AKD Houses | Serverler İçin Market Çalışması

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Dün can sıkıntısına market yapıyım dedim böyle bir şey ortaya çıktı :) yaklaşık 1 gün sürdü yapımı. dün bu saatlerde başlamıştım. Yeni server açacak arkadaşlar yada serverindeki yapıları değiştirmek isteyenler isterse iletişime geçip bunu ekleyebilirler ve kullanabilirler.

Aynı zamanda arka tarafta yine serverdeki oyuncuların kullanabileceği minik bi pazar mevcut.
Buyrun resimler: (Shaders Modla yenilendi)

(Arkadaki pazar alanı ileride kaldırılıp yerine restoran müze vb. yapılar gelecektir)

Son düzenleme:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet hoş. :) Ancak fazla karışık :/

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel Ve Hoş Bir Tasarım Olmuş

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Güzel...Aferim.."diye giderken son fotorafı gördüm ve hayattan soğudum.Sanki yapıyı yapmışlar oradaki "Pazar Klubelerini" 'copy' - 'paste' yapmış gibi duruyor.Cidden düzeltirsen orayı güzel.Modern yaptığına göre oraya Araç,park yeri vs.. gibi şeyler koy.Oyuncu pazarını ya ayrı bir bölüme yap yada orayı daha fazla genişlet adam gibi bir yer yap.

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Güzel...Aferim.."diye giderken son fotorafı gördüm ve hayattan soğudum.Sanki yapıyı yapmışlar oradaki "Pazar Klubelerini" 'copy' - 'paste' yapmış gibi duruyor.Cidden düzeltirsen orayı güzel.Modern yaptığına göre oraya Araç,park yeri vs.. gibi şeyler koy.Oyuncu pazarını ya ayrı bir bölüme yap yada orayı daha fazla genişlet adam gibi bir yer yap.
Bende sen söyleyince fark ettim simetri sorunuda var.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0

arka taraf boş kalmasın diye pazar eklemeyi düşündüm. normalde pazar planda yoktu. eğer haritayı geliştirirsem arka tarafı kaldırıp park bahçe gibi bi alan eklemeyi, çevreyede kütüphane restorant müze vb yapılar inşa etmeyi düşünüyorum.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pazar kısmı canlı durmasa da genel olarak sade ve güzel beğendim.

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel, özellikle renk seçimi hoşuma gitti.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aslında arkadaşlar aranızda hamachisiz server kurabilen varsa bunu devam ettirip bizde bi server açabiliriz