Adventure Time Mod Pack 46 Mod (Mod Listesi Anlatımlı )

esyavuzqq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bu benim ilk mod packim Adventıre Packi Olduğu için heryerde adventure yaşayabilirsiniz :ASASDADASD:

Mod Listesi

TooMuchTNT : Oyuna dahda güzel patlayıcılar ekler
Smart Moving : Steve dahda gerçekçi hareketler ekler tırmanabilir uçtuğunuda aynı süpermen gibi uçabilir aşağı düştünüzde düşme efekti gibi şeyler ekler
KenshiroMod:oyunda karate yaprak bütün blokları kırabilirsiniz aba açlığınız bir azda olsun gider
InstaHouse: Oyunda uğraşmadan bir tıkla ev yapabilrisniz hatta uğraşmadan mob çiftliği bile yapabilirsiniz
DamageIndicators:oyunda mobların canlarını gösterir
CraftGuide:oyunadaki aletlerin nasıl yapılcağını gösterir modla dahil
Craftable Spawners : Oyunda Spawner Yapabilirsiniz
Better Dungeons : Oyuna daha güzel cool dungeonler ekler mesela kaleler vb
BattleTowers: Oyuna Kuleler Ekler Her katında sapwner ve bir chest vardır ama 1.2.5 bazı katlarda
elmas aletler vardı şimdikinde daha da kolay bulunan şeyler ekler en son katta bosss vardır ve bossu yendikten sonra kule çöker ama en son kattakinde diamond bulabilrisiniz
BackPack:oyuna Çantalar ekler normal backpack bir chest slotundadır ama big backpack dahada
büyük slotu vardır
ReisMiniMap: Oyuna görebilceğiniz üzere map ekler ve way point ile bir yere kaybolmasınız deathpoint ilede öldüğünz yeri görürsünüz
TreeCapitor:oyuna Timber modan daha güzel eklenti ekler normal timber moda normal ağaçı kestiğinizde yaprakları düşmez ama bunda düşer
DynamicLight: Oyunda elinize bir torch tutunuzda etraf ışıklanır veb ışıldayan maddeler glowstone gibi

Bazı Modlarda Varda Onları Bilmiyorum

Download : http://www.dosya.tc/server3/r2Q0qB/.minecraft.rar.html

İyi Eğlenceler 1!1!!!11bir

Ali Dilsiz™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş acil cevap verirmisin nasıl kuruluyor ???

esyavuzqq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurulum başlat menüsüne gir araya gel %appdata% ya gir vede .minecraft ını sil ve benimkini at

Lord_Papa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bi Mod Var Onu Cok İstiyorum Ama adını bilmiyorum bir adama tıklıyorsun wood ve cobble stone ile market actırıyorsun

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kimse Ugrastirici Modlarla Mod :pack Yapmiyor !!11!!!bir!!11

esyavuzqq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır sadece normal bildiğin .minecraft bu :D