[ACT] GANGSTERLER 2 İSTANBUL ASYA devam...

NASIL DI?

• Kullanılan toplam oy
    52

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MACERA kaldığı yerden devam ediyor.... YAZ sicağında size Minecraftın İstanbulda geçen aksiyon dolu bir oyunla yazı tamamlayacağız. Kahramanımız istanbulda kendine bir hayat kuruyor. Ve tekrar çalışmaya gittiğinde bu seferkinden daha ÇOK GÖREV alıyor. BAKALIM bu versyonu nasıl tamamlayacağız?
ASİA.png

1. daha fazla görevler eklendi

2. resimlerle daha kolay görev yapabileceksiniz

3. (lütfen GANGSTERLER 1i oynamadan buna ZÖNK diye BAŞLAMAYIN)

NOT: arkadaşlar DİĞER sitelerde söylediğim gibi MAPIN VİDEOSUNU ÇEKEBİLİRSİNİZ izin veriyorum benim için bir sakıncası olmaz

DİĞER NOT BU SİZE BAĞLI: GANGSTERLER 4te yardım için eleman aranıyor lütfen bizlen irtibata geçsin hem bu siteden hemde diğer sosyal ağlardan messenger ---} [ [email protected]] dalga geçmeyin

şimdiden teşekkür ederim link: http://www.mediafire.com/?natcazhgg82fk6h

iyi eğlenceler...

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi 3 cü cıkar bana mutluluk cektim videolara mutluluk burada güzel yapmısın emeğesaygı

Supperhunter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş turkcraft adlı siteden senin tüm gangster serilerini oynadım 4 ü bekliyorum bu arada beyler 3.cü Ankarada geçiyor.

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya benmi ki 3.1.5 yabancı ülkeye gittik oda gelismisi var ben en az gelismisini indiridim lazar slowv ve daha ne yenilikler indirirken 5 defa cöktü sonra indi 3.1.5 olurmu (canavar eklendi zombiler güzelendi) konustum dil ise su :Elene shumë gzeldi kjo nude MAPI shëndetësor bekliyom 3 annavutcada

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya benmi ki 3.1.5 yabancı ülkeye gittik oda gelismisi var ben en az gelismisini indiridim lazar slowv ve daha ne yenilikler indirirken 5 defa cöktü sonra indi 3.1.5 olurmu (canavar eklendi zombiler güzelendi) konustum dil ise su :Elene shumë gzeldi kjo nude MAPI shëndetësor bekliyom 3 annavutcada
olabilir olmazsa türkiyeye geri dön :)

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eeeeeee bi yorum yazın loo herkes tatilde saten neyse tatiliniz bitince görüşücez :D

sezar9876

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MACERA kaldığı yerden devam ediyor.... YAZ sicağında size Minecraftın İstanbulda geçen aksiyon dolu bir oyunla yazı tamamlayacağız. Kahramanımız istanbulda kendine bir hayat kuruyor. Ve tekrar çalışmaya gittiğinde bu seferkinden daha ÇOK GÖREV alıyor. BAKALIM bu versyonu nasıl tamamlayacağız?Ekli dosyayı görüntüle 3236

1. daha fazla görevler eklendi

2. resimlerle daha kolay görev yapabileceksiniz

3. (lütfen GANGSTERLER 1i oynamadan buna ZÖNK diye BAŞLAMAYIN)

NOT: arkadaşlar DİĞER sitelerde söylediğim gibi MAPIN VİDEOSUNU ÇEKEBİLİRSİNİZ izin veriyorum benim için bir sakıncası olmaz

DİĞER NOT BU SİZE BAĞLI: GANGSTERLER 4te yardım için eleman aranıyor lütfen bizlen irtibata geçsin hem bu siteden hemde diğer sosyal ağlardan messenger ---} [ [email protected]] dalga geçmeyin

şimdiden teşekkür ederim link: http://www.mediafire.com/?natcazhgg82fk6hi ben yardım ederim.profosyonelim.

iyi eğlenceler...
ab