ALIM OLAN SUNUCU VARMI |PLUGİNLERLE ARAM ÇOK İYİ , BOSS YAPABİLİRİM , AYARLI WARP SİSTEMİ VB |

CCXxXJokerXxXCC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alımı Olan Sunucular ip sini atsın alttan :)

Son düzenleme:
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
ben harita satanlara güvenmezdim genelde alıntı yapıyorlar ve eklenti paketinide bi yerden alıp editliyorlar onun olduğu belli olsun diye ben yaparım istersen bedava paralı fark etmez harita yok ancak şu an bi harita üzerinde çalışıyorum sadece hayatta kalma %100 olucak ancak. eklentiler problem diil kolay onlar istersen ö.m ile skype adresini at ben ekler yardım ederim.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritanın doğruluğu için bana iletebilirsiniz saygılar.

PiskopatOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype Vereyim Tlf Vereyim İstiyorsa Biz Sw Açtık İşletemedik Kapattık Map + Plugin Kaldı

PiskopatOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kusura Bakmayın Bu Forum Da Yapılması Yasak Olduğunu Bilmiyordum Kusra Bakmayın

CCXxXJokerXxXCC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben satış yapmıyorum ki iyi plugin paketi ve map diyorum[DOUBLEPOST=1404860706,1404860629][/DOUBLEPOST]Keşke nitrado TL ile Sponsor alınsa 70 tl var panelde :D

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forum üzerinde reklam ve satış yasak sanırım? Ama yine de, sunucunuzu kimden satın aldınız? İki tür yapabilirsiniz. Faction sunucular için paylaşılmış, herkese açık haritalar vardır internette. Sadece Google amcaya sorarak onları elde edebilirsiniz, Nitrado gibi yardımcı ve hoşgörülü sağlayıcınız varsa, onlardan -eğer varsa- hazır haritalarından bir tanesini yüklemelerini rica edersiniz. Sağlayacınızın size verdiği panel veyahut makineden pluginlere ulaşabilirsiniz. Her türlü orada önerilen pluginler, ya da yüklenmiş olan birkaç çekirdek plugin vardır. Olmadı internette veya forum içerisinde, daha önceden faction sunucu yönetip başarılı olmuş kişilerin paylaştığı plugin önerilerinden yararlanarakta karma bir paket toplayabilirsiniz. Her şeyi kendiniz yaparsanız, kaliteli bir makine veyahut panel gerekecektir. Bu yüzden, hangi yönden yapacağınıza karar vermeden önce durumunuzu iyice kavramaya çalışın derim, iyi günler! :)

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçbir zaman tavsiye etmiyorum hazır olanları . işi kendine özgü yapmak istiyorsan her şeyini kendin hazırlayacaksın çok zor bir şey değil sadece biraz araştırman lazım spawnıda olabildiğince kendin yapmaya bak alıntı oldumu bi anlamı kalmıyor

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Genelde zaten hep aynı spawnlar kullanılıyor, ya da parça parça alınıp alınıp yerleştiriliyor. Faction sunucusunun amacı pekte build değil zaten, spawnı yapsan bile içli dışlı kullanan olmaz. Bir kişi bir kere gezer, onun dışında warp komutları diye bir şey var. Çok detaylı bir spawn alanı, City Roleplay'e uygun gidebilir mesela. Onun dışında Faction sunucusunda önemli olan hizmet,sistemler ve yöneticilerin aktifliğidir. Konu dışına çıkmak istemiyorum, dediğim şeyler vs. vs. işte.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genelde zaten hep aynı spawnlar kullanılıyor, ya da parça parça alınıp alınıp yerleştiriliyor. Faction sunucusunun amacı pekte build değil zaten, spawnı yapsan bile içli dışlı kullanan olmaz. Bir kişi bir kere gezer, onun dışında warp komutları diye bir şey var. Çok detaylı bir spawn alanı, City Roleplay'e uygun gidebilir mesela. Onun dışında Faction sunucusunda önemli olan hizmet,sistemler ve yöneticilerin aktifliğidir. Konu dışına çıkmak istemiyorum, dediğim şeyler vs. vs. işte.
Her türlü sunucu tipinde spawn her zaman önemlidir adam gördümü her sunucudaki aynı spawn çıkıyor hiç emek harcamamış diye sistem ve yönetim de tabii ki 2.faktörde önemlidir.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her şey mape bağlı olsaydı Türkiyenin en iyi sunucusu olabilecek kapasitedeki sunucuları önerebilirim isterseniz, ekip ve onların aktifliği, üslübu ve saygısı hiçbir zaman, hiçbir şekilde ikinci faktöre atılmamalıdır.

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazır map plugin var bende Plugin(Jetpackde var)
Admin olurum Deneyimliyimdir.

CCXxXJokerXxXCC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakarız. bi plugin paketi yapmam lazım. Kendime ait alıntı deil