Admin panelli | Vip Sistemli | Kredi Sistemli | İslatislik Sistemli | kayıt-Giriş sistemli | TEMA |

Bu Tema

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Admin panelli | Vip Sistemli | Kredi Sistemli | İslatislik Sistemli | kayıt-Giriş sistemli | TEMA |
Şimdi Bu Temayı istiyorum Diyecem Herkes Birden
kimisi içiden küfür edecek, Kimisi Yorum atacak Hazırcılık yapma diye,Kimisi kızacak.
Ancak; Böyle Bir Temayı Ben bulursam Sizde hemen indirmeyecekmisiniz sanki ??
tabii ki indirecegimizi Biliyorum
Elinde Böyle Bir tema olanlar ise konuyu hemen açıp kapatacaklardır eminim.
çünkü vermek istemeycektir
#######################################################################################
Tema Özellikleri:
######################################################################################
- Admin paneli olacak.
- Siteye Kredi Yüklenebilecek
- Siteden Vip,İtem alınabilecek
- Sitede online islatislik olacak.
Sitede oyuncu profili olacak
Birde Siteden kayıt olunmayacak, Sadece siteden Giriş yapılacak normal oyundan yakıt olunacak MD5 kodlma olmayack yani. (AuthMe)
Sitede oyuncu Bilgileri,istatislikleri olacakki Jobs plgini, iconomy plugini,ChestShop plugini Auto rank plugini Gibi....
Admin panelinde konsol, Dosyalar, oyuncu envateri(Değiştirilebilir),
çok mu şey istiyorum Evet Bu çok fazla biliyorum ancak Aylarrdır aradığım Bir sistem Bu

Bunlar gibi
http://sonturk.net/
http://sonoyuncu.com/
http://www.bb-minecraft.tk/
http://www.deathnoticegaming.com/

Bunlar yapmış Siz mi yapamayacaksınız (Ama ben yapamadım :/)

GEREKSİZ İLGİ ÇEKİCİ MESAJ ATMAYIN

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle bir şey bulmanız tabi ki zor ama diğer sitelerden temayı çalabilirisniz. Tabi bu durumda sadece dış görünüşünü almış olursunuz yani sistemler çalışmaz. Sistemler php ile kodlanır. Bunu yapmak içinde php bilmek yeterli. Eğer ki temanız yukarıda söylediğiniz sayfaları yoksa html ile onları da yapabilirsiniz. İnternette bir kaç tane tema bulabilirsiniz. Şu An telefondayım bu yüzden link atamayacağım.

Xperia Z cihazımdan gönderildi.

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle bir şey bulmanız tabi ki zor ama diğer sitelerden temayı çalabilirisniz. Tabi bu durumda sadece dış görünüşünü almış olursunuz yani sistemler çalışmaz. Sistemler php ile kodlanır. Bunu yapmak içinde php bilmek yeterli. Eğer ki temanız yukarıda söylediğiniz sayfaları yoksa html ile onları da yapabilirsiniz. İnternette bir kaç tane tema bulabilirsiniz. Şu An telefondayım bu yüzden link atamayacağım.

Xperia Z cihazımdan gönderildi.
tamam pc'ye geçersen link at lütfen

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
oyuncu profili dışında diğerleri çocuk oyuncağı yani profili ben yapamam diğerlerini enjin.com direk veriyorum eğer bu işe para yatırmak istiyorsan enjin.com dan ücretli al ve kendili orada geliştir mükemmele yakın bi paneli var

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
oyuncu profili dışında diğerleri çocuk oyuncağı yani profili ben yapamam diğerlerini enjin.com direk veriyorum eğer bu işe para yatırmak istiyorsan enjin.com dan ücretli al ve kendili orada geliştir mükemmele yakın bi paneli var
Oyuncu paneli de çok kolay aralarından en zoru admin paneli.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
hmm evet o kısımı okumamışım ben admin paneli derken başka bişi anladım :/

KHobbits

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parayla Yapabilirim ByCodd3r Skype Ekle,

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mysql tam bir dil olmasada sql tam bir dildir :) hatta en zor dillerden biridir bile denilebilir :)

---------------------------------
-- We Are FairOnes --
---------------------------------
Sql zaten PHP'nin olmazsa olmazlarından olduğu için PHP bile biri SQL bilemden bir şeye yaramaz. SQL zor olabilir ama onu zor yapan faklı platformları da içermesi, SQlite MySQL vb birçok komuta sahip. Ama tek bir alanında uzmanlaşmak o kadar da zor değil. Doğrusu ben hiç zorlanmadım MYSQL'de.