Adminler Arşive Kaldırın

Server açılsın mı ?

• Evet lütfen sabırsızlıkla bekliyorum

Kullanılan: 5 50.0%
  • Evet açılırsa güzel olabilir

Kullanılan: 3 30.0%
  • Hayır bune çok kötü

Kullanılan: 2 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

FURBY

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selam Beyler,Bayanlar eğer gemi oyunlarını, maceraları seviyorsan bu servere gel demeyi cok isterdim fakat.. Server daha acilmadi..

Acilis Tarihi:XX.XX.2014
Ip:Güncellenecektir..
Forum: http://www.warshiprpg.boards.net/ :)

Serveri daha hizli acmak icin yardima ihtiyacım var.. Ekibimize katilmak isterseniz Bu koşulları yerine getirebilmeniz gerek;
1-En az 1 Yıllık Minecraft Oynaması..
2-Gemilerden anlamalı Tek gemi değil misal Bahriyeli ne demek ? =)
3-Minecraft'ta Pluginlerden anlamalı en az Worldedit,Worldguard,GroupManager [Pluginer'de alim var..]
4-En az 12 Yaşında olmalısınız..
5-RP geçmişi en az 1 yıl olmalıdır.(Minecraft harici oyunlarda oynamış olabilir.)
6-Servere ait bir forum açıldığında oyuncularla ilgilenmelidir..Ve oyunda tabii ki.

Bu Koşullara uyan arkadaşlar Benimle live:furkangolemez veya ☞+ ғὗʀќᾄᾗ ʛὄłἔмἔẓ ☾ι̇zмιя☽™♛☜ adli skype hesablarından ulaşabilirler..
SERVERİ BÖYLE YARIM YAMALAK TANİTAYIM SERVER AÇILDIĞINDA TAM BİR TANITIM OLACAKTIR..
Server adındanda anlaşılacağı gibi Gemilerle alakalı bir RPG olucak..
Birkaç Irk Bulunmaktadır;
1*-* Siyahlar : Siyahlar Yani Zenciler Hazine veya daha değişik şeyler için herşeyi yaparlar.. Genelde Savaş Gemileri Kullanarak Pusular kurar. Maceralarla genelde Siyahlar ilgilenir.. Korsanlık Yapanlar da vardir fakat cezaları yine vardir.[Yani ırk korsan degil..]

2*-*Beyazlar : Beyazlar Yani Beyazlar :) Genelde Ticaret ile uğraşırlar tabii ki hazinede de gözleri vardir [Ancak Siyahlardan daha az].. Limanlar Kurarlar, Siyahlara göre daha akıllılardır, Çok iyi ticaret yaparlar. Fakat Pek Güclü Oldukları Söylenemez..

MESLEKLER

Herhangi Biri Birden çok meslek seçebilir ama tabii ki korsan olan biri kralliyet de çalışması kolay bir şey değildir.tabii ki çalışabilir.Ama Role Göre her şey değişebilir.Bir hatada asılabilirsiniz vs vs..

1-Gemi Satıcısı : Gemi Saticilari Kendileri gemi yapar veya başka bir yerden gemi alır kendi limaninda satarlar..Kendin Gemi Yapmak Gerçekten Çok eğlenceli..

2-Tüccar : Tüccarlık Tüccarlar başka bir yerden Mal alırlar başka bir yere satarlar veya Balık tutar satar misal.. ve bundan çok fazla gelir kazanırlar.Fakat denizlerde giderken Korsanlara da rastlayabilirsiniz..

3-Korsan : Korsanlar Genelde Yağmacilik yaparak Tüccar gemilerini durdururlar.Fakat biraz daha iyi korsanlar vardır onlar ise Paralı Askerlik yaparlar Birini öldürtürsünüz para alır vs vs..

4-Kralliyet Donanmasında çalışmak : Kralın gözüne girip asker olup kralliyet donanmasında çalışmaya denir.. Herkes böyle hemen kralliyet donanmasında çalışamaz..Komutan sizden birşeyler ister onlari yaparsiniz gözüne girersiniz sonra komutan kralla sizden bahseder kralla görüsürsünüz..Ve iyi bir yerlere gelirsiniz Misal Amiral. Fakat sadece komutanin görevlerini yaptınız ve beğenmediyse sizi çok asker yapar sizi :D [Role bağlı tabii ki buda gözüne girmek :=)]

5-Yazarlık : Macera,BilimKurgu gibi kitaplar yazarsınız kütüphaneye yollarsınız..Beğenilirse satılmaya başlar..Çok beğenilirse belki Servere öyle birsey yapilabilir macera olabilir misal :) aynisi olmaz tabii ki ama benzer..

6-Maceracilik : Maceracilik heryeri araştırarak güzel şeyler bulursunuz haritalar bulursunuz.. sonra altına gidersiniz,Veya Lanetli birşeyler bulursunuz :)

Gemide Yapabileceğiniz işler
1-Kaptanlık : Gemiyi sürmek,Emirleri vermek.. Fakat Eğitim Gerekli..

2-Tayfalık : Gemide genelde her şeyi yapan onlardır.Yerleri silerler,Topları ateşlerler,Karaya bakarlar vs vs..

3-[Saldırı Bölümü Var ise]Saldırgancılık : Saldırgancılık [kafamdan uydurdum bune :D] Gemide saldırı bölümü var ise yani çok fazla tayfa var ise bazı kişiler saldırı bölümünde beklerler..Bir gemi ile savaşa girdiklerinde kaptanın emriyle halat atarlar ilk saldırganlar karşı gemiye saldırır..

HİKAYE (çok güzel değil biliyorum :))

Çok çok seneler önce beyazlar ile siyahlar bir savaşa tutuşmuşlar fakat bunun sebebi ırkçılık değilmiş. Aztek altınlarıymış. Bu altınlar çok değerli tanrıların indirdiği altınlardan sadece 1 türmüş.Fakat insanlar daha ilk defa tanrıların indirdiği altınlardan bulacaklarmış..İnsanlar o altının peşine düşmüşler..Tüm aşamaları geçmiş iki ırkta beyazlar ve siyahlar Son olarak altınların bulunduğu mağraya gideceklerken birbirlerini yolda görmüşler.. Beyazların Komutanı paylaşabileceklerini düşünerek onlara doğru gemisini yaklaştırmış.Fakat Siyahların Komutanı hiç de paylaşmak istemiyormuş..
Siyahlar beyazlardan kendilerini akıllı sanarak onlara yaklaşmışlar.Belli ki bir planları varmış..siyahlar beyazlar birbirlerine çok yakınken siyahlar gülleleri önceden doldurdukları için direk saldırmışlar..Beyazlar hemen gülleleri doldurtup siyahlara saldırmışlar.Çok Büyük Bir savaş sürmüş sürmüş sürmüş 5-6 ay boyunca savaşmışlar savaşmışlar.En son iki ırkında gülleleri bitmiş.Tayfaları yorgun bitkin bir hale girmişlerdi fakat Zencilerin komutanı hayla onları yenme hırsıyla doluymuş..Bütün tayfalarına Rum içirmiş üstüne kahve içirmiş..Tayfalar biraz daha dinçleşmiş.Ve ipler atarak Beyazlarin gemisine gecmeye çalışmaya baslamişlar..Beyazların komutanı onlar tam halatlara atlayacaklar iken gemiyle siyahların gemisine çarpmış..Siyahlarin gemisi batmis.Fakat halatlar beyazların gemisinide çekmiş çekmiş çekmiş..Beyazların komutanı kontrolu kaybedip beyazlarda batmış..Ve aztek altınlarını kimse eline alamamış..

OYUNA İLK GİRDİĞİNİZDE YAPCAKLARİNİZ

İlk önce /register sifre sifre yaparak kayıt olun.Foruma kayit olduğunuz oyun adiyla giriceksiniz oyuna sonra Hemen Kaleye gidin ve ordan kendinize bir kimlik çıkartın.Orda soru sorcaklar işte size adiniz ne suyunuz buyunuz ne diye sorucak komutan [admin olur cogu ihtimal] Sonra isminizi değiştircek oyundaki Forumdaki verdiğiniz isim yapicak saten biliyorsunuzdur siz bunları..

SERVERDEN BİRKAÇ KARE
Burası Liman ilk oyuna başladığınız yer..

Daha birçok gemi yapılacak su anda 5 tane var server açılmadı tabikisi suan :D

Bide çok mu spoiler verdim bana mı öyle geldi :D

PLUGİNLER : %90 Pluginer lazım alımlar var movecraft cannons gibi pluginleri yapamadık
HARİTA : %50 Bir liman birkaç gemi ve birkaç efsane kaldı :)
FORUM : %25
HİKAYE %99,5 :)

Son düzenleme:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güzele Benziyor.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Belki gelebileceğim bir rol sunucusu değişik bir konusu var hoş peki whitelist varmı ?...

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
White list evet var çünkü rpg bilmeyen kişilerle oynamak istemeyiz değil mi ?
çünküsünü anlatmanıza gerek yoktu bende bir rolcuyum ve iyi bir rolcu olarak nedenini elbet biliyorum kendi serverimde var ayrıca teşekkürler...

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Cumartesi Gününe Kadar Skypeye Ulaşamam Cumartesi Skype Üzerinden Formu Yollarım Şimdilik Form Bu
1-En az 1 Yıllık Minecraft Oynaması.. ben 2 yıl oynadım :)
2-Gemilerden anlamalı Tek gemi değil misal Bahriyeli ne demek ? =) Gemi Yaparım Ancak Terimleriyle Alakam Pek İyi Değildir
3-Minecraft'ta Pluginlerden anlamalı en az Worldedit,Worldguard,GroupManager [Pluginer'de alim var..] bilirim ama admin olursam güzel olur pluginer... pek istemiyorum
4-En az 12 Yaşında olmalısınız.. 13 :)
5-RP geçmişi en az 1 yıl olmalıdır.(Minecraft harici oyunlarda oynamış olabilir.) Gmod Da RP 1 yıl Oynadım MC dede 1 yıl XD
6-Servere ait bir forum açıldığında oyuncularla ilgilenmelidir..Ve oyunda tabii ki. Ben İlgilenirim Sıkıntım Yok

FURBY

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Cumartesi Gününe Kadar Skypeye Ulaşamam Cumartesi Skype Üzerinden Formu Yollarım Şimdilik Form Bu
1-En az 1 Yıllık Minecraft Oynaması.. ben 2 yıl oynadım :)
2-Gemilerden anlamalı Tek gemi değil misal Bahriyeli ne demek ? =) Gemi Yaparım Ancak Terimleriyle Alakam Pek İyi Değildir
3-Minecraft'ta Pluginlerden anlamalı en az Worldedit,Worldguard,GroupManager [Pluginer'de alim var..] bilirim ama admin olursam güzel olur pluginer... pek istemiyorum
4-En az 12 Yaşında olmalısınız.. 13 :)
5
-RP geçmişi en az 1 yıl olmalıdır.(Minecraft harici oyunlarda oynamış olabilir.) Gmod Da RP 1 yıl Oynadım MC dede 1 yıl XD
6-Servere ait bir forum açıldığında oyuncularla ilgilenmelidir..Ve oyunda tabii ki. Ben İlgilenirim Sıkıntım Yok

Skype eklersen sevinirim.. live:furkangolemez[DOUBLEPOST=1404235761,1404235670][/DOUBLEPOST]
Süper Olacak Gibi Bekliyoruz Reyiz!:D Tahmini Bir Açılma Tarihi Varmı?
Ne yazıkkı açılma tarihi veremiyorum :) fakat %lere bakarak sen kendin hesaplıyabilirsin :)

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu konuları güzel açın sunucu ne kadar kaliteli olursa olsun oyuncu çekemezsiniz

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Tür konuları açarak sunucuda çok büyük oyuncu kaybı yaşarsınız.Ben daha önceden konu açtım açılacak diye yorumlar çok olumlu geldi ama sunucuyu açınca uğrayan olmadı şimdiden söyliyeyim bu konuyu açmakla zarar etmişsin.Sunucu açılınca aç konuyu.

FURBY

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu Tür konuları açarak sunucuda çok büyük oyuncu kaybı yaşarsınız.Ben daha önceden konu açtım açılacak diye yorumlar çok olumlu geldi ama sunucuyu açınca uğrayan olmadı şimdiden söyliyeyim bu konuyu açmakla zarar etmişsin.Sunucu açılınca aç konuyu.
Kapatayımmı konuyu öylemi diyorsun ?

FURBY

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İyi Adminler Kapatın ozaman.

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konunun Adını Adminler Arşive Kaldırın Yaz[DOUBLEPOST=1404424589,1404424544][/DOUBLEPOST]@JakSocket Bu Konuyu Konunun Sahibi Silmeni İstiyor Arşive Kaldırırmısın ?