Altin kılıç tahta kılıçtan daha kötüdür. (Kanitli)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
aynı şey ._. (Cahilliğim kahrolsun )[DOUBLEPOST=1405807743,1405807707][/DOUBLEPOST]
kırılır
Benim hatırladığıma görede kırılmıyor elmas kazmadan kötü bi de o yanı var. Obsidian gibi şeyleri kıramıyor ve galiba elmas kıramıyordu aklımda değil.

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim hatırladığıma görede kırılmıyor elmas kazmadan kötü bi de o yanı var. Obsidian gibi şeyleri kıramıyor ve galiba elmas kıramıyordu aklımda değil.
Dedim ya hatırladığım kadarıyla kırılmıyordu bir zahmet birisi oyuna giripte baksın Allah aşkına ya :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şimdi wikiden baktım, kırabildiği şeyler tahta kazmanın kırabildiği şeyler üzücü değil mi? :D

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Altin Maddesinin Verdiği Hasar Çok daha Fazladir.

Altin Kazma Daha Hizli Kasar ama dayanıklığı çok azdir.
Şimdi sen bunu bziim yorumlarımıza bakarak söyledin ve bizde da teminden beri bunu konuşuyoruz çok boş bir cevap oldu bu :D

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction sunucularda nie elmas set kullanılıyor o zaman?

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
http://minecraft.gamepedia.com/Sword
Burayı inceleyiniz , buna göre ;
Tahta Kılıç Dayanıklığı : 60
Altın kılıç dayanıklılığı : 33
Ama hasar güçleri aynı 5 yani 2,5 kalp hasar veriyor.
Eğer Hunger Games sunucusunda oynuyorsak Altın Kılıç kullanmanın pek bir zararı yok. Ama daha başka bir survival sunucusunda oynuyorsanız Tahta kılıç daha iyi bir seçim.
Ayrıca saçmalamayın minecraftta kritiğin kılıçlarla hiçbir alakası yoktur. Kritik mekaniği sizin hızınıza zıplama yüksekliğinize , veya düşme mesafesine bağlı olarak değişir. Yani altın kılıç tahta kılıçtan daha fazla kritik vurmaz. Eğer Zıplama Seviye 2 buffı üzerinizdeyse normal zıplamadan %15,60 oranla daha fazla kritik verebilirsiniz. Eğer düşme yükseliğiniz 5 blok değilde 10-15 bloksa %3,5 daha fazla kritik imkanınız var. Eğer zıplayarak sprint atıp ve düşüp (alt bloktaki bir canlıya) vurursanız , kritik vuruş oranınız %100'e yakındır.

Düzenleme : Wikide vuruş gücünün şöyle hesaplandığı yazıyor ;
Dayanıklılık x Normal Vuruş = Minumum Vuruş gücü
Dayanıklık x Kritik Vuruş = Maximum vuruş gücü .
Tahta kılıçla ortalama öldürebileceğiniz adam (Enchantsız) = 15-24 arası.
Altın kılıçla ortalama öldürebileceğiniz adam (Enchantız) = 8-13 arası.

Bilgilenmiş oldunuz. Tahta kılıç aslında altın kılıçtan daha iyidir. Ve kritik vurma mekaniği kılıçlara göre değişmez. Kılıçlar sizin kritik oranınızı asla arttırmaz.

Son düzenleme:

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
altın set çöptür
Sadece gösteriş için kullanılırlar zaten. Hiç faction sunucu da altın set takanı görmedim. Notch çok mantıklı yapmış altın çok zarif bir maden , saf altın bir yüzüğe birazcık sert davranın elinize alırken falan avuçlayın hemen yamulacaktır.

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yükleyin Nokia3310 modunu biraz pahalı ama işe yarar :D

bekir.okudurlar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Altıtın kılıç 2.5 kalp götürür ama kritiği çok yüksektir. Ve kritik vurduğu zaman elmastan çok vurur ama altın kılıcı kullanmak ciddi proluk ister ve zordur ve zaten 1 e 1 de altın kılıcın kırılması mümkün değil. Canı az ama iki vuruşta gitmio.bazı nooblar şı kılıçla şı kılıç arasında falan diyo ama usta bi altın kullanıcusı elmas la eşit hatta üstündür.