[ADV] Gone Loss : Death Mountain

logostar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz yürüdüm bişeylerin üstünden atladm eve girdim biryere indim ve mezar buldum nasıl bir map bu anlamadım

masterwolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben, iyi düşünen anne Maria'nın kafasını bulduktan sonra bir şey yapamadım. Creativeye alıp gezdim yine bir şey bulamadım. Map orada bitiyor mu, yoksa devam ediyor mu ? Devam ediyor ise ne yapacağım ? Şimdiden teşekkürler.

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben, iyi düşünen anne Maria'nın kafasını bulduktan sonra bir şey yapamadım. Creativeye alıp gezdim yine bir şey bulamadım. Map orada bitiyor mu, yoksa devam ediyor mu ? Devam ediyor ise ne yapacağım ? Şimdiden teşekkürler.
Maria'nın kafasının bulunduğu odadan çık.Orada 4 tane kızıltaş lambası var.Onların hepsini kapatmalısın.O zaman kapı açılıyor.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten harika olmuş senden yeni projeler bekiyoruz. Bide etrafa bi işaret falan koysaydın iyi olurdu güzel ama biraz fazla karışık geldi bana ne biliyim haritanın gizemini kaybetmesine neden olmayacak bir işaret falan bilmece gibi mesela

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gerçekten harika olmuş senden yeni projeler bekiyoruz. Bide etrafa bi işaret falan koysaydın iyi olurdu güzel ama biraz fazla karışık geldi bana ne biliyim haritanın gizemini kaybetmesine neden olmayacak bir işaret falan bilmece gibi mesela
Yeni haritada daha fazla kısıtlama var.Puzzle niteliğinde olacak.Bu hatamı düzelteceğim.Teşekkürler söylediğin için ^ ^

yellowcreeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir map olmuş.Devamıını getirmeni diliyorum...