" derseniz kaybedersiniz. Kendinizi hep en iyi sunucularla karşılaştırın. Genel olarak bir puanlama yapmam gerekirse (Diğer oyun modlarına kısa bir bakış attıktan sonra) 10 üzerinden 6 verebilirim. 1 puan blok kırarken ki gecikmeden dolayı, 1 puan Türkçe karakterlerden ve 1 puanda duyurulardan kırdım. Hiç yenilik göremediğimden de yine 1 puan kırdım. Pvp olayı nasıldır bilemiyorum. Hile korumanızı düzgün ayarlamadıysanız eğer false-positive olabilir. Antiknockback için koruma kullanıyorsanız kesinlikle false-positive olabilir. Yanlış gördüğüm yada sizin eklemek istediğiniz bir şey varsa lütfen ekleyin.

Son düzenleme:

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Edit: ...................................................

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorum için teşekkürler, Skyblockta fark göremedimden kısmından sonra bıraktım okumayı açıkçası .. Eleştiri yaparsınız, fakat sırf birşeyi eleştireyim diye kendinizi kasmayın bu kadar. Kısa bakışla bir sunucuyu çözemezsiniz, oturur her sunucuda 2 saat oynayıp ondan sonra objektif ve tarafsız eleştiride bulunabilirsiniz.
Skyblockun farklarını sayayım:
Ağaçlardan 8 çeşit meyve düşüyor.
Gökyüzü kristaline çevirip harcayabilirsiniz.
Detaylı rütbe sistemi..
Köylüleri işçi olarak kullanma.
Emlak sistemiyle adaya otomatik ev , kızıltaş makinesi kurma.
Sanal pazar sistemi ...
Şans bloğu sistemi (Hediye paketi şeklinde normal ve mega olmak üzere 2 çeşit var.)
3d doku paketi , sandalye , çatı bloğu , ev eşyaları ..vb.

Tartışmak amacıyla yazmıyorum , fakat inceleme yapmakla baltalamak arasında çok keskin bir çizgi vardır, yorumlarınıza cevap vermeyeceğim,hatta sizi göz ardı etmek durumundayım, objektif insanların eleştirilerine zevkle cevap veririm , iyi forumlar.
Ben özellikle belirttim şurada: "Ben burada iyi yanlarınızı değil daha çok eksiklerinizi görmeye çalıştım." Yani iyi yanlarınızla değil eksiklerinizle sizi eleştirdim. Kötü bir sunucu olduğunuzu belirtmedim. Köylüleri işçi olarak kullanma olayını farketmemiştim güzel bir düşünce olduğunu söyleyeyim. Doku paketi hakkındada yorumu mu yaptım. Ağaçlardan düşen meyvede güzel bir görsel eklenti olmuş fakat gameplay'i güzelleştirir mi bilemiyorum. Yorum yapmak için yada konuyu baltalamak için yapmadım bu yorumumu.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlık güncel ++++ ++++ Konu tasarımını eleştirileri haklı bulduğumdan değiştireceğim..

Konu tasarımına el attım biraz, resimlerde yenilenecek ...

MMORPG 'ye ufak bir gece güncellemesi yapmaya karar verdim. Yeni görevler ekliyorum tam şu anda , birde lag yapması pahasına item + para düşme sistemini ekledim. Umarım sorunsuz çalışır..

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Gayet Başarılı Tebrik ederim.

uluca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
texture pack nerden indirebilirm? oyundayken indire basınca kapanıyor

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakım sona erdi... ping sorunu lokasyon değişimiyle çözüldü.

Güncel, -_- ++++++++++

Güncel ++++ +++++

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi güzelde zombi kral bossunu tam kescem oyundan attı herkesi admin zaten kaç saat uğraşıyom da bi mobu kesiyom valla helal olsun

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İyi güzelde zombi kral bossunu tam kescem oyundan attı herkesi admin zaten kaç saat uğraşıyom da bi mobu kesiyom valla helal olsun
sana oyundada yazdım.
Yaratıklar oyunculara hasar vermiyormuş bug sebebiyle , yani sen onu bırak zindanın başındaki mobları bile kesemezsn, fırsattan istifade bossu kesmeye çalışmışsın... Bugu onardım , Buyur hadi gel kes şimdi, canını tek başına 100 bile azaltamazsın ... Şu anda denesen 5 saniyede öldürür seni boss.
Yani hiç afra tafra yapma , bug varken kral sanmışsın kendini , şimdi bugsuz haldeyken sohbette seri halde öldü mesajını görürüz sadece .

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[

sana oyundada yazdım.
Yaratıklar oyunculara hasar vermiyormuş bug sebebiyle , yani sen onu bırak zindanın başındaki mobları bile kesemezsn, fırsattan istifade bossu kesmeye çalışmışsın... Bugu onardım , Buyur hadi gel kes şimdi, canını tek başına 100 bile azaltamazsın ... Şu anda denesen 5 saniyede öldürür seni boss.
Yani hiç afra tafra yapma , bug varken kral sanmışsın kendini , şimdi bugsuz haldeyken sohbette seri halde öldü mesajını görürüz sadece .
Sen hangi bossu diyon ben zombi kraldan bahsediyorum basbaya vuruyodu örümceklerin ordaki tüneli geçip karşıda tapınak var o boss diyorum vuruyodu skill falan var mı bilmiyom ama yaratikta çıkartıyordu. Hem o şeytana çok rahat 5saniyeden fazla dayanırım :D

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tolga reyiz serveri yeniden açmış bir yorum mu atmıyacağız Hadi Eywallah. :şapka: