[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konumuz Gübcellenmistir
Tekrar ediyorum. Resmi TurkServerX yazıları kaldırılmaz ise serverin altyapısı hakkında bilgi sızdırmaya ve mapinizi tek tek paylaşmaya başlamak zorunda kalacağım. Bundan sonra alıntı yapıp belirtmeyenlere, kendi emeğiymiş gibi gösterenlere, daha cümle kuramayan acizlere bunları yapmaktan memnuniyet duyacağım. En kısa sürede kaldırılmasını emrediyorum.

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrar ediyorum. Resmi TurkServerX yazıları kaldırılmaz ise serverin altyapısı hakkında bilgi sızdırmaya ve mapinizi tek tek paylaşmaya başlamak zorunda kalacağım. Bundan sonra alıntı yapıp belirtmeyenlere, kendi emeğiymiş gibi gösterenlere, daha cümle kuramayan acizlere bunları yapmaktan memnuniyet duyacağım. En kısa sürede kaldırılmasını emrediyorum.
abicigim konumuz oldugunca bize aittir gerekli konusmayı skypeden yapın gereken bilgiyi oradan size saglayalım bizi burda bos laflarla mesgul etmeyin isterseniz.
MiranaGaming Günceldir Güncel kalacaktır.[DOUBLEPOST=1405871625,1405770300][/DOUBLEPOST]19:00 da evnet olacak bilginize[DOUBLEPOST=1405936240][/DOUBLEPOST]iyi günlerr :))[DOUBLEPOST=1406117345][/DOUBLEPOST]Haydi sende katıl aramıza

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Belki Adam Akıllı Bir Serverdir Diye Girdim 100 Kişilik Demişsiniz Motd'de 82 Görünüyor [Fake] Oyundada ./list Yazdığında 42 Kişilik Burdan Anladımki Sizden Bir Cacık Olmaz Milleti Kazıklıyorsunuz Daha bir şey Demiyorum...

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncellll[DOUBLEPOST=1406288212,1406209639][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1406371510][/DOUBLEPOST]Güncel ve gelişmekteyiz..[DOUBLEPOST=1406380518][/DOUBLEPOST]
Belki Adam Akıllı Bir Serverdir Diye Girdim 100 Kişilik Demişsiniz Motd'de 82 Görünüyor [Fake] Oyundada ./list Yazdığında 42 Kişilik Burdan Anladımki Sizden Bir Cacık Olmaz Milleti Kazıklıyorsunuz Daha bir şey Demiyorum...
O konuda haklısınız ama serverimiz 1 hafta once 82 kişilikti konuda yanlıs yazılmıs zaten 2 gun ıcerısınde ram 82 kısılık ya da 100 kısılık olacaktır[DOUBLEPOST=1406471988][/DOUBLEPOST]Güncell

Oyunizm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor.Serverınızı güncellemişsiniz bunu yapılardada uygulamanızı öneririm.Yeni blocklarla veya daha değişik tasarımlar uygulayabilirsiniz bunu dememin sebebi gördüğüm resimlerde spawnınızda var sanırım ve diğer yerlere göre spawn biraz basit kaçmış daha iyisini yapabileceniğizden eminim. Birde ileride ramdan dolayı server lag yapabilir biraz daha yükseltmek mantıklı bir çözüm olabilir.(16 GB Yeterli Olacaktır Bence ^_^) :)

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suanlık dediklerinizde haklısınız bizim oyun havuzumuzda fırsat buldukca goruslerınızını degerlendırecegimizden emin olmalısınız.(Bayramınız Mübarek Olsun Kardeslerim Benim..)

DeluxeLP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Harika gerçekten.[DOUBLEPOST=1406867964,1406867653][/DOUBLEPOST]
shaders mod texture pack degil kardesim :))
Zapk bendede var o shaders mod ama çok aşırı kasıyo optifinede var kasmamasını nasıl önlerim skypem furkan17083 gösterirsen çok sevinirim.

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Harika gerçekten.[DOUBLEPOST=1406867964,1406867653][/DOUBLEPOST]
Zapk bendede var o shaders mod ama çok aşırı kasıyo optifinede var kasmamasını nasıl önlerim skypem furkan17083 gösterirsen çok sevinirim.
Merhaba , öncelikle kasması ekran kartınızın veri hızına baglıdır.Optifine kasmayı onleyerek grafıkleri daha gercekci kılan bir uygulamadır bu uygulama zateb Shaders Mod icinde yüklü oldugu gorülebilinir.Kasmaması ıcın ilk olarak optifinesiz kurmayı deneyın eger sonuc degismez ise daha destekleyici bir ekran kartı almanızı oneririm iyi gunler..[DOUBLEPOST=1406981895][/DOUBLEPOST]Günceldir..[DOUBLEPOST=1407065127][/DOUBLEPOST]Güncelmiyiz ne :))

DeluxeLP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba , öncelikle kasması ekran kartınızın veri hızına baglıdır.Optifine kasmayı onleyerek grafıkleri daha gercekci kılan bir uygulamadır bu uygulama zateb Shaders Mod icinde yüklü oldugu gorülebilinir.Kasmaması ıcın ilk olarak optifinesiz kurmayı deneyın eger sonuc degismez ise daha destekleyici bir ekran kartı almanızı oneririm iyi gunler..[DOUBLEPOST=1406981895][/DOUBLEPOST]Günceldir..[DOUBLEPOST=1407065127][/DOUBLEPOST]Güncelmiyiz ne :))
Sağol :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
7/24 güç kaynağındaki espri nedir Alan adınızı biraz kurcaladım Nitrado'yu kullanıyorsunuz.
Marbis'in 7/12 verecek hali yok ya. :D

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
7/24 güç kaynağındaki espri nedir Alan adınızı biraz kurcaladım Nitrado'yu kullanıyorsunuz.
Marbis'in 7/12 verecek hali yok ya. :D
Bence hic komik olmayan taraf sizsiniz.O 7/24 güc kaynagı ile sunucunun kapanmayacagını acıklamaya cabaladık alan adımız nitradoya aittir.Nitrado ile calısmaktanda zevk duyuyyoruz size iyi günler.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence hic komik olmayan taraf sizsiniz.O 7/24 güc kaynagı ile sunucunun kapanmayacagını acıklamaya cabaladık alan adımız nitradoya aittir.Nitrado ile calısmaktanda zevk duyuyyoruz size iyi günler.
Güç kaynağı sistemi sağlıklı şekilde beslemeye yarar zaten güç kaynağı yetmezse sunucu load halindeyken zarar alabilir.
Burada anlatım şekliniz yanlış dersiniz ki sunucumuz şu şu hosting güvencesi ile her zaman online durumdadır.
Anlatımdır IP'dir her şeyde bir tezatlık var.
İnsan böyle okuyunca kafasındaki düşünceler renk değiştiriyor.
Size komik demedim.
Anlatımınız yanlış dedim. :)

Birde olay donanımsal yetmeme kısmına geldiğinde Ram'in eklentiler tarafından yenildiği göz ardı edilmemeli.
CPU her zaman Ram'den önemlidir. :)

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güç kaynağı sistemi sağlıklı şekilde beslemeye yarar zaten güç kaynağı yetmezse sunucu load halindeyken zarar alabilir.
Burada anlatım şekliniz yanlış dersiniz ki sunucumuz şu şu hosting güvencesi ile her zaman online durumdadır.
Anlatımdır IP'dir her şeyde bir tezatlık var.
İnsan böyle okuyunca kafasındaki düşünceler renk değiştiriyor.
Size komik demedim.
Anlatımınız yanlış dedim. :)

Birde olay donanımsal yetmeme kısmına geldiğinde Ram'in eklentiler tarafından yenildiği göz ardı edilmemeli.
CPU her zaman Ram'den önemlidir. :)
Haklısınız acıklamanızla sizi bi hayli yorduk özür dileriz.Yorumlarınız icinde tesekkür ederiz gerekli acıklamayı sanırım paylastık iyi gunler..[DOUBLEPOST=1407490119,1407420519][/DOUBLEPOST]Güncell[DOUBLEPOST=1407504693]

Cosmosh54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler İlk Kurulduğu Günden Beri Bu Swyi Tanıyorum Kurucusu Gerçekten Çok Emek Edip Swyi Bu Kadar İyi Hale Getirdi.