AhmetMelihTR® The-End HungerGames Plugin Paketi ©2013

AhmetMelihTR Vip (Faction,PVP,HG,Minigames) Plugin Paketi Gelsinmi?

• Evet :)

Kullanılan: 99 94.3%
  • hayır ):

Kullanılan: 6 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    105

SimasJasin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
son oyuncuda sabit bi map var tabelalar var bi tabelaya sağ tıklayınca başka mapa gifdion bu şekle getirebilirmiyim bu paketle

Relocrft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
son oyuncuda sabit bi map var tabelalar var bi tabelaya sağ tıklayınca başka mapa gifdion bu şekle getirebilirmiyim bu paketle

Onu ben denedim :/ Survival games adlı pluginde denedim. Ama beceremedim tabelaya sağ tıklayınca istediğim yere gidiyo felan chestler otomatik doluyo falan felan ' da bir türlü yapamadim ayarlari hep arena gibi oluyo :D

Kirito

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılır bir pulgin paketi tebrikler.

SimasJasin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu ben denedim :/ Survival games adlı pluginde denedim. Ama beceremedim tabelaya sağ tıklayınca istediğim yere gidiyo felan chestler otomatik doluyo falan felan ' da bir türlü yapamadim ayarlari hep arena gibi oluyo :sırıtmak:

öyle olsa süper olur yazın sunucu alıp server satıcaktım pl set arıyorum :) bulursan söle

r00m14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya ahmet kardeşim bir şey diyeceğim ben hunger paketini kurdumda fakat sorun var op yada vip verdiğimde renk gelmiyor nasil ayarlayabilirim.

faruk16

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sabit ip server kurdum coin sistemini aktif etmenin bir yolu varmıdır ?[DOUBLEPOST=1371986636,1371938090][/DOUBLEPOST]Birde hava kararınca death match olmasını nasıl sağlarım ? ( farklı bir map kullanıyorum )

efeaks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sabit ip server kurdum coin sistemini aktif etmenin bir yolu varmıdır ?[DOUBLEPOST=1371986636,1371938090][/DOUBLEPOST]Birde hava kararınca death match olmasını nasıl sağlarım ? ( farklı bir map kullanıyorum )

hava kararınca öyle bir şey olmaz fakat coin sistemini aktif edebilirsin

Skullo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ahmet skypen varsa solermsn ekleyim konusmamiz lazim

ResulHikmetCavlak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gelsin :D oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :parti: gelmese :Doktor: luk ederim ahmet melihi