Açılacak Olan Rezalet Server TurkishGame . #egemenbaba

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi sunucuda admindim.Yaptığım spawnı beğenmemiş.Bende yetkimi alabilirsiniz dedim.Sonra bana rehberlik teklif etti ama reklam yapcakmışım.
Sonra dedimki Rehberlik yapmam hem rehberler reklam yapmaz serverin kalitesi bunda belli olur dedim ve gerisi:

Server ipsi Turkishgame.nitrado.net. Terbiyesiz Kurucu Oyundaki İsmi egemenking

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle Rezillik. Böyle Serverlere girmeyin. madem beyenmemıs kendısı yapsaymıs spawn

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
gerçekden öyleleri ağzımı bozmeyim nese.

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adamla aranda geçen konuşmayı burda göstermen senin de terbiyesizliğin. Git onla hallet ne sorunun varsa.

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ulan seni karşıma alıp bir güzel dövüp meydanda ıslah etmek böyle olur diye göstersem senin gibi çocuklar dize gelir.[DOUBLEPOST=1436105894,1436105827][/DOUBLEPOST]Siz anca insanları sinir edip sonra terbiyesizlik yapmakla zaman geçirirsiniz adam olsan burda insanların yanlışlarını düzeltmek yerine onların yüzüne vurmazdın.

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ulan seni karşıma alıp bir güzel dövüp meydanda ıslah etmek böyle olur diye göstersem senin gibi çocuklar dize gelir.[DOUBLEPOST=1436105894,1436105827][/DOUBLEPOST]Siz anca insanları sinir edip sonra terbiyesizlik yapmakla zaman geçirirsiniz adam olsan burda insanların yanlışlarını düzeltmek yerine onların yüzüne vurmazdın.
Üyeleri kışkırtmak Yasak !

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adam ol lan kardeşimmiş şerefinin değerini bilmeyen özür dilerim pezo çocuğu[DOUBLEPOST=1436107202,1436107171][/DOUBLEPOST]Devam et devam et gittikçe seni yetiştirenler gibi pezo oluyorsun

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yazdığı mesaja bak dalak yürekli dal*rak gözüne ça*k kaçmış g*ne çıra kaçmış Emre özür dilerimi

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazdığı mesaja bak dalak yürekli dal*rak gözüne ça*k kaçmış g*ne çıra kaçmış Emre özür dilerimi
Adam Senınle adam Gibi Konuysmaya calısıyor sen sureklı argo , kufur ? sonra dıyorsun ben haklıyım rapor ettım senı kardesım
Falza kufur ettın bugun yeter.

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen bir b*k bilmeden karışma dal*arak pars beyinli pezev*nk[DOUBLEPOST=1436107630,1436107596][/DOUBLEPOST]Çok istiyorsan ver skype ordan buluşalım senle adam gibi muhattap olanlarla adam gibi muhattap oluruz o kadar