Allahını seven yardım etsin :(

HasanSoguk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güldürdün arkadas beni :D
@HasanSoguk arkadas tekrar söylüyorum serverin açilmamis açik olmayan serverin kapali görünmeside gayet dogal server açildiktan sonra dene
serverin açilmis hali böyle görünür
orda gösterdiğin gibi olmuyor işte .exe dosyasına tıkladığımda boş oluyor java olana tıkladığımda ise böyle bir şey yazıyor en altta :

[12:03:28 WARN]: **** FAILED TO BIND TO PORT!
[12:03:28 WARN]: The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: bind
[12:03:28 WARN]: Perhaps a server is already running on that port?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şunu düşün önce. Benim bu konuya girip bu tür mesaj atmammı dah açok rahatsız edici yoksa destek bölümde "Allahını seven ..." şeklinde bir başlığın olması mı?
Başlıkta "Allahını seven" yazdığı için mi konuya girdiğini ima ediyorsun? Hadi konuya girdin senden kimse cevap beklemiyor ve sen yardım edemem diyorsun. Tartışma çıkarmak veya egoistlik yapmak için yorum attın görünüşe bakılırsa. Bak bu sefer ciddi diyorum, 2 yıldır içiyorum daha bu kafayı bulamadım.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıkta "Allahını seven" yazdığı için mi konuya girdiğini ima ediyorsun? Hadi konuya girdin senden kimse cevap beklemiyor ve sen yardım edemem diyorsun. Tartışma çıkarmak veya egoistlik yapmak için yorum attın görünüşe bakılırsa. Bak bu sefer ciddi diyorum, 2 yıldır içiyorum daha bu kafayı bulamadım.
Tartışmak istemiyorum. Senin dediğin gibi egoist amaçlarla gelseydim tartışmak isterdim ve aynen arkadaşı uyarmak için konuya girdim. Saygılarımla...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tartışmak istemiyorum. Senin dediğin gibi egoist amaçlarla gelseydim tartışmak isterdim ve aynen arkadaşı uyarmak için konuya girdim. Saygılarımla...
Arkadaşını uyarmak mı, biri senden yorum yazmanı veya yardım etmeni istememiş ve sen üstüne alınıp cevap yazmışsın. Neyin kafasıdır bu kardeşim.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşını uyarmak mı, biri senden yorum yazmanı veya yardım etmeni istememiş ve sen üstüne alınıp cevap yazmışsın. Neyin kafasıdır bu kardeşim.
Kendince yorum yapmaya devam et. Ben gayet haklı bir şey için uyardım, gelip beni egoistlikle suçluyorsun ama sen tartışma çıkarıyorsun. Sana da gel yorum yap diyen yok. Bana bu kadar laf ediyorsun ama seninde arkadaşa yardım etmek için bir şey yaptığını görmedim. Bana sorarsan sen tartışmaya gelmişsin. "Bu neyin kafasıdır?" lafları eskidi bu arada ama illa birisine etmek istiyorsan yukarıda saydığım sebeplerden ötürü kendine söylemende fayda var.

K

Klood07

Ziyaretçi
Kendince yorum yapmaya devam et. Ben gayet haklı bir şey için uyardım, gelip beni egoistlikle suçluyorsun ama sen tartışma çıkarıyorsun. Sana da gel yorum yap diyen yok. Bana bu kadar laf ediyorsun ama seninde arkadaşa yardım etmek için bir şey yaptığını görmedim. Bana sorarsan sen tartışmaya gelmişsin. "Bu neyin kafasıdır?" lafları eskidi bu arada ama illa birisine etmek istiyorsan yukarıda saydığım sebeplerden ötürü kendine söylemende fayda var.
Asıl senin bu konuya gelmende hata var. Prensiplerime uymuyor diyerek yardım etmeyi reddediyorsan bu konuya mesaj kasmak dışında ne amaçla geldin ? Allah aşkına söyle. Schaffer79 arkadaşımız da bu konuda gayet haklı.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Buraya tartışma yapmak için değil, boş konuştuğunu fark etmen için geldim.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok kolay bi çözümü var. server.properties ' e girip ip yerini sil ve bu kadar :D

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asıl senin bu konuya gelmende hata var. Prensiplerime uymuyor diyerek yardım etmeyi reddediyorsan bu konuya mesaj kasmak dışında ne amaçla geldin ? Allah aşkına söyle. Schaffer79 arkadaşımız da bu konuda gayet haklı.
Ya benden başka şu Allahını seven... , acilllll, lütfeeennnn, !!!yardım!!!, herkes içeri, ... gibi saçma sapan (Ki bu çoğu forumda önce uyarı sonra ban sebebidir.) başlıklarından bıkan olduğunu düşünerek yazmıştım o mesajı ama egoistlikle suçlandım. Tamam madem rahatsız değilsiniz hatta uyaranlara post kasıyor gözüyle bakıyorsunuz kimse yazmasın. Bol ünlemli bol acillllllllli konularda görüşmek üzere.