[ADV] Gone Loss : Escape to Liberation

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kısa bir yazı;
Herkese merhaba.Sizlere bir harita değil aynı zamanda emek yığını sunuyorum.Ne zamandır uğraştığımı bilmiyorum ama porfilimdeki durumlardan anlayabilirsiniz.Kendi uzmanlık alanım biome yapmaktı ve bende bunun ile bir harita yapmak istedim.Haritadan gezdiğiniz yerler, dağlar, mağaralar... Hepsi programsız bir şekilde sıfırdan yapıldı.Ayrıca güzel ve bir o kadar da karmaşık bir hikaye sizleri bekliyor.Haritayı yaparken tek bir şeyden ilham aldım: Gerçek dünya.
Sizin böyle göreceğiniz yer,

Aslında böyle;

-Hikaye
Hatırlıyorum sanki... Ah! Başım... Evet tatil için izin almıştım.Otelde bir oda kiralamıştım.O sert düşüş aklımdan çıkmıyor.Neredeyim ben? Buradan nasıl kurtulacağım?

-Oynanış
Her yeri kendim yaptığım için çok rahat konuşabiliyorum.İlerledikçe daha iyi silahlar ve zırhlar alacağınız gibi özellikle kasaba bölgesinde size saldıracak daha çok düşman olacak.Her şeyi öldürmeniz gerekmiyor çünkü spawnerların sonu yok.Çok sıkışırsanız kaçın derim.Bu arada açlığınızı iyi kullanmalısınız.Kimi yerlerde inanın Afrika'dan daha az yiyecek var.Haritaya başladığınızda açlık ve canınız yarım olacağı için gizli sandıklara kaldınız.Bir an önce yemek bulup canınızı doldurun yoksa zırhınız bile olsa çok zor yaşarsınız.Eğer ölürseniz, nerede başlayacağınızı bilmiyorum.Bulamazsanız malesef silip baştan yüklemelisiniz.Hikaye güzel ve bir o kadarda karmaşık çevreyi anlamaya çalışın çünkü gerçek yaşam gibi yaratmaya çalıştım.Her şeyin bir anlamı var.Aydınlatmayı size vereceğim meşaleler ile sağlayacaksınız.İdareli kullanın.Karanlık yer bırakmayın eğer arkanızda bir creeper patlamasını istemiyorsanız.

-Resimler

-İndirme Linki
Buraya TIKLA!

ÇOK ÖNEMLİ! HARİTAYI OYNARKEN PARLAKLIK YANİ BRİGHTNESS 0 OLMALI!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş tebrikler Emre =)

incicibirisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş güzel ama yani adventureler genelde hep yol takip ettirir bu konuya biraz daha dikkat et başarılar.:p

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş tebrikler Emre =)
Teşekkürler Gone Loss 3'ü yapmayalım bence paso yapı gidip ekip kuralım. :embarassed:

Ama ben başka dil "Bilmirimké" :love:

Kardeş güzel ama yani adventureler genelde hep yol takip ettirir bu konuya biraz daha dikkat et başarılar..
Yorum ve görüşün için teşekkürler farklı bir şey denemek istedim sadece. :)

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel Emre kardesim harbiden cok begendim eline saglik

parite1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kend, ellerinle hazırlaman hoşuma gitti. Tebrik ederim..

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkililer umarim görür forumdan uzaklaştirsinlar. :bored:

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapi Süper Yapmışsın Emeğine Sağlık :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kaybolduğumuzun resmi :D
2013-01-17_17.58.11.png

Karıştırdık çorba ettik mapı ama güzel gibi miydi güzeldi galiba :D
Ama bilmiyorum bi ecdeki deliren adamı anladım sonra evde tek delirenin adam olmadığını anladım ormana çık diyodu bi defterde
ormana çıktım bende delirdim :D cümleten delirdik :D