lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
şu an safariden bağlanıyorum, gayet hızlı ve kullanışlı. Eğer yeni bir tarayıcıya geçmek istiyorsanız safari önerimdir. Ancak tek sorun Youtube bu tarayıcıyı desteklemediği halde videolar izleyebiliyorum, ama önerilen kanal ve videoları göremiyorum.

Edit: Safari ile fikirlerim değişti, evet hızlı olmasına hızlı ancak yeni sekme açılmıyor, ana sayfaya gitme tuşu yok. Sanırım başka bir tarayıcı denemeliyim.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunun performans ise c# öğrenip kendi tarayıcını yap :(
Amatör C# bilgim var eğer içindekini kullanırsa IE tabanlı ve yavaş ayrıca ScriptErrorSuprised sorunu falan var gerçi engellemek kolay da. Yok webkit şeysini indirsen onu da okuması uzun sürüyo sonuç olarak o dll i baştan yazmadan kendi yazması çok performans vermez.
Tarayıcı olarak Maxthon öneririm, hızlıdır.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Amatör C# bilgim var eğer içindekini kullanırsa IE tabanlı ve yavaş ayrıca ScriptErrorSuprised sorunu falan var gerçi engellemek kolay da. Yok webkit şeysini indirsen onu da okuması uzun sürüyo sonuç olarak o dll i baştan yazmadan kendi yazması çok performans vermez.
Tarayıcı olarak Maxthon öneririm, hızlıdır.
Bu foruma girerken ve burada ki sayfaları yüklerken aşırı yavaşlıyor diye sildim. :(

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Mozilla Firefox kullanmaya karar verdim, öneriler için teşekkürler.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an safariden bağlanıyorum, gayet hızlı ve kullanışlı. Eğer yeni bir tarayıcıya geçmek istiyorsanız safari önerimdir. Ancak tek sorun Youtube bu tarayıcıyı desteklemediği halde videolar izleyebiliyorum, ama önerilen kanal ve videoları göremiyorum.

Edit: Safari ile fikirlerim değişti, evet hızlı olmasına hızlı ancak yeni sekme açılmıyor, ana sayfaya gitme tuşu yok. Sanırım başka bir tarayıcı denemeliyim.
yeni sekme açmayı ilk başta bende bulamamıştım sonradan bulmuştum :D sende alışırsın şu an bende nerde duruyor hatırlamıyorum çünkü safari IOS deki ile aynı ve IOS deki safaride iki sekme açılıyor bunda açılmazsa saçmalık olurdu :D