Aldığınız VPS/VDS Centos Üzerine Bukkit Kurulumu -- Resimli Anlatım

ihc_mc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
CentOS VDS sunucuya daha sonra mı yükleniyor yoksa sunucuda zaten oluyor mu?

KongElmir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim bir sorum var.Diyelimki ben VPS aldIm ve CentOs üzerinden Kurdum.Şimdi benim bilgisayar kapanırsa ya da İnternet giderse sü kapanıyormu ?

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Benim bir sorum var.Diyelimki ben VPS aldIm ve CentOs üzerinden Kurdum.Şimdi benim bilgisayar kapanırsa ya da İnternet giderse sü kapanıyormu ?

Hayır kapanmaz.Zaten VDS ve host'un amacı da bu.Eğer sen bilgisayarın kapanmadan önce putty'den güvenli çıkış yaparsan yeni kendi elinle kapatırsan putty'i hiçbir şey olmaz.Fakat putty açıkken ve işlem yaparken bilgisayar kapanırsa bazı zamanlar makine reboot yemiş gibi olur ve kendini kapatır.Bu yüzden putty ile işin bitince kapalı tut.

vds almadan server kurulur mu ?

Evet mümkün.Buna "Home sunucu" adı verilir.Fakat kötü olan yanı bilgisayarının açık olduğu zamanlarda sunucu açık olur.Ve port açman gerekir.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalı mı gözüküyor,yoksa açık gözüküpte mi girmiyor ? Sunucu versiyonu eski yüklemiş olma ihtimalin var.

R

Reloven

Ziyaretçi
Konuyu Belki Hortlatmış Olacagım Ama screen sh baslat.sh yazdigimda ekran sonlandırılıyor hatası alıyorum tüm çözümleri denediysemde sizin yazdıgınız sorun hala devam ediyor

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Aldığınız hataları resimli olarak buradan paylaşırsanız, bu konu altından yardımcı olacağım.

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sadece
sh baslat.sh
yazarak calistirmayi deneyin, hatayi gosterecektir :)

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AyavefeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok yavaş yükleniyor worldler falan bukkit . Niye böyle ki?