[AKTİF] ColereMC Faction Sunucusu | Zindanlar | Kaliteli Mimariler | Lapis | mc.coleremc.com

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İP Adreslerimiz
mc.coleremc.com

Web Sitemiz
batigame.com

ColereMC sunucusu Faction - PvP sunucusudur. Sunucuda lapis bulunmaktadır fakat sunucunun bağlayıcı olması amacı ile market fiyatları biraz yükseltilmiş ve görevler eklenmiştir. Bilgili yönetim ekibi ile yenilikçi bir Faction keyfi sunmanız için özenle hazırlanmıştır. Mimariler eski forum mimarı @Kedupela ve arkadaşları tarafından yapılmıştır. Sunucuya özel birçok sistemler @Enderiatus tarafından kodlanmıştır. Zindan sistemi Türkiye'de ilk olup, her hangi bir sunucu tarafından kullanılmamıştır. Sunucuda 4 adet boss mevcuttur ve her bossun özel bir yeteneği vardır. Bu bosslara girmek için bir önceki bossdan düşen parşomen gereklidir veya batigame.com adresinden VIP alarak direkt olarak giriş yapılabilmektedir..
Sunucuda para kazanmak sadece Lapis'e bağlı değildir. Tarım ve simyacılık (netherde Blaze-Ghast gibi mobları keserek ele edilen eşyaları satmak) yaparak parada kazanılabilmektedir. Bu sayede size 3 tane para kazanma imkanı sunuyoruz. İsteyen, istediği şekilde para kazanabilir..

Alışılmış Faction sunucuların aksine, daha gelişmiş ve değişik sistemler ile oyuncularımıza daha güzel bir oyun deneyimi yaşatmak.

İşlemci
Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1245 V2 @ 3.40GHz x 8

Ram
8 GB DDR3

Depolama
128GB SSD Disk'ler ile hızımızı yükseltiyoruz.

Sponsor Hosting
Batihost.com

Spawndan bir kare.

Marketten bir kare.

Hammadde'den bir kare.

Lapis'den bir kare.

Ormandan bir kare.

Mob arenadan bir kare.

Enderiatus: Kurucu - Kodlama
@Kedupela: Kurucu - Mimar
@Kaan697: Kurucu - Mimar
@DirenCan: Moderatör - Mimar

Her şartta bize destek olan @RecepUygr 'a teşekkür ederiz.
Logo ve Konudaki Başlıklar İçin @Ardart 'a teşekkür ederiz.

ColereMC aktif. 07.07.2015

Son düzenleme:

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Güel sunucu tebrikler, Umarım çok oyuncusu olur :)

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Favori sunucum, hemen geliyorum :3

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel ve beklediğim bir sunucu, geliyorum hemen! :D

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha bu arada sunucudayım, edit yok demi ? Baktım bulamadım .s
-var deme lütfen :(-

Sent from my iPhone using Tapatalk
Açtığımız tüm sunucularda oyunculara önem verdik. Fakat hiçbirinde emeğimizin karşılığını alamadık. Sunucu edit mevcut lakin Boss'lardan Koruma 5 taşı düşüyor. Bununla sizde yapabiliyorsunuz.[DOUBLEPOST=1436356524,1436356491][/DOUBLEPOST]
Çok güzel ve beklediğim bir sunucu, geliyorum hemen! :D
Eheh, bekliyorum.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Enchli elma fiyati -> 220.000$' a 8 tane
lapis satiş fiyati -> 1.200tanesi 6000$ ediyor
oyuncunun alabileceği maksimumu lapis sayisi (1 slot az yaziyor orda kazma var) -> 2432
Tek seferde kazanacaği para miktari -> Yuvarlamayla 12000$
220.000$ % 12000$ = 18.33
Yani sadece 8 enchli elma için 18 kez envanteri ağzina kadar lapisle doldurmaniz gerekiyor
buda yaklaşik 45dk ya eşit hatta ve hatta servet 3 kazmaniz yoksa 1.30 saate kadar yolu var

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Enchli elma fiyati -> 220.000$' a 8 tane
lapis satiş fiyati -> 1.200tanesi 6000$ ediyor
oyuncunun alabileceği maksimumu lapis sayisi (1 slot az yaziyor orda kazma var) -> 2432
Tek seferde kazanacaği para miktari -> Yuvarlamayla 12000$
220.000$ % 12000$ = 18.33
Yani sadece 8 enchli elma için 18 kez envanteri ağzina kadar lapisle doldurmaniz gerekiyor
buda yaklaşik 45dk ya eşit hatta ve hatta servet 3 kazmaniz yoksa 1.30 saate kadar yolu var
Notch Apple PVP'yi bozan bir şey. Bizde bu yüzden PVP'leri zevkli hale getirmek için fiyatını yükselttik.. Bu kadar abartılacak bir şey yok. Zaten event'lerde veriliyor. Event sistemi 180 dakika'da 1 rastgele event seçiyor.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Notch Apple PVP'yi bozan bir şey. Bizde bu yüzden PVP'leri zevkli hale getirmek için fiyatını yükselttik.. Bu kadar abartılacak bir şey yok. Zaten event'lerde veriliyor. Event sistemi 180 dakika'da 1 rastgele event seçiyor.
Daha eğlenceli ? senin 1 saat uraşip yaptiğin p4 seti sadece 10 saniyelik bi savaşta kaybetmen çokmu eğlenceli şimdi diceksin bu emek sunucu ulan emek sunucu olsa lapismi olur lapis kazmanin emeğimi olur !

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha eğlenceli ? senin 1 saat uraşip yaptiğin p4 seti sadece 10 saniyelik bi savaşta kaybetmen çokmu eğlenceli şimdi diceksin bu emek sunucu ulan emek sunucu olsa lapismi olur lapis kazmanin emeğimi olur !
Zorla tutmuyoruz, yazı boyutunu büyültmen korkutmuyor. Orada anlaman gereken o değildi. Örnek vereyim, klan savaşları için diyorum onu. Klanını toplayıp baskın yapıp eğlenerek kaybetmek mi ? Yoksa bir sürü elma yiyip savaşı uzatıp elman bitince kaçarak küfür etmen mi ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zorla tutmuyoruz, yazı boyutunu büyültmen korkutmuyor. Orada anlaman gereken o değildi. Örnek vereyim, klan savaşları için diyorum onu. Klanını toplayıp baskın yapıp eğlenerek kaybetmek mi ? Yoksa bir sürü elma yiyip savaşı uzatıp elman bitince kaçarak küfür etmen mi ?
Klan toplayip baskin yapmak eğlenceli fakat o enchli elmayla kat ve kat daha eğlenceli oluyor potsuz pvp mi olurmuş

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klan toplayip baskin yapmak eğlenceli fakat o enchli elmayla kat ve kat daha eğlenceli oluyor potsuz pvp mi olurmuş
Zamanında potlu mu olur diyorduk, pot basanı yere gömerdik. Şimdi ortam çok değişti. Çok istek gelirse değiştiririz fiyatları. Bir daha da büyük yazmayın benim konumda, kirletmeyin konumu.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Zamanında potlu mu olur diyorduk, pot basanı yere gömerdik. Şimdi ortam çok değişti. Çok istek gelirse değiştiririz fiyatları. Bir daha da büyük yazmayın benim konumda, kirletmeyin konumu.
Git SkyBlock Aç Lapisli Fekşın Sıktı :p