Advanture Map-Hapisten Kaçış[Tanıtım Amaçlı]

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar Size Tanıtım Map Olarak Hapisten Kaçışı Suncam İşallah Beğenirsiniz Orginali Gelicek Beni Takip Edin Başka Maplarda Gelicek :)
KuLLanımı
İNDİRDİĞİNİZ Mapı Rar'dan Çıkartınız Ve ;
Başlat>Çalıştır>%appdata%>.mınecraft>saves/
E Atın ve mınecrafta girip tek oyunculu olan yerden Mınecraft Advanture Map-Hapishaneden Kacis olacak ona tıklayın yeter.

Hikaye
Bu Map Tanıtım Amaçlıdır Gerçek Değildir [Onun Yapımı Bitmedi]

Sen Kiralık Katilsin,Ve Sana Verilen Görevleri Yapıyorsun Ev Dolusu Para Kazanıp Keyfini Çıkarıyorsun,Ama Birgün İştende Görevdende Ayrılırsın Bir Çete Lideri Olursun Paranla Yönetir Kazanırsın,Ama Şikayet Edilirsin Bunun Üzerine Katliam Çıkarır Adamlarınla Şikayet Edenleri Sana Baskın Yapanları Öldürürsün Bunun Üzerine Devlet Seni Yakalatır Ve Bir Adada Sana Özel Hapishane Yaptırır Burda Hapsedilirsin Ama Sonra Kuraklık vs Başlar Ve Bir Salgın Yayılır Hapishane Terkedilir Ve O Adaya Gidilmez Seni Öldü Sanarlar Ve Artık Adını Bile Unutmuşlardır.O Anda Sende Kaçma Planları Yaparsın Bazı Yerlerde Sakli Olan Anahtarlarla Demir Kapıları Açarak Kurtulacaksın Ama Bazı Yerler Zorlu Parkurlu Olmuştur.Göreve Başlıyosun

Yapacakların
Saklamış Olduğum anahtarları[Düğmeleri]Bul Ve Onlarla Hapishanenin Kapılarını Tek Tek Aç Bilki Bu Hapishane Terkedilmiş Ve Ordan Kurtul Zorlu
Yollardan Geçceksin.

Link:
Mediafire:http://www.mediafire.com/?bfshwzjsl2k5wjj
Dosya Tc:http://s2.dosya.tc/server25/OmTlmY/ADVANTUREmap-HapistenKa___.zip.html

Not:Beni Takip Edin Yenileri Geliyo Büyük Hızla Yapıyorum.
Yorum Atın olumlu Olumsuz Farketmez.

yookya123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ben şimdi oynıycamda nasıl map yapılır

secretowl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence dikkatli olmalısın ani bitirip koyaydın iyidi çalınma ihtimali var

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence dikkatli olmalısın ani bitirip koyaydın iyidi çalınma ihtimali var
Teşekkürler ama çalacaklarını Sanmam 2 tane advanture map var özel değil çok zaten özeli geliyo onu koruma altına alacaqım işte çalamamaları için

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buyrun Hikayeleri Özenerek Yazıyorum Anlamlı Bi Şekilde Size Nasıl Geliyo Bilmiyorum Ama Aile İntikmada eski mapım k.b yın onlarıda oraya atmışım ama ikisinide oynayın yorumlarınızı yazın :)

knakler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi program çıkmıyor boş değil ama hep resim ve notlar çıkıyor oyun yok yardım edin indirdiğim her haritada aynı şey çıkıyo oyun yok