[=Alarm: Spam=]

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Hsbas
@BT_GoD
@Manyakwolf
Ve diğer ismini yazmadığım yetkililer...
=_--*--*--_=

Son bir yıl içerisinde neredeyse her forumun içeriklerinin tekrarlanması söz konusu. Genelde forum içi konular tekrarlanıyor. Özellikle Rehberler ve Kılavuzlar bölümünde. Bu forumda geçirdiğim zaman paha biçilemez, bunu beni tanıyan herkes bilir. Benim de başlatmış olduğum bazı konular dahil geri kalan herkesin "ilk" başlatmış olduğu konular, güncellenmiş halleri olsa bile tekrar tekrar yazılıyor. Bu Green Lantern filmini teknoloji geliştikçe tekrar çekmek gibi. Çok saçma ve sıkıcı.

Bu konu hakkında bir filtre koyun diye önermiştim. Bir konu açmıştım ve yine yetkilileri etiketlemiştim. Hiçbiri(niz) dikkat bile etmediği için forum aynı kaldı. Bazen yeniliklerin yapılması gerek. Bugünün işini yarına bırakmayın.
Buna bir çözüm getirin. Sıkıldım artık.
Her forumda ya "Minecraft kapsamlı başlangç rhbri xoxoxo", ya "bilmediğiniz gerçekler" adlı 'sanal kitap', ya "canavrlr nasl öldüreckesiniz".
Bıktık ama. Bir şey yapın sizde, boş boş oturmayın. O kadar yarışma yapıp insanlara hediye vereceğinize, insanlara istedikleri şeyi verin. Forumu değiştirin, sorunları düzeltin. HELE SORUNLARI DÜZELTİN sizi alnınızdan öpeceğim.
Kendinize gelin artık! Biz değişiklik istiyoruz!
Lütfen!

-Yeselectro

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Gündelik Konu Açma Sinirlandirmali 3-4 gibi rakamlarla.
Konuyla Alakali Mesajlar Çoğunluğnda Kimse Uyari Almiyor Nedense Bende Beni niye etiketlemedin diye soruyorum. :D

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu konuda haklısınız bende katılıyorum fakat üyeler konu açmakta ısrarlı böyle konuları spamlarsanız gereken işlem yapılır. Çünkü forum kurallarında ;
Aynı Konuların Tekrarlanması
Aynı konudan birden fazla açmanız spam sayılır ve buna izin verilmez. Bu şekilde konular açmanız gerekmez.
maddesi yer alıyor. Bir uygulama yapacak yetkiye sahip değilim daha üst yetkilere sahip bir yetkili ile konuşursanız belki bir şeyler olabilir. :)

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda haklısınız bende katılıyorum fakat üyeler konu açmakta ısrarlı böyle konuları spamlarsanız gereken işlem yapılır. Çünkü forum kurallarında ;
Aynı Konuların Tekrarlanması
Aynı konudan birden fazla açmanız spam sayılır ve buna izin verilmez. Bu şekilde konular açmanız gerekmez.
maddesi yer alıyor. Bir uygulama yapacak yetkiye sahip değilim daha üst yetkilere sahip bir yetkili ile konuşursanız belki bir şeyler olabilir. :)
Ah bir de bize baksalar konuşulacak çok şey var ama, Hayırlısı be gülüm. :D

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üyeler dikkat etmesi gerek diyecem de kimse takmıyor.. O yüzden modlar daha fazla aktif olacak.. Veya daha fazla mod alımı yapılacak.. Böylece hızlı bir şekilde konular takip edilip müdahale edilir.. Veya bölüm moderatörü yerine sürekli aktif olabilecek birini bulun (canyodan daha aktif :) ) sürekleri her yere baksın o kişi.. Yoksa önüne geçilmez..

Filtre olayı olmaz.. 1 harf değişse açılmak zorunda konu.. Eğer kelimelerden giderse o zaman farklı bir konu da açılamaz..

Keşke herkes benim gibi olsa.. Konu açmasa fazla.. Çok gereksiz buluyorum.. Birsürü konu var herhangi birini kullanarak yine sorunuma cevap bulabiliyorum..

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör alımları bu soruna çare olamaz bence.. Tabii azaltır ama kökünü kazıyamaz.. Bence konu başlığı yazma yerine yazdığımız kelimelerin aynısını içeren başlıklar varsa hata versin..

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör alımları bu soruna çare olamaz bence.. Tabii azaltır ama kökünü kazıyamaz.. Bence konu başlığı yazma yerine yazdığımız kelimelerin aynısını içeren başlıklar varsa hata versin..
Ve ya konu açmadan önce kategori seçildin. Eğer o kategoriden 5 tane aynı konu hakkında post açılmışsa izin verilmesin! Çözdüm'

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar rapor etme özelliği bu yüzden var. Bende görüyorum ve rapor ediyorum. Moderatörler de denetliyorlar. Sistem böyle çalışıyor. Bizde sistemin içindeyiz. Sisteme uymalıyız. Sisteme uymayanlar tabi ki olacak her sistemde vardır. Ama sistem onlara ne yapacağını her zaman bilir her sistem de olduğu gibi. Üyeler olarak bizimde bu amaçla yani forumu güzelleştirmek ile ilgili yapabileceğimiz şeyler var mesela en basiti ve şu an ki en güçlü seçenek rapor etmek. Daha uygun tekliflerin sunulduğu bir forum başlığı vardı. Orada konu açılabilir ve tartışılabilir bu konuşmaların ikisine katıldığım için hatırlıyorum. Burada haklı haksız yok herkes haklı. Ama hala sisteme uymayanları uydurmamız gerekiyor. Forum kuralları sayfası her zaman elinizde olsun. Uymayan bir şey gördüğünüzde oradan hangisine uymuyorsa onu kopyalayın rapora yapıştırın. Moderatörler inceleyecektir.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar rapor etme özelliği bu yüzden var. Bende görüyorum ve rapor ediyorum. Moderatörler de denetliyorlar. Sistem böyle çalışıyor. Bizde sistemin içindeyiz. Sisteme uymalıyız. Sisteme uymayanlar tabi ki olacak her sistemde vardır. Ama sistem onlara ne yapacağını her zaman bilir her sistem de olduğu gibi. Üyeler olarak bizimde bu amaçla yani forumu güzelleştirmek ile ilgili yapabileceğimiz şeyler var mesela en basiti ve şu an ki en güçlü seçenek rapor etmek. Daha uygun tekliflerin sunulduğu bir forum başlığı vardı. Orada konu açılabilir ve tartışılabilir bu konuşmaların ikisine katıldığım için hatırlıyorum. Burada haklı haksız yok herkes haklı. Ama hala sisteme uymayanları uydurmamız gerekiyor. Forum kuralları sayfası her zaman elinizde olsun. Uymayan bir şey gördüğünüzde oradan hangisine uymuyorsa onu kopyalayın rapora yapıştırın. Moderatörler inceleyecektir.
Ama hepsini rapor edemeyiz ki? :( Kalıcı olsun diye şeetim. ben.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ama hepsini rapor edemeyiz ki? :( Kalıcı olsun diye şeetim. ben.
Niye rapor edemeyelim ki onlar bizden rapor etmemizi bekliyorlar zaten. Sistem böyle çalışır. Rapor etmemiz moderatörlere ayıp olmaz. Edin kurallar elinizde olsun. Bir şey kaybetmeyiz. Ama kuralları iyi okuyun.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye rapor edemeyelim ki onlar bizden rapor etmemizi bekliyorlar zaten. Sistem böyle çalışır. Rapor etmemiz moderatörlere ayıp olmaz. Edin kurallar elinizde olsun. Bir şey kaybetmeyiz. Ama kuralları iyi okuyun.
Hem biz rapor edicez hemde onlar sürekli kontrol edecek beklemeyecekler.. Rapor ediyoruz sıkıntı yok ama kontrol az.. Rapor ediyorum sabah akşama kadar bir şey olmuyor konuya.. :( ya modları biraz daha arttıracaklar ya da online olacaklar..

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Sık Rastlıyorum Çoğu Konuları Rapor Ediyorum.Bunun Sonu Olmuyicak Diye Endişeleniyorum Burda Moderatörlere Çok İş Düşüyor.Gördüğüm Yerleri Ya Rapor Ederim Yada Oraya Yetkilileri Etiketlerim Hangisi Müsaitse O Bakıyor.Bunu Engellemek İçin Bir Sistem İyi Olabilir.Ama Nasıl Olucak Aklıma bir şey Gelmedi.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hem biz rapor edicez hemde onlar sürekli kontrol edecek beklemeyecekler.. Rapor ediyoruz sıkıntı yok ama kontrol az.. Rapor ediyorum sabah akşama kadar bir şey olmuyor konuya.. :( ya modları biraz daha arttıracaklar ya da online olacaklar..
Konuların moderatör onayından geçmesi gereken bölümler var tabi. Ama şu anki sistemde elimizden geçen tek şey rapor etmek. Fikirleri olan Resepsiyon bölümünde konu açabilir. Bu konuşmalarayetkililer ve bu konu hakkında bilgisi olan diğer üyeler etikenlenir ve sorun - fikirler sunulur. Yetkililer ile birlikte çözülür.

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Her bölümün belli moderatörleri var ve rapor geldikçe bakıyorlar tabii çevrimiçi oldukları zaman. Bazı bölümlerde raporlar günde 2-3 gibi iken bazı bölümlerde bu sayı çok fazla artıyor. Moderatörler elinden geleni yapıyor emin olabilirsin. :) Sadece burada size rapor etmek kalıyor çünkü gözümüzden kaçanlar olabiliyor. Rapor ettikten sonra er ya da geç sorun çözülecektir. :)